Hráčské žebříčky
Odehráno
| Kolik her v sezóně odehrál. Žebříček se dá omezit podle toho, kolik je to z her jeho družstva — šest na utkání. | Průměr na hru včetně handicapu. Podle něj se žebříček řadí, stejně jako oficiální pořadí jednotlivců — a podle něj je i číslo vlevo, ať je tabulka seřazená jakkoli. | Nejlepší nához v sezóně. Je bez handicapu — holý nához. | Nejhorší nához v sezóně, taky bez handicapu. Vedle Maxu říká, jak vyrovnaně hraje. | Duelové body: dva za vyhraný duel, jeden při shodě. | Úspěšnost v duelech — kolik bodů získal z možných. Za vyhraný duel jsou dva, takže možných je dvojnásobek odehraných her. Je to podíl z toho, co odehrál — ne z toho, co odehrát mohl. | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Klus František | HUJAŘI | 6 | 202,33 | 235 | 159 | 10 | 83 % |
| 2. | Klusáček Jiří | PERMONÍCI | 6 | 189,83 | 225 | 160 | 8 | 67 % |
| 3. | Macko Dalibor | JMJ TEAM | 6 | 188,33 | 221 | 134 | 10 | 83 % |
| 4. | Ožana Roman | HUJAŘI | 6 | 188,33 | 230 | 143 | 8 | 67 % |
| 5. | Klusáčková Dana+8 | PERMONÍCI | 6 | 186,33 | 214 | 154 | 10 | 83 % |
| 6. | Frydrych Tomáš | STATOVAR | 6 | 184,17 | 195 | 165 | 10 | 83 % |
| 7. | Dušek Karel | MEXICO | 6 | 183,67 | 245 | 149 | 8 | 67 % |
| 8. | Mácha Ivan | KAMPERETAMPERE | 6 | 182,17 | 196 | 156 | 10 | 83 % |
| 9. | Müller Vladimír | TRAKEŘI | 6 | 181,00 | 206 | 152 | 6 | 50 % |
| 10. | Zedník Miroslav | JEŠTĚŘI | 6 | 180,17 | 225 | 154 | 10 | 83 % |
| 11. | Macháček Pavel | MEXICO | 6 | 178,67 | 221 | 142 | 4 | 33 % |
| 12. | Jelínek Jan | JMJ TEAM | 6 | 177,33 | 204 | 150 | 12 | 100 % |
| 13. | Liberda Radek | TRAKEŘI | 6 | 177,17 | 199 | 156 | 6 | 50 % |
| 14. | Pazděra Jaroslav | KAMPERETAMPERE | 6 | 177,00 | 194 | 158 | 10 | 83 % |
| 15. | Kaláb Petr | SMOG | 6 | 172,17 | 210 | 140 | 4 | 33 % |
| 16. | Novák Miroslav | KAMPERETAMPERE | 6 | 171,17 | 190 | 157 | 10 | 83 % |
| 17. | Zářecký Vlastimil | LAMPIÓNI | 6 | 171,17 | 214 | 147 | 12 | 100 % |
| 18. | Stašová Eva+8 | STATOVAR | 6 | 167,50 | 186 | 127 | 6 | 50 % |
| 19. | Motyka Vlastimil | JEŠTĚŘI | 6 | 166,67 | 186 | 136 | 2 | 17 % |
| 20. | Karkoška Pavel | HUJAŘI | 6 | 165,33 | 191 | 147 | 4 | 33 % |
| 21. | Uherek Jan | MEXICO | 6 | 164,33 | 177 | 143 | 4 | 33 % |
| 22. | Novák Miroslav PER | PERMONÍCI | 6 | 162,67 | 178 | 148 | 2 | 17 % |
| 23. | Varhaníček Pavel | STATOVAR | 6 | 161,83 | 199 | 139 | 6 | 50 % |
| 24. | Vojkovský Tomáš | TRAKEŘI | 6 | 160,83 | 198 | 138 | 2 | 17 % |
| 25. | Barčáková Kateřina+8 | BABINEC | 6 | 157,83 | 181 | 129 | 4 | 33 % |
| 26. | Mazurová Eva+8 | BABINEC | 3 | 157,33 | 176 | 129 | 2 | 33 % |
| 27. | Chladilová Jindřiška+8 | BABINEC | 3 | 156,00 | 163 | 124 | 0 | 0 % |
| 28. | Jelínková Vladimíra+8 | JMJ TEAM | 6 | 155,83 | 176 | 128 | 4 | 33 % |
| 29. | Janková Marcela+8 | BABINEC | 6 | 153,33 | 157 | 121 | 4 | 33 % |
| 30. | Häusler Milan | GAMA | 6 | 149,17 | 178 | 129 | 4 | 33 % |
| 31. | Petřkovský Ladislav | SMOG | 6 | 148,33 | 164 | 136 | 0 | 0 % |
| 32. | Vilášek Stanislav | LAMPIÓNI | 6 | 146,00 | 179 | 110 | 4 | 33 % |
| 33. | Dvořáková Dagmar+8 | GAMA | 6 | 141,67 | 160 | 115 | 6 | 50 % |
| 34. | Vlach Zdeněk | JEŠTĚŘI | 6 | 141,67 | 182 | 114 | 2 | 17 % |
| 35. | Schindler Radek | LAMPIÓNI | 3 | 140,00 | 155 | 126 | 6 | 100 % |
| 36. | Majchráková Květoslava+8 | SMOG | 3 | 133,33 | 165 | 81 | 2 | 33 % |
| 37. | Dvořák Jaroslav | GAMA | 6 | 112,17 | 153 | 89 | 4 | 33 % |
| 38. | Šatný Kristián | LAMPIÓNI | 3 | 103,00 | 109 | 95 | 0 | 0 % |
| 39. | Kavka Vítězslav | SMOG | 3 | 102,67 | 123 | 77 | 0 | 0 % |