Hráčské žebříčky
Odehráno
| Kolik her v sezóně odehrál. Žebříček se dá omezit podle toho, kolik je to z her jeho družstva — šest na utkání. | Průměr na hru včetně handicapu. Podle něj se žebříček řadí, stejně jako oficiální pořadí jednotlivců — a podle něj je i číslo vlevo, ať je tabulka seřazená jakkoli. | Nejlepší nához v sezóně. Je bez handicapu — holý nához. | Nejhorší nához v sezóně, taky bez handicapu. Vedle Maxu říká, jak vyrovnaně hraje. | Duelové body: dva za vyhraný duel, jeden při shodě. | Úspěšnost v duelech — kolik bodů získal z možných. Za vyhraný duel jsou dva, takže možných je dvojnásobek odehraných her. Je to podíl z toho, co odehrál — ne z toho, co odehrát mohl. | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Dušek Karel | MEXICO | 6 | 202,67 | 262 | 154 | 8 | 67 % |
| 2. | Stašová Eva+8 | STATOVAR | 6 | 201,50 | 239 | 179 | 12 | 100 % |
| 3. | Klusáčková Dana+8 | PERMONÍCI | 6 | 197,50 | 201 | 161 | 10 | 83 % |
| 4. | Zedník Miroslav | JEŠTĚŘI | 6 | 196,00 | 212 | 181 | 12 | 100 % |
| 5. | Jelínek Jan | JMJ TEAM | 6 | 192,67 | 225 | 167 | 6 | 50 % |
| 6. | Kryka Dušan | LAMPIÓNI | 6 | 187,67 | 224 | 147 | 8 | 67 % |
| 7. | Novák Miroslav PER | PERMONÍCI | 6 | 187,50 | 202 | 178 | 12 | 100 % |
| 8. | Schindler Radek | LAMPIÓNI | 6 | 185,67 | 224 | 151 | 6 | 50 % |
| 9. | Vilášek Stanislav | LAMPIÓNI | 6 | 182,33 | 222 | 155 | 8 | 67 % |
| 10. | Klusáček Jiří | PERMONÍCI | 6 | 181,17 | 198 | 151 | 12 | 100 % |
| 11. | Pazděra Jaroslav | KAMPERETAMPERE | 6 | 176,67 | 227 | 129 | 4 | 33 % |
| 12. | Mácha Ivan | KAMPERETAMPERE | 6 | 174,83 | 193 | 156 | 4 | 33 % |
| 13. | Mihulka Josef | TRAKEŘI | 6 | 174,67 | 200 | 128 | 10 | 83 % |
| 14. | Jurečka Radim | JMJ TEAM | 6 | 172,67 | 192 | 125 | 8 | 67 % |
| 15. | Häusler Milan | GAMA | 3 | 172,00 | 232 | 138 | 4 | 67 % |
| 16. | Juřica Lubomír | TRAKEŘI | 6 | 171,67 | 193 | 137 | 10 | 83 % |
| 17. | Novák Miroslav | KAMPERETAMPERE | 6 | 171,33 | 183 | 151 | 6 | 50 % |
| 18. | Karkoška Pavel | HUJAŘI | 3 | 170,67 | 185 | 147 | 2 | 33 % |
| 19. | Klus František | HUJAŘI | 6 | 168,67 | 185 | 138 | 6 | 50 % |
| 20. | Chlopčík Jiří | JEŠTĚŘI | 6 | 168,50 | 242 | 134 | 2 | 17 % |
| 21. | Varhaníček Pavel | STATOVAR | 6 | 168,17 | 208 | 97 | 6 | 50 % |
| 22. | Ožana Roman | HUJAŘI | 3 | 167,33 | 171 | 162 | 2 | 33 % |
| 23. | Dvořáková Dagmar+8 | GAMA | 6 | 167,00 | 188 | 119 | 6 | 50 % |
| 24. | Frydrych Tomáš | STATOVAR | 6 | 166,67 | 194 | 137 | 4 | 33 % |
| 25. | Macháček Pavel | MEXICO | 6 | 165,50 | 193 | 136 | 6 | 50 % |
| 26. | Mazurová Eva+8 | BABINEC | 3 | 164,67 | 172 | 139 | 2 | 33 % |
| 27. | Liberda Radek | TRAKEŘI | 6 | 163,33 | 192 | 135 | 10 | 83 % |
| 28. | Bělunek Miroslav | MEXICO | 6 | 161,33 | 201 | 132 | 6 | 50 % |
| 29. | Mikšovičová Sylva+8 | HUJAŘI | 6 | 161,33 | 186 | 119 | 6 | 50 % |
| 30. | Kaláb Petr | SMOG | 6 | 160,33 | 177 | 137 | 4 | 33 % |
| 31. | Macko Dalibor | JMJ TEAM | 6 | 157,17 | 177 | 124 | 6 | 50 % |
| 32. | Chladilová Jindřiška+8 | BABINEC | 3 | 156,33 | 181 | 130 | 0 | 0 % |
| 33. | Janková Marcela+8 | BABINEC | 6 | 155,50 | 182 | 129 | 0 | 0 % |
| 34. | Lipka Miloslav | GAMA | 3 | 151,67 | 198 | 117 | 2 | 33 % |
| 35. | Vlach Zdeněk | JEŠTĚŘI | 6 | 151,00 | 165 | 137 | 2 | 17 % |
| 36. | Barčáková Kateřina+8 | BABINEC | 6 | 148,50 | 159 | 118 | 0 | 0 % |
| 37. | Dvořák Jaroslav | GAMA | 6 | 142,67 | 160 | 105 | 2 | 17 % |
| 38. | Petřkovský Ladislav | SMOG | 6 | 140,67 | 167 | 122 | 2 | 17 % |
| 39. | Majchráková Květoslava+8 | SMOG | 3 | 130,00 | 131 | 111 | 0 | 0 % |
| 40. | Kavka Vítězslav | SMOG | 3 | 127,00 | 135 | 112 | 0 | 0 % |