Hráčské žebříčky
Odehráno
| Kolik her v sezóně odehrál. Žebříček se dá omezit podle toho, kolik je to z her jeho družstva — šest na utkání. | Průměr na hru včetně handicapu. Podle něj se žebříček řadí, stejně jako oficiální pořadí jednotlivců — a podle něj je i číslo vlevo, ať je tabulka seřazená jakkoli. | Nejlepší nához v sezóně. Je bez handicapu — holý nához. | Nejhorší nához v sezóně, taky bez handicapu. Vedle Maxu říká, jak vyrovnaně hraje. | Duelové body: dva za vyhraný duel, jeden při shodě. | Úspěšnost v duelech — kolik bodů získal z možných. Za vyhraný duel jsou dva, takže možných je dvojnásobek odehraných her. Je to podíl z toho, co odehrál — ne z toho, co odehrát mohl. | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Schindler Radek | LAMPIÓNI | 6 | 215,17 | 246 | 183 | 8 | 67 % |
| 2. | Zedník Miroslav | JEŠTĚŘI | 6 | 195,83 | 256 | 155 | 6 | 50 % |
| 3. | Varhaníček Pavel | STATOVAR | 6 | 194,00 | 235 | 158 | 10 | 83 % |
| 4. | Novák Miroslav | KAMPERETAMPERE | 6 | 191,50 | 202 | 177 | 12 | 100 % |
| 5. | Macháček Pavel | MEXICO | 6 | 188,50 | 222 | 152 | 10 | 83 % |
| 6. | Mikšovičová Sylva+8 | HUJAŘI | 6 | 186,67 | 215 | 130 | 8 | 67 % |
| 7. | Mácha Ivan | KAMPERETAMPERE | 6 | 186,17 | 203 | 161 | 8 | 67 % |
| 8. | Pazděra Jaroslav | KAMPERETAMPERE | 6 | 185,67 | 210 | 156 | 10 | 83 % |
| 9. | Vlach Zdeněk | JEŠTĚŘI | 3 | 185,67 | 218 | 157 | 4 | 67 % |
| 10. | Klusáček Jiří | PERMONÍCI | 6 | 183,83 | 222 | 133 | 8 | 67 % |
| 11. | Häusler Milan | GAMA | 3 | 183,33 | 199 | 172 | 2 | 33 % |
| 12. | Dušek Karel | MEXICO | 6 | 181,50 | 204 | 166 | 8 | 67 % |
| 13. | Frydrych Tomáš | STATOVAR | 6 | 175,17 | 185 | 162 | 10 | 83 % |
| 14. | Dvořáková Dagmar+8 | GAMA | 6 | 174,83 | 179 | 151 | 6 | 50 % |
| 15. | Liberda Radek | TRAKEŘI | 6 | 174,50 | 190 | 145 | 2 | 17 % |
| 16. | Vilášek Stanislav | LAMPIÓNI | 6 | 174,50 | 218 | 131 | 5 | 42 % |
| 17. | Mihalcsak Silvester | STATOVAR | 6 | 174,17 | 189 | 157 | 10 | 83 % |
| 18. | Uherek Jan | MEXICO | 6 | 171,83 | 202 | 134 | 8 | 67 % |
| 19. | Kryka Dušan | LAMPIÓNI | 3 | 171,67 | 224 | 105 | 4 | 67 % |
| 20. | Barčáková Kateřina+8 | BABINEC | 6 | 171,00 | 187 | 133 | 0 | 0 % |
| 21. | Klusáčková Dana+8 | PERMONÍCI | 6 | 170,33 | 191 | 142 | 6 | 50 % |
| 22. | Jelínek Jan | JMJ TEAM | 6 | 169,67 | 194 | 143 | 8 | 67 % |
| 23. | Novák Miroslav PER | PERMONÍCI | 6 | 168,83 | 194 | 143 | 4 | 33 % |
| 24. | Mazurová Eva+8 | BABINEC | 3 | 168,67 | 200 | 128 | 2 | 33 % |
| 25. | Petřkovský Ladislav | SMOG | 6 | 168,33 | 190 | 141 | 10 | 83 % |
| 26. | Ožana Roman | HUJAŘI | 3 | 166,67 | 188 | 150 | 4 | 67 % |
| 27. | Motyka Vlastimil | JEŠTĚŘI | 3 | 164,33 | 183 | 131 | 3 | 50 % |
| 28. | Mihulka Josef | TRAKEŘI | 6 | 164,17 | 188 | 138 | 4 | 33 % |
| 29. | Dvořák Jaroslav | GAMA | 6 | 161,33 | 196 | 146 | 2 | 17 % |
| Kaláb Petr | SMOG | 2 | 159,00 | 161 | 157 | 2 | 50 % | |
| 30. | Chlopčík Jiří | JEŠTĚŘI | 6 | 158,00 | 187 | 141 | 6 | 50 % |
| 31. | Zářecký Vlastimil | LAMPIÓNI | 3 | 158,00 | 192 | 114 | 0 | 0 % |
| 32. | Janková Marcela+8 | BABINEC | 6 | 156,33 | 181 | 118 | 4 | 33 % |
| 33. | Macko Dalibor | JMJ TEAM | 6 | 155,17 | 180 | 132 | 8 | 67 % |
| 34. | Šimek Richard | JMJ TEAM | 6 | 155,00 | 175 | 136 | 8 | 67 % |
| 35. | Karkoška Pavel | HUJAŘI | 3 | 154,67 | 170 | 137 | 0 | 0 % |
| 36. | Klus František | HUJAŘI | 6 | 154,50 | 175 | 127 | 6 | 50 % |
| 37. | Juřica Lubomír | TRAKEŘI | 6 | 153,33 | 167 | 142 | 0 | 0 % |
| 38. | Chladilová Jindřiška+8 | BABINEC | 3 | 142,67 | 149 | 107 | 0 | 0 % |
| 39. | Lipka Miloslav | GAMA | 3 | 136,67 | 143 | 127 | 0 | 0 % |
| 40. | Majchráková Květoslava+8 | SMOG | 4 | 133,50 | 134 | 117 | 0 | 0 % |
| 41. | Kavka Vítězslav | SMOG | 6 | 118,50 | 137 | 105 | 0 | 0 % |