Hráčské žebříčky
Odehráno
| Kolik her v sezóně odehrál. Žebříček se dá omezit podle toho, kolik je to z her jeho družstva — šest na utkání. | Průměr na hru včetně handicapu. Podle něj se žebříček řadí, stejně jako oficiální pořadí jednotlivců — a podle něj je i číslo vlevo, ať je tabulka seřazená jakkoli. | Nejlepší nához v sezóně. Je bez handicapu — holý nához. | Nejhorší nához v sezóně, taky bez handicapu. Vedle Maxu říká, jak vyrovnaně hraje. | Duelové body: dva za vyhraný duel, jeden při shodě. | Úspěšnost v duelech — kolik bodů získal z možných. Za vyhraný duel jsou dva, takže možných je dvojnásobek odehraných her. Je to podíl z toho, co odehrál — ne z toho, co odehrát mohl. | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Stašová Eva+8 | STATOVAR | 6 | 193,17 | 213 | 138 | 12 | 100 % |
| 2. | Jurečka Radim | JMJ TEAM | 6 | 191,83 | 212 | 159 | 12 | 100 % |
| 3. | Mácha Ivan | KAMPERETAMPERE | 6 | 189,67 | 216 | 169 | 12 | 100 % |
| 4. | Frydrych Tomáš | STATOVAR | 6 | 187,00 | 208 | 169 | 10 | 83 % |
| 5. | Lysek Petr | PERMONÍCI | 6 | 186,83 | 207 | 149 | 12 | 100 % |
| 6. | Pazděra Jaroslav | KAMPERETAMPERE | 6 | 180,83 | 194 | 159 | 10 | 83 % |
| 7. | Bělunek Miroslav | MEXICO | 6 | 179,67 | 226 | 150 | 2 | 17 % |
| 8. | Klusáček Jiří | PERMONÍCI | 6 | 178,00 | 203 | 158 | 10 | 83 % |
| 9. | Novák Miroslav | KAMPERETAMPERE | 6 | 173,00 | 202 | 146 | 10 | 83 % |
| 10. | Vlach Zdeněk | JEŠTĚŘI | 6 | 173,00 | 201 | 134 | 10 | 83 % |
| 11. | Macko Dalibor | JMJ TEAM | 6 | 168,00 | 191 | 139 | 6 | 50 % |
| 12. | Liberda Radek | TRAKEŘI | 6 | 167,67 | 184 | 151 | 4 | 33 % |
| 13. | Jelínek Jan | JMJ TEAM | 6 | 167,00 | 192 | 149 | 6 | 50 % |
| 14. | Kryka Dušan | LAMPIÓNI | 6 | 165,83 | 180 | 144 | 12 | 100 % |
| 15. | Kaláb Petr | SMOG | 6 | 165,67 | 174 | 149 | 4 | 33 % |
| 16. | Klusáčková Dana+8 | PERMONÍCI | 6 | 165,33 | 180 | 129 | 8 | 67 % |
| 17. | Vilášek Stanislav | LAMPIÓNI | 6 | 164,67 | 179 | 129 | 12 | 100 % |
| 18. | Mikšovičová Sylva+8 | HUJAŘI | 6 | 160,83 | 174 | 129 | 6 | 50 % |
| 19. | Juřica Lubomír | TRAKEŘI | 6 | 160,50 | 188 | 147 | 6 | 50 % |
| 20. | Varhaníček Pavel | STATOVAR | 6 | 159,67 | 179 | 137 | 8 | 67 % |
| 21. | Barčáková Kateřina+8 | BABINEC | 6 | 157,67 | 158 | 135 | 2 | 17 % |
| 22. | Motyka Vlastimil | JEŠTĚŘI | 6 | 156,67 | 189 | 137 | 8 | 67 % |
| 23. | Dvořáková Dagmar+8 | GAMA | 6 | 155,00 | 161 | 123 | 4 | 33 % |
| 24. | Mihulka Josef | TRAKEŘI | 6 | 154,83 | 183 | 121 | 2 | 17 % |
| 25. | Häusler Milan | GAMA | 6 | 150,50 | 194 | 126 | 2 | 17 % |
| 26. | Dušek Karel | MEXICO | 6 | 148,33 | 171 | 86 | 0 | 0 % |
| 27. | Šatný Kristián | LAMPIÓNI | 6 | 148,17 | 181 | 125 | 10 | 83 % |
| 28. | Chlopčík Jiří | JEŠTĚŘI | 6 | 146,33 | 197 | 122 | 4 | 33 % |
| 29. | Petřkovský Ladislav | SMOG | 6 | 145,83 | 167 | 115 | 2 | 17 % |
| 30. | Ožana Roman | HUJAŘI | 6 | 144,50 | 159 | 130 | 4 | 33 % |
| 31. | Karkoška Pavel | HUJAŘI | 6 | 142,67 | 155 | 134 | 4 | 33 % |
| 32. | Morys Žaneta+8 | BABINEC | 6 | 138,67 | 141 | 115 | 0 | 0 % |
| 33. | Mazurová Eva+8 | BABINEC | 6 | 137,17 | 151 | 105 | 0 | 0 % |
| 34. | Uherek Jan | MEXICO | 6 | 136,50 | 165 | 113 | 2 | 17 % |
| 35. | Kavka Vítězslav | SMOG | 3 | 132,33 | 149 | 109 | 0 | 0 % |
| 36. | Majchráková Květoslava+8 | SMOG | 3 | 126,67 | 138 | 102 | 0 | 0 % |
| 37. | Dvořák Jaroslav | GAMA | 6 | 113,17 | 134 | 98 | 0 | 0 % |