Hráčské žebříčky
Odehráno
| Kolik her v sezóně odehrál. Žebříček se dá omezit podle toho, kolik je to z her jeho družstva — šest na utkání. | Průměr na hru včetně handicapu. Podle něj se žebříček řadí, stejně jako oficiální pořadí jednotlivců — a podle něj je i číslo vlevo, ať je tabulka seřazená jakkoli. | Nejlepší nához v sezóně. Je bez handicapu — holý nához. | Nejhorší nához v sezóně, taky bez handicapu. Vedle Maxu říká, jak vyrovnaně hraje. | Duelové body: dva za vyhraný duel, jeden při shodě. | Úspěšnost v duelech — kolik bodů získal z možných. Za vyhraný duel jsou dva, takže možných je dvojnásobek odehraných her. Je to podíl z toho, co odehrál — ne z toho, co odehrát mohl. | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Mihulka Josef | TRAKEŘI | 6 | 189,83 | 216 | 135 | 10 | 83 % |
| 2. | Klusáček Jiří | PERMONÍCI | 6 | 188,17 | 224 | 170 | 4 | 33 % |
| 3. | Mácha Ivan | KAMPERETAMPERE | 6 | 187,00 | 226 | 170 | 6 | 50 % |
| 4. | Varhaníček Pavel | STATOVAR | 6 | 185,83 | 238 | 146 | 6 | 50 % |
| 5. | Novák Miroslav PER | PERMONÍCI | 6 | 183,67 | 215 | 148 | 8 | 67 % |
| 6. | Klus František | HUJAŘI | 3 | 183,67 | 191 | 172 | 6 | 100 % |
| 7. | Karkoška Pavel | HUJAŘI | 3 | 183,33 | 224 | 160 | 6 | 100 % |
| 8. | Frydrych Tomáš | STATOVAR | 6 | 182,00 | 204 | 167 | 9 | 75 % |
| 9. | Klusáčková Dana+8 | PERMONÍCI | 6 | 182,00 | 224 | 137 | 6 | 50 % |
| 10. | Pazděra Jaroslav | KAMPERETAMPERE | 6 | 181,67 | 205 | 161 | 6 | 50 % |
| 11. | Novák Miroslav | KAMPERETAMPERE | 6 | 180,50 | 204 | 165 | 6 | 50 % |
| 12. | Stašová Eva+8 | STATOVAR | 6 | 180,00 | 212 | 149 | 8 | 67 % |
| 13. | Vilášek Stanislav | LAMPIÓNI | 6 | 179,50 | 193 | 163 | 3 | 25 % |
| 14. | Jurečka Radim | JMJ TEAM | 6 | 175,17 | 205 | 142 | 10 | 83 % |
| 15. | Barčáková Kateřina+8 | BABINEC | 6 | 174,50 | 176 | 157 | 4 | 33 % |
| 16. | Zedník Miroslav | JEŠTĚŘI | 6 | 169,83 | 204 | 143 | 8 | 67 % |
| 17. | Zářecký Vlastimil | LAMPIÓNI | 6 | 169,00 | 200 | 151 | 6 | 50 % |
| 18. | Liberda Radek | TRAKEŘI | 6 | 168,67 | 197 | 147 | 8 | 67 % |
| 19. | Dušek Karel | MEXICO | 6 | 168,33 | 192 | 149 | 8 | 67 % |
| 20. | Schindler Radek | LAMPIÓNI | 3 | 167,00 | 192 | 144 | 2 | 33 % |
| 21. | Mikšovičová Sylva+8 | HUJAŘI | 6 | 166,83 | 188 | 137 | 10 | 83 % |
| 22. | Macháček Pavel | MEXICO | 3 | 166,67 | 176 | 159 | 2 | 33 % |
| 23. | Kaláb Petr | SMOG | 3 | 165,00 | 173 | 152 | 2 | 33 % |
| 24. | Juřica Lubomír | TRAKEŘI | 6 | 164,83 | 225 | 118 | 5 | 42 % |
| 25. | Dvořáková Dagmar+8 | GAMA | 6 | 163,50 | 191 | 122 | 10 | 83 % |
| 26. | Dvořák Jaroslav | GAMA | 6 | 162,83 | 180 | 149 | 9 | 75 % |
| 27. | Macko Dalibor | JMJ TEAM | 6 | 162,50 | 201 | 121 | 6 | 50 % |
| 28. | Janková Marcela+8 | BABINEC | 6 | 161,67 | 169 | 133 | 5 | 42 % |
| 29. | Ožana Roman | HUJAŘI | 6 | 160,83 | 197 | 144 | 6 | 50 % |
| 30. | Kryka Dušan | LAMPIÓNI | 3 | 160,33 | 183 | 137 | 2 | 33 % |
| 31. | Mazurová Eva+8 | BABINEC | 6 | 157,00 | 178 | 125 | 4 | 33 % |
| 32. | Häusler Milan | GAMA | 3 | 153,00 | 168 | 130 | 2 | 33 % |
| 33. | Lipka Miloslav | GAMA | 3 | 149,67 | 176 | 130 | 3 | 50 % |
| 34. | Hovězák Rostislav | JEŠTĚŘI | 6 | 148,67 | 160 | 134 | 2 | 17 % |
| 35. | Bělunek Miroslav | MEXICO | 3 | 148,33 | 160 | 136 | 0 | 0 % |
| 36. | Uherek Jan | MEXICO | 6 | 146,67 | 173 | 131 | 6 | 50 % |
| 37. | Petřkovský Ladislav | SMOG | 6 | 146,33 | 161 | 122 | 2 | 17 % |
| 38. | Majchráková Květoslava+8 | SMOG | 6 | 140,17 | 154 | 117 | 4 | 33 % |
| 39. | Chlopčík Jiří | JEŠTĚŘI | 6 | 140,00 | 170 | 105 | 2 | 17 % |
| 40. | Jelínek Jan | JMJ TEAM | 6 | 139,00 | 167 | 110 | 4 | 33 % |
| 41. | Kavka Vítězslav | SMOG | 3 | 124,67 | 132 | 116 | 0 | 0 % |