Hráčské žebříčky
Odehráno
| Kolik her v sezóně odehrál. Žebříček se dá omezit podle toho, kolik je to z her jeho družstva — šest na utkání. | Průměr na hru včetně handicapu. Podle něj se žebříček řadí, stejně jako oficiální pořadí jednotlivců — a podle něj je i číslo vlevo, ať je tabulka seřazená jakkoli. | Nejlepší nához v sezóně. Je bez handicapu — holý nához. | Nejhorší nához v sezóně, taky bez handicapu. Vedle Maxu říká, jak vyrovnaně hraje. | Duelové body: dva za vyhraný duel, jeden při shodě. | Úspěšnost v duelech — kolik bodů získal z možných. Za vyhraný duel jsou dva, takže možných je dvojnásobek odehraných her. Je to podíl z toho, co odehrál — ne z toho, co odehrát mohl. | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Klusáček Jiří | PERMONÍCI | 3 | 196,67 | 213 | 171 | 4 | 67 % |
| 2. | Kryka Dušan | LAMPIÓNI | 3 | 191,00 | 192 | 189 | 6 | 100 % |
| 3. | Lysek Petr | PERMONÍCI | 6 | 189,83 | 233 | 169 | 10 | 83 % |
| 4. | Stašová Eva+8 | STATOVAR | 6 | 187,50 | 191 | 162 | 10 | 83 % |
| 5. | Frydrych Tomáš | STATOVAR | 6 | 185,83 | 228 | 161 | 12 | 100 % |
| 6. | Vilášek Stanislav | LAMPIÓNI | 6 | 183,67 | 243 | 160 | 6 | 50 % |
| 7. | Motyka Vlastimil | JEŠTĚŘI | 6 | 183,50 | 215 | 165 | 6 | 50 % |
| 8. | Kaláb Petr | SMOG | 6 | 183,33 | 257 | 159 | 6 | 50 % |
| 9. | Klusáčková Dana+8 | PERMONÍCI | 3 | 182,67 | 181 | 168 | 4 | 67 % |
| 10. | Macko Dalibor | JMJ TEAM | 6 | 181,50 | 208 | 157 | 10 | 83 % |
| 11. | Schindler Radek | LAMPIÓNI | 3 | 179,33 | 219 | 146 | 2 | 33 % |
| 12. | Liberda Radek | TRAKEŘI | 6 | 179,00 | 213 | 147 | 2 | 17 % |
| 13. | Zářecký Vlastimil | LAMPIÓNI | 6 | 177,33 | 226 | 153 | 6 | 50 % |
| 14. | Mihulka Josef | TRAKEŘI | 6 | 177,17 | 188 | 166 | 8 | 67 % |
| 15. | Novák Miroslav PER | PERMONÍCI | 6 | 177,00 | 195 | 151 | 6 | 50 % |
| 16. | Macháček Pavel | MEXICO | 6 | 176,33 | 204 | 156 | 12 | 100 % |
| 17. | Dušek Karel | MEXICO | 6 | 176,17 | 193 | 158 | 4 | 33 % |
| 18. | Klus František | HUJAŘI | 6 | 175,67 | 209 | 143 | 6 | 50 % |
| 19. | Pazděra Jaroslav | KAMPERETAMPERE | 6 | 174,83 | 198 | 158 | 8 | 67 % |
| 20. | Jelínek Jan | JMJ TEAM | 6 | 174,50 | 197 | 148 | 2 | 17 % |
| 21. | Novák Miroslav | KAMPERETAMPERE | 6 | 174,50 | 185 | 152 | 10 | 83 % |
| 22. | Juřica Lubomír | TRAKEŘI | 6 | 169,17 | 193 | 141 | 6 | 50 % |
| 23. | Häusler Milan | GAMA | 3 | 168,67 | 201 | 141 | 4 | 67 % |
| 24. | Bělunek Miroslav | MEXICO | 6 | 167,83 | 206 | 138 | 8 | 67 % |
| 25. | Dvořáková Dagmar+8 | GAMA | 6 | 167,67 | 180 | 134 | 10 | 83 % |
| 26. | Mácha Ivan | KAMPERETAMPERE | 6 | 167,17 | 182 | 148 | 6 | 50 % |
| 27. | Varhaníček Pavel | STATOVAR | 6 | 165,33 | 212 | 133 | 10 | 83 % |
| 28. | Mikšovičová Sylva+8 | HUJAŘI | 6 | 164,83 | 180 | 120 | 4 | 33 % |
| 29. | Chlopčík Jiří | JEŠTĚŘI | 6 | 164,50 | 190 | 146 | 4 | 33 % |
| 30. | Dvořák Jaroslav | GAMA | 6 | 157,50 | 179 | 126 | 8 | 67 % |
| 31. | Petřkovský Ladislav | SMOG | 6 | 155,00 | 211 | 131 | 4 | 33 % |
| 32. | Lipka Miloslav | GAMA | 3 | 154,00 | 166 | 144 | 2 | 33 % |
| 33. | Karkoška Pavel | HUJAŘI | 6 | 153,33 | 177 | 132 | 2 | 17 % |
| 34. | Jelínková Vladimíra+8 | JMJ TEAM | 6 | 151,50 | 156 | 126 | 0 | 0 % |
| 35. | Janková Marcela+8 | BABINEC | 6 | 149,17 | 166 | 121 | 4 | 33 % |
| 36. | Vlach Zdeněk | JEŠTĚŘI | 6 | 149,00 | 175 | 124 | 2 | 17 % |
| 37. | Barčáková Kateřina+8 | BABINEC | 6 | 142,50 | 147 | 124 | 0 | 0 % |
| 38. | Majchráková Květoslava+8 | SMOG | 6 | 138,00 | 151 | 119 | 2 | 17 % |
| 39. | Mazurová Eva+8 | BABINEC | 6 | 131,00 | 145 | 97 | 0 | 0 % |