Hráčské žebříčky
Odehráno
| Kolik her v sezóně odehrál. Žebříček se dá omezit podle toho, kolik je to z her jeho družstva — šest na utkání. | Průměr na hru včetně handicapu. Podle něj se žebříček řadí, stejně jako oficiální pořadí jednotlivců — a podle něj je i číslo vlevo, ať je tabulka seřazená jakkoli. | Nejlepší nához v sezóně. Je bez handicapu — holý nához. | Nejhorší nához v sezóně, taky bez handicapu. Vedle Maxu říká, jak vyrovnaně hraje. | Duelové body: dva za vyhraný duel, jeden při shodě. | Úspěšnost v duelech — kolik bodů získal z možných. Za vyhraný duel jsou dva, takže možných je dvojnásobek odehraných her. Je to podíl z toho, co odehrál — ne z toho, co odehrát mohl. | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Pazděra Jaroslav | KAMPERETAMPERE | 6 | 194,83 | 221 | 178 | 8 | 67 % |
| 2. | Frydrych Tomáš | STATOVAR | 6 | 194,33 | 254 | 170 | 10 | 83 % |
| 3. | Mácha Ivan | KAMPERETAMPERE | 6 | 194,33 | 237 | 142 | 8 | 67 % |
| 4. | Klusáček Jiří | PERMONÍCI | 3 | 194,00 | 200 | 184 | 6 | 100 % |
| 5. | Liberda Radek | TRAKEŘI | 6 | 193,50 | 246 | 168 | 8 | 67 % |
| 6. | Novák Miroslav PER | PERMONÍCI | 6 | 191,83 | 234 | 172 | 8 | 67 % |
| 7. | Zedník Miroslav | JEŠTĚŘI | 6 | 187,33 | 226 | 133 | 6 | 50 % |
| 8. | Schindler Radek | LAMPIÓNI | 6 | 186,83 | 236 | 159 | 6 | 50 % |
| 9. | Stašová Eva+8 | STATOVAR | 6 | 186,00 | 198 | 140 | 10 | 83 % |
| 10. | Klus František | HUJAŘI | 6 | 183,33 | 247 | 142 | 4 | 33 % |
| 11. | Ožana Roman | HUJAŘI | 6 | 183,33 | 210 | 156 | 8 | 67 % |
| 12. | Jelínek Jan | JMJ TEAM | 6 | 177,17 | 215 | 158 | 8 | 67 % |
| 13. | Novák Miroslav | KAMPERETAMPERE | 6 | 176,33 | 194 | 150 | 8 | 67 % |
| 14. | Dušek Karel | MEXICO | 6 | 174,67 | 208 | 149 | 10 | 83 % |
| 15. | Macko Dalibor | JMJ TEAM | 6 | 173,83 | 196 | 141 | 10 | 83 % |
| 16. | Mikšovičová Sylva+8 | HUJAŘI | 3 | 173,67 | 174 | 153 | 2 | 33 % |
| 17. | Jurečka Radim | JMJ TEAM | 6 | 172,83 | 189 | 146 | 8 | 67 % |
| 18. | Chlopčík Jiří | JEŠTĚŘI | 6 | 170,67 | 192 | 125 | 4 | 33 % |
| 19. | Mihulka Josef | TRAKEŘI | 6 | 169,50 | 202 | 136 | 6 | 50 % |
| 20. | Barčáková Kateřina+8 | BABINEC | 6 | 169,00 | 217 | 126 | 4 | 33 % |
| 21. | Lysek Petr | PERMONÍCI | 6 | 168,33 | 190 | 147 | 6 | 50 % |
| 22. | Motyka Vlastimil | JEŠTĚŘI | 6 | 167,67 | 190 | 129 | 2 | 17 % |
| 23. | Vilášek Stanislav | LAMPIÓNI | 6 | 167,67 | 226 | 139 | 2 | 17 % |
| 24. | Juřica Lubomír | TRAKEŘI | 6 | 167,33 | 223 | 142 | 6 | 50 % |
| 25. | Klusáčková Dana+8 | PERMONÍCI | 3 | 165,67 | 176 | 127 | 6 | 100 % |
| 26. | Häusler Milan | GAMA | 3 | 163,00 | 182 | 141 | 6 | 100 % |
| 27. | Dvořáková Dagmar+8 | GAMA | 6 | 158,17 | 191 | 115 | 6 | 50 % |
| 28. | Uherek Jan | MEXICO | 6 | 157,17 | 170 | 138 | 2 | 17 % |
| 29. | Kaláb Petr | SMOG | 6 | 156,83 | 180 | 132 | 4 | 33 % |
| 30. | Petřkovský Ladislav | SMOG | 6 | 156,83 | 195 | 114 | 4 | 33 % |
| 31. | Jung Jindřich | STATOVAR | 6 | 155,00 | 190 | 135 | 0 | 0 % |
| 32. | Bělunek Miroslav | MEXICO | 6 | 154,67 | 185 | 121 | 4 | 33 % |
| 33. | Mazurová Eva+8 | BABINEC | 6 | 151,50 | 162 | 128 | 10 | 83 % |
| 34. | Lipka Miloslav | GAMA | 3 | 149,67 | 175 | 135 | 2 | 33 % |
| 35. | Majchráková Květoslava+8 | SMOG | 3 | 148,67 | 171 | 124 | 2 | 33 % |
| 36. | Karkoška Pavel | HUJAŘI | 3 | 148,33 | 168 | 127 | 2 | 33 % |
| 37. | Kutáč Vladimír | LAMPIÓNI | 6 | 144,33 | 192 | 116 | 2 | 17 % |
| 38. | Janková Marcela+8 | BABINEC | 4 | 143,50 | 157 | 121 | 4 | 50 % |
| 39. | Dvořák Jaroslav | GAMA | 6 | 141,00 | 172 | 121 | 3 | 25 % |
| Chladilová Jindřiška+8 | BABINEC | 2 | 128,50 | 144 | 97 | 1 | 25 % | |
| 40. | Kavka Vítězslav | SMOG | 3 | 127,67 | 135 | 117 | 0 | 0 % |