Hráčské žebříčky
Odehráno
| Kolik her v sezóně odehrál. Žebříček se dá omezit podle toho, kolik je to z her jeho družstva — šest na utkání. | Průměr na hru včetně handicapu. Podle něj se žebříček řadí, stejně jako oficiální pořadí jednotlivců — a podle něj je i číslo vlevo, ať je tabulka seřazená jakkoli. | Nejlepší nához v sezóně. Je bez handicapu — holý nához. | Nejhorší nához v sezóně, taky bez handicapu. Vedle Maxu říká, jak vyrovnaně hraje. | Duelové body: dva za vyhraný duel, jeden při shodě. | Úspěšnost v duelech — kolik bodů získal z možných. Za vyhraný duel jsou dva, takže možných je dvojnásobek odehraných her. Je to podíl z toho, co odehrál — ne z toho, co odehrát mohl. | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Indra Martin | KAMPERETAMPERE | 6 | 194,67 | 214 | 179 | 12 | 100 % |
| 2. | Schindler Radek | LAMPIÓNI | 6 | 187,83 | 220 | 170 | 6 | 50 % |
| 3. | Häusler Milan | GAMA | 3 | 186,00 | 193 | 181 | 6 | 100 % |
| 4. | Vilášek Stanislav | LAMPIÓNI | 3 | 181,00 | 190 | 171 | 4 | 67 % |
| 5. | Frydrych Tomáš | STATOVAR | 6 | 180,67 | 210 | 167 | 12 | 100 % |
| 6. | Klusáčková Dana+8 | PERMONÍCI | 6 | 179,50 | 239 | 132 | 8 | 67 % |
| 7. | Macko Dalibor | JMJ TEAM | 6 | 179,17 | 218 | 154 | 6 | 50 % |
| 8. | Mácha Ivan | KAMPERETAMPERE | 6 | 178,33 | 194 | 148 | 6 | 50 % |
| 9. | Novák Miroslav PER | PERMONÍCI | 6 | 177,67 | 204 | 165 | 5 | 42 % |
| 10. | Ožana Roman | HUJAŘI | 6 | 176,50 | 199 | 162 | 8 | 67 % |
| 11. | Mihalcsak Silvester | STATOVAR | 6 | 172,67 | 189 | 148 | 9 | 75 % |
| 12. | Pazděra Jaroslav | KAMPERETAMPERE | 6 | 172,67 | 201 | 155 | 6 | 50 % |
| 13. | Liberda Radek | TRAKEŘI | 6 | 170,50 | 189 | 147 | 10 | 83 % |
| 14. | Klusáček Jiří | PERMONÍCI | 6 | 167,50 | 185 | 131 | 4 | 33 % |
| 15. | Dušek Karel | MEXICO | 6 | 166,00 | 191 | 141 | 3 | 25 % |
| 16. | Mikšovičová Sylva+8 | HUJAŘI | 6 | 166,00 | 180 | 123 | 10 | 83 % |
| 17. | Jurečka Radim | JMJ TEAM | 6 | 165,50 | 181 | 148 | 2 | 17 % |
| 18. | Kryka Dušan | LAMPIÓNI | 6 | 165,50 | 187 | 147 | 5 | 42 % |
| 19. | Motyka Vlastimil | JEŠTĚŘI | 6 | 165,33 | 202 | 145 | 10 | 83 % |
| 20. | Varhaníček Pavel | STATOVAR | 6 | 162,17 | 196 | 133 | 10 | 83 % |
| 21. | Karkoška Pavel | HUJAŘI | 6 | 160,50 | 202 | 141 | 8 | 67 % |
| 22. | Jelínek Jan | JMJ TEAM | 6 | 156,67 | 206 | 119 | 4 | 33 % |
| 23. | Zářecký Vlastimil | LAMPIÓNI | 3 | 155,00 | 173 | 120 | 4 | 67 % |
| 24. | Kotrla Ondřej | SMOG | 6 | 153,67 | 189 | 131 | 8 | 67 % |
| 25. | Vlach Zdeněk | JEŠTĚŘI | 6 | 151,33 | 179 | 134 | 2 | 17 % |
| 26. | Kaláb Petr | SMOG | 3 | 149,67 | 154 | 145 | 4 | 67 % |
| 27. | Chlopčík Jiří | JEŠTĚŘI | 6 | 148,00 | 179 | 129 | 6 | 50 % |
| 28. | Barčáková Kateřina+8 | BABINEC | 6 | 147,83 | 157 | 131 | 8 | 67 % |
| 29. | Macháček Pavel | MEXICO | 3 | 146,67 | 172 | 124 | 0 | 0 % |
| 30. | Lipka Miloslav | GAMA | 6 | 146,17 | 196 | 112 | 4 | 33 % |
| 31. | Uherek Jan | MEXICO | 6 | 144,33 | 156 | 131 | 2 | 17 % |
| 32. | Juřica Lubomír | TRAKEŘI | 6 | 144,00 | 170 | 119 | 6 | 50 % |
| 33. | Mazurová Eva+8 | BABINEC | 6 | 140,50 | 141 | 124 | 6 | 50 % |
| 34. | Dvořáková Dagmar+8 | GAMA | 6 | 140,33 | 152 | 101 | 0 | 0 % |
| 35. | Janková Marcela+8 | BABINEC | 6 | 138,00 | 170 | 106 | 4 | 33 % |
| 36. | Petřkovský Ladislav | SMOG | 6 | 137,50 | 158 | 112 | 6 | 50 % |
| 37. | Bělunek Miroslav | MEXICO | 3 | 134,33 | 160 | 109 | 0 | 0 % |
| 38. | Vítek Miroslav | TRAKEŘI | 6 | 130,33 | 159 | 95 | 2 | 17 % |
| 39. | Kavka Vítězslav | SMOG | 3 | 113,00 | 127 | 104 | 0 | 0 % |
| 40. | Dvořák Jaroslav | GAMA | 3 | 103,00 | 127 | 80 | 0 | 0 % |