Hráčské žebříčky
Odehráno
| Kolik her v sezóně odehrál. Žebříček se dá omezit podle toho, kolik je to z her jeho družstva — šest na utkání. | Průměr na hru včetně handicapu. Podle něj se žebříček řadí, stejně jako oficiální pořadí jednotlivců — a podle něj je i číslo vlevo, ať je tabulka seřazená jakkoli. | Nejlepší nához v sezóně. Je bez handicapu — holý nához. | Nejhorší nához v sezóně, taky bez handicapu. Vedle Maxu říká, jak vyrovnaně hraje. | Duelové body: dva za vyhraný duel, jeden při shodě. | Úspěšnost v duelech — kolik bodů získal z možných. Za vyhraný duel jsou dva, takže možných je dvojnásobek odehraných her. Je to podíl z toho, co odehrál — ne z toho, co odehrát mohl. | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Frydrych Tomáš | STATOVAR | 6 | 205,00 | 236 | 178 | 8 | 67 % |
| 2. | Novák Miroslav | KAMPERETAMPERE | 6 | 204,50 | 235 | 167 | 12 | 100 % |
| 3. | Šatný Radim | BABINEC | 3 | 191,33 | 213 | 158 | 4 | 67 % |
| 4. | Novák Miroslav PER | PERMONÍCI | 3 | 185,33 | 226 | 159 | 4 | 67 % |
| 5. | Stašová Eva+8 | STATOVAR | 6 | 185,17 | 203 | 145 | 8 | 67 % |
| 6. | Klusáček Jiří | PERMONÍCI | 6 | 183,17 | 204 | 161 | 6 | 50 % |
| 7. | Pazděra Jaroslav | KAMPERETAMPERE | 6 | 182,33 | 206 | 161 | 6 | 50 % |
| 8. | Dušek Karel | MEXICO | 6 | 181,83 | 208 | 144 | 10 | 83 % |
| 9. | Mihulka Josef | TRAKEŘI | 6 | 181,17 | 222 | 148 | 6 | 50 % |
| 10. | Klusáčková Dana+8 | PERMONÍCI | 3 | 179,33 | 211 | 145 | 2 | 33 % |
| 11. | Kryka Dušan | LAMPIÓNI | 6 | 178,83 | 190 | 172 | 8 | 67 % |
| 12. | Jurečka Radim | JMJ TEAM | 6 | 178,50 | 214 | 144 | 8 | 67 % |
| 13. | Varhaníček Pavel | STATOVAR | 6 | 177,83 | 219 | 155 | 6 | 50 % |
| 14. | Chlopčík Jiří | JEŠTĚŘI | 6 | 177,17 | 200 | 152 | 8 | 67 % |
| 15. | Klus František | HUJAŘI | 3 | 176,67 | 203 | 159 | 4 | 67 % |
| 16. | Mikšovičová Sylva+8 | HUJAŘI | 6 | 174,67 | 214 | 112 | 8 | 67 % |
| 17. | Schindler Radek | LAMPIÓNI | 6 | 172,83 | 202 | 137 | 6 | 50 % |
| 18. | Lipka Miloslav | GAMA | 3 | 171,33 | 213 | 148 | 3 | 50 % |
| 19. | Mácha Ivan | KAMPERETAMPERE | 6 | 168,67 | 215 | 144 | 4 | 33 % |
| 20. | Müller Vladimír | TRAKEŘI | 6 | 168,17 | 188 | 128 | 4 | 33 % |
| 21. | Juřica Lubomír | TRAKEŘI | 6 | 167,83 | 226 | 127 | 4 | 33 % |
| 22. | Lysek Petr | PERMONÍCI | 6 | 167,67 | 198 | 133 | 2 | 17 % |
| 23. | Vilášek Stanislav | LAMPIÓNI | 6 | 167,50 | 191 | 143 | 8 | 67 % |
| 24. | Bělunek Miroslav | MEXICO | 3 | 166,33 | 182 | 139 | 2 | 33 % |
| 25. | Kaláb Petr | SMOG | 3 | 163,33 | 176 | 154 | 0 | 0 % |
| 26. | Mazurová Eva+8 | BABINEC | 6 | 163,17 | 203 | 113 | 5 | 42 % |
| 27. | Häusler Milan | GAMA | 3 | 162,00 | 179 | 129 | 4 | 67 % |
| 28. | Uherek Jan | MEXICO | 6 | 160,67 | 186 | 130 | 2 | 17 % |
| 29. | Karkoška Pavel | HUJAŘI | 3 | 160,33 | 195 | 134 | 4 | 67 % |
| 30. | Motyka Vlastimil | JEŠTĚŘI | 6 | 159,50 | 178 | 146 | 10 | 83 % |
| 31. | Petřkovský Ladislav | SMOG | 6 | 158,50 | 179 | 135 | 8 | 67 % |
| 32. | Dvořák Jaroslav | GAMA | 6 | 158,17 | 223 | 128 | 4 | 33 % |
| 33. | Dvořáková Dagmar+8 | GAMA | 6 | 157,83 | 169 | 118 | 8 | 67 % |
| 34. | Vlach Zdeněk | JEŠTĚŘI | 6 | 155,50 | 185 | 134 | 6 | 50 % |
| 35. | Ožana Roman | HUJAŘI | 6 | 155,33 | 201 | 131 | 7 | 58 % |
| 36. | Jelínek Jan | JMJ TEAM | 6 | 153,67 | 206 | 113 | 4 | 33 % |
| 37. | Barčáková Kateřina+8 | BABINEC | 6 | 153,33 | 167 | 132 | 2 | 17 % |
| 38. | Janková Marcela+8 | BABINEC | 3 | 149,00 | 151 | 135 | 2 | 33 % |
| 39. | Jelínková Vladimíra+8 | JMJ TEAM | 6 | 148,67 | 148 | 134 | 5 | 42 % |
| 40. | Macháček Pavel | MEXICO | 3 | 148,00 | 166 | 127 | 0 | 0 % |
| 41. | Kavka Vítězslav | SMOG | 3 | 142,00 | 174 | 118 | 2 | 33 % |
| 42. | Majchráková Květoslava+8 | SMOG | 6 | 141,33 | 167 | 111 | 2 | 17 % |