Hráčské žebříčky
Odehráno
| Kolik her v sezóně odehrál. Žebříček se dá omezit podle toho, kolik je to z her jeho družstva — šest na utkání. | Průměr na hru včetně handicapu. Podle něj se žebříček řadí, stejně jako oficiální pořadí jednotlivců — a podle něj je i číslo vlevo, ať je tabulka seřazená jakkoli. | Nejlepší nához v sezóně. Je bez handicapu — holý nához. | Nejhorší nához v sezóně, taky bez handicapu. Vedle Maxu říká, jak vyrovnaně hraje. | Duelové body: dva za vyhraný duel, jeden při shodě. | Úspěšnost v duelech — kolik bodů získal z možných. Za vyhraný duel jsou dva, takže možných je dvojnásobek odehraných her. Je to podíl z toho, co odehrál — ne z toho, co odehrát mohl. | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Novák Miroslav PER | PERMONÍCI | 6 | 193,50 | 212 | 156 | 8 | 67 % |
| 2. | Mácha Ivan | KAMPERETAMPERE | 6 | 190,83 | 217 | 163 | 8 | 67 % |
| 3. | Klusáčková Dana+8 | PERMONÍCI | 6 | 189,50 | 223 | 155 | 8 | 67 % |
| 4. | Liberda Radek | TRAKEŘI | 6 | 183,67 | 210 | 165 | 8 | 67 % |
| 5. | Mihulka Josef | TRAKEŘI | 6 | 183,00 | 223 | 156 | 10 | 83 % |
| 6. | Dušek Karel | MEXICO | 6 | 182,83 | 211 | 133 | 10 | 83 % |
| 7. | Zedník Miroslav | JEŠTĚŘI | 6 | 182,67 | 211 | 131 | 8 | 67 % |
| 8. | Novák Miroslav | KAMPERETAMPERE | 6 | 179,67 | 203 | 164 | 6 | 50 % |
| 9. | Klus František | HUJAŘI | 6 | 179,33 | 215 | 136 | 10 | 83 % |
| 10. | Dvořáková Dagmar+8 | GAMA | 6 | 177,83 | 197 | 151 | 8 | 67 % |
| 11. | Pazděra Jaroslav | KAMPERETAMPERE | 6 | 177,67 | 194 | 150 | 8 | 67 % |
| 12. | Müller Vladimír | TRAKEŘI | 6 | 177,50 | 219 | 152 | 8 | 67 % |
| 13. | Frydrych Tomáš | STATOVAR | 6 | 177,33 | 199 | 163 | 6 | 50 % |
| 14. | Stašová Eva+8 | STATOVAR | 6 | 175,67 | 188 | 159 | 6 | 50 % |
| 15. | Jurečka Radim | JMJ TEAM | 6 | 173,00 | 232 | 147 | 4 | 33 % |
| 16. | Vilášek Stanislav | LAMPIÓNI | 6 | 172,67 | 205 | 150 | 12 | 100 % |
| 17. | Kryka Dušan | LAMPIÓNI | 6 | 171,50 | 213 | 149 | 10 | 83 % |
| 18. | Mikšovičová Sylva+8 | HUJAŘI | 6 | 171,17 | 193 | 134 | 8 | 67 % |
| 19. | Macko Dalibor | JMJ TEAM | 6 | 168,33 | 215 | 139 | 6 | 50 % |
| 20. | Varhaníček Pavel | STATOVAR | 6 | 166,50 | 202 | 154 | 2 | 17 % |
| 21. | Uherek Jan | MEXICO | 6 | 165,00 | 200 | 133 | 8 | 67 % |
| 22. | Ožana Roman | HUJAŘI | 6 | 162,83 | 208 | 125 | 6 | 50 % |
| 23. | Lysek Petr | PERMONÍCI | 6 | 162,00 | 195 | 134 | 10 | 83 % |
| 24. | Häusler Milan | GAMA | 3 | 162,00 | 169 | 158 | 2 | 33 % |
| 25. | Šatný Kristián | LAMPIÓNI | 6 | 161,33 | 193 | 124 | 8 | 67 % |
| 26. | Kaláb Petr | SMOG | 6 | 160,50 | 200 | 131 | 2 | 17 % |
| 27. | Bělunek Miroslav | MEXICO | 3 | 160,00 | 192 | 141 | 2 | 33 % |
| 28. | Majchráková Květoslava+8 | SMOG | 3 | 157,67 | 161 | 144 | 0 | 0 % |
| 29. | Jelínek Jan | JMJ TEAM | 6 | 151,33 | 181 | 103 | 2 | 17 % |
| 30. | Macháček Pavel | MEXICO | 3 | 150,00 | 182 | 132 | 5 | 83 % |
| 31. | Chlopčík Jiří | JEŠTĚŘI | 6 | 149,33 | 188 | 130 | 2 | 17 % |
| 32. | Vlach Zdeněk | JEŠTĚŘI | 6 | 148,83 | 189 | 123 | 0 | 0 % |
| 33. | Kavka Vítězslav | SMOG | 3 | 147,67 | 161 | 138 | 0 | 0 % |
| 34. | Mazurová Eva+8 | BABINEC | 3 | 147,00 | 151 | 131 | 6 | 100 % |
| 35. | Petřkovský Ladislav | SMOG | 6 | 145,17 | 168 | 106 | 4 | 33 % |
| 36. | Janková Marcela+8 | BABINEC | 6 | 141,00 | 150 | 106 | 2 | 17 % |
| 37. | Dvořák Jaroslav | GAMA | 6 | 140,00 | 152 | 135 | 0 | 0 % |
| 38. | Barčáková Kateřina+8 | BABINEC | 6 | 131,17 | 156 | 103 | 3 | 25 % |
| 39. | Chladilová Jindřiška+8 | BABINEC | 3 | 124,33 | 121 | 114 | 0 | 0 % |
| 40. | Lipka Miloslav | GAMA | 3 | 114,00 | 123 | 106 | 0 | 0 % |