Hráčské žebříčky
Odehráno
| Kolik her v sezóně odehrál. Žebříček se dá omezit podle toho, kolik je to z her jeho družstva — šest na utkání. | Průměr na hru včetně handicapu. Podle něj se žebříček řadí, stejně jako oficiální pořadí jednotlivců — a podle něj je i číslo vlevo, ať je tabulka seřazená jakkoli. | Nejlepší nához v sezóně. Je bez handicapu — holý nához. | Nejhorší nához v sezóně, taky bez handicapu. Vedle Maxu říká, jak vyrovnaně hraje. | Duelové body: dva za vyhraný duel, jeden při shodě. | Úspěšnost v duelech — kolik bodů získal z možných. Za vyhraný duel jsou dva, takže možných je dvojnásobek odehraných her. Je to podíl z toho, co odehrál — ne z toho, co odehrát mohl. | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Klusáčková Dana+8 | PERMONÍCI | 6 | 209,17 | 266 | 158 | 12 | 100 % |
| 2. | Zedník Miroslav | JEŠTĚŘI | 3 | 205,33 | 221 | 190 | 6 | 100 % |
| 3. | Dušek Karel | MEXICO | 6 | 194,33 | 264 | 167 | 8 | 67 % |
| 4. | Petřkovský Ladislav | SMOG | 6 | 194,17 | 219 | 176 | 10 | 83 % |
| 5. | Lysek Petr | PERMONÍCI | 6 | 189,83 | 212 | 158 | 6 | 50 % |
| 6. | Liberda Radek | TRAKEŘI | 6 | 188,33 | 205 | 160 | 5 | 42 % |
| 7. | Jurečka Radim | JMJ TEAM | 6 | 187,50 | 210 | 158 | 10 | 83 % |
| 8. | Pazděra Jaroslav | KAMPERETAMPERE | 6 | 185,17 | 203 | 154 | 12 | 100 % |
| 9. | Kryka Dušan | LAMPIÓNI | 6 | 184,50 | 210 | 159 | 12 | 100 % |
| 10. | Schindler Radek | LAMPIÓNI | 6 | 184,17 | 227 | 146 | 6 | 50 % |
| 11. | Macháček Pavel | MEXICO | 6 | 181,17 | 215 | 158 | 8 | 67 % |
| 12. | Novák Miroslav PER | PERMONÍCI | 3 | 181,00 | 201 | 171 | 5 | 83 % |
| 13. | Stašová Eva+8 | STATOVAR | 6 | 176,83 | 197 | 131 | 8 | 67 % |
| 14. | Klus František | HUJAŘI | 6 | 175,33 | 210 | 144 | 4 | 33 % |
| 15. | Mikšovičová Sylva+8 | HUJAŘI | 6 | 173,83 | 245 | 126 | 6 | 50 % |
| 16. | Dvořáková Dagmar+8 | GAMA | 6 | 173,50 | 180 | 149 | 4 | 33 % |
| 17. | Motyka Vlastimil | JEŠTĚŘI | 6 | 171,67 | 220 | 136 | 8 | 67 % |
| 18. | Müller Vladimír | TRAKEŘI | 6 | 171,50 | 190 | 138 | 4 | 33 % |
| 19. | Varhaníček Pavel | STATOVAR | 6 | 170,33 | 184 | 137 | 4 | 33 % |
| 20. | Juřica Lubomír | TRAKEŘI | 6 | 170,00 | 214 | 152 | 4 | 33 % |
| 21. | Häusler Milan | GAMA | 6 | 169,67 | 213 | 144 | 4 | 33 % |
| 22. | Vilášek Stanislav | LAMPIÓNI | 6 | 169,33 | 219 | 133 | 6 | 50 % |
| 23. | Jelínek Jan | JMJ TEAM | 6 | 168,50 | 195 | 123 | 8 | 67 % |
| 24. | Karkoška Pavel | HUJAŘI | 6 | 168,33 | 192 | 146 | 2 | 17 % |
| 25. | Frydrych Tomáš | STATOVAR | 6 | 165,50 | 181 | 148 | 6 | 50 % |
| 26. | Novák Miroslav | KAMPERETAMPERE | 6 | 165,33 | 184 | 148 | 8 | 67 % |
| 27. | Mazurová Eva+8 | BABINEC | 6 | 164,83 | 189 | 131 | 2 | 17 % |
| 28. | Barčáková Kateřina+8 | BABINEC | 6 | 161,83 | 188 | 132 | 8 | 67 % |
| 29. | Klusáček Jiří | PERMONÍCI | 3 | 161,67 | 175 | 148 | 0 | 0 % |
| 30. | Uherek Jan | MEXICO | 6 | 159,33 | 186 | 141 | 4 | 33 % |
| 31. | Janková Marcela+8 | BABINEC | 6 | 158,00 | 181 | 134 | 4 | 33 % |
| 32. | Chlopčík Jiří | JEŠTĚŘI | 3 | 157,33 | 174 | 143 | 2 | 33 % |
| 33. | Vlach Zdeněk | JEŠTĚŘI | 6 | 157,00 | 178 | 133 | 6 | 50 % |
| 34. | Indra Martin | KAMPERETAMPERE | 6 | 155,83 | 164 | 145 | 8 | 67 % |
| 35. | Majchráková Květoslava+8 | SMOG | 6 | 147,83 | 178 | 112 | 4 | 33 % |
| 36. | Macko Dalibor | JMJ TEAM | 6 | 144,17 | 159 | 123 | 0 | 0 % |
| 37. | Kavka Vítězslav | SMOG | 6 | 141,17 | 178 | 122 | 2 | 17 % |
| 38. | Dvořák Jaroslav | GAMA | 6 | 128,83 | 151 | 95 | 0 | 0 % |