Hráčské žebříčky
Odehráno
| Kolik her v sezóně odehrál. Žebříček se dá omezit podle toho, kolik je to z her jeho družstva — šest na utkání. | Průměr na hru včetně handicapu. Podle něj se žebříček řadí, stejně jako oficiální pořadí jednotlivců — a podle něj je i číslo vlevo, ať je tabulka seřazená jakkoli. | Nejlepší nához v sezóně. Je bez handicapu — holý nához. | Nejhorší nához v sezóně, taky bez handicapu. Vedle Maxu říká, jak vyrovnaně hraje. | Duelové body: dva za vyhraný duel, jeden při shodě. | Úspěšnost v duelech — kolik bodů získal z možných. Za vyhraný duel jsou dva, takže možných je dvojnásobek odehraných her. Je to podíl z toho, co odehrál — ne z toho, co odehrát mohl. | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Schindler Radek | HUJAŘI | 6 | 220,33 | 255 | 183 | 12 | 100 % |
| 2. | Janusz Radim | STATOVAR | 6 | 203,50 | 259 | 169 | 6 | 50 % |
| 3. | Klusáček Jiří | PERMONÍCI | 6 | 202,67 | 258 | 159 | 8 | 67 % |
| 4. | Klusáčková Dana+8 | PERMONÍCI | 6 | 199,50 | 233 | 167 | 8 | 67 % |
| 5. | Orság Karel | LAMPIÓNI | 6 | 196,83 | 212 | 178 | 8 | 67 % |
| 6. | Jurečka Radim | JMJ TEAM | 6 | 195,50 | 226 | 165 | 8 | 67 % |
| 7. | Vilášek Stanislav | LAMPIÓNI | 6 | 194,33 | 236 | 125 | 6 | 50 % |
| 8. | Poprocký Michal+8 | GAMA | 6 | 194,17 | 232 | 138 | 8 | 67 % |
| 9. | Frydrych Tomáš | STATOVAR | 6 | 189,00 | 237 | 156 | 4 | 33 % |
| 10. | Indra Martin | URNA | 6 | 187,17 | 298 | 146 | 4 | 33 % |
| 11. | Mácha Ivan | URNA | 6 | 187,00 | 206 | 169 | 6 | 50 % |
| 12. | Bucha Radovan | URNA | 6 | 186,83 | 225 | 159 | 4 | 33 % |
| 13. | Kičmer Vojtěch | DOBRÁCI | 6 | 185,33 | 232 | 167 | 8 | 67 % |
| 14. | Pilch Jiří | JEŠTĚŘI | 6 | 183,17 | 201 | 159 | 10 | 83 % |
| 15. | Klus František | HUJAŘI | 3 | 182,67 | 192 | 178 | 4 | 67 % |
| 16. | Zářecký Vlastimil+8 | LAMPIÓNI | 6 | 181,83 | 187 | 157 | 10 | 83 % |
| 17. | Orságová Jana+8 | DOBRÁCI | 6 | 181,17 | 192 | 142 | 10 | 83 % |
| 18. | Maťaťa Marcel | SMOG | 6 | 181,00 | 222 | 152 | 6 | 50 % |
| 19. | Mihulka Josef+4 | TRAKEŘI | 6 | 178,17 | 202 | 160 | 10 | 83 % |
| 20. | Motyka Vlastimil | JEŠTĚŘI | 6 | 178,00 | 211 | 141 | 6 | 50 % |
| 21. | Juřica Lubomír+8 | TRAKEŘI | 6 | 172,83 | 192 | 126 | 10 | 83 % |
| 22. | Jelínek Jan | JMJ TEAM | 6 | 170,67 | 188 | 151 | 4 | 33 % |
| 23. | Zedník Miroslav | JEŠTĚŘI | 6 | 170,17 | 205 | 140 | 4 | 33 % |
| 24. | Ožana Roman | HUJAŘI | 3 | 169,00 | 190 | 140 | 2 | 33 % |
| 25. | Flemmr Pavel+4 | BABINEC | 6 | 168,33 | 204 | 127 | 6 | 50 % |
| 26. | Morys Žaneta+8 | SMOG | 6 | 166,50 | 191 | 140 | 8 | 67 % |
| 27. | Stašová Eva+8 | STATOVAR | 3 | 165,67 | 160 | 155 | 0 | 0 % |
| 28. | Adamec Petr | JMJ TEAM | 6 | 164,67 | 216 | 131 | 4 | 33 % |
| 29. | Varhaníček Pavel | STATOVAR | 3 | 163,67 | 174 | 158 | 2 | 33 % |
| 30. | Mikšovičová Sylva+8 | HUJAŘI | 6 | 162,00 | 180 | 136 | 4 | 33 % |
| 31. | Novák Miroslav PER | PERMONÍCI | 6 | 161,33 | 190 | 130 | 6 | 50 % |
| 32. | Dvořák Jaroslav+4 | GAMA | 3 | 158,33 | 181 | 126 | 2 | 33 % |
| 33. | Dvořáková Dagmar+12 | GAMA | 3 | 158,00 | 162 | 125 | 2 | 33 % |
| 34. | Häusler Milan | GAMA | 3 | 156,67 | 162 | 149 | 0 | 0 % |
| 35. | Pazděra Jaroslav | TRAKEŘI | 6 | 154,00 | 173 | 125 | 6 | 50 % |
| 36. | Morys Angelina+8 | SMOG | 3 | 152,67 | 160 | 135 | 0 | 0 % |
| 37. | Mazurová Eva+12 | BABINEC | 6 | 149,50 | 166 | 119 | 2 | 17 % |
| 38. | Dovhunová Miloslava+8 | BABINEC | 6 | 149,17 | 163 | 123 | 2 | 17 % |
| 39. | Mlčák Sebastian+4 | DOBRÁCI | 6 | 142,17 | 162 | 114 | 4 | 33 % |
| 40. | Lipka Miloslav+4 | GAMA | 3 | 135,00 | 146 | 120 | 2 | 33 % |
| 41. | Kavka Vítězslav+8 | SMOG | 3 | 111,00 | 128 | 80 | 0 | 0 % |