Počet her
132
Průměr
Na hru, včetně handicapu — stejně jako v žebříčku a v oficiálním pořadí jednotlivců.
176,02
Max
Nejlepší hra kariéry: 245 skutečně sražených kuželek. S handicapem se počítala jako 245.
245
Min
Nejhorší odehraná hra, bez handicapu. Hry s nulovým nahozem se nepočítají — to jsou listy, kde hráč byl zapsaný a nehodil.
114
Počet 250
Kolikrát hodil 250 a víc — bez handicapu, holý nához.
0
Počet 300
Kolikrát srazil 300 — bez handicapu. Zatím se to v lize nestalo.
0
jaro 2024
průměr kariéry 176,02
podzim 2025
Frýdecká liga družstev, podzim 2025 SMOG
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 02.09. | URNA | 181 | 147 | 234 | 155 | 179 | 184 | 6 | 234 | 147 | 180,00 | 5 |
| 2. HD | 08.09. | LAMPIÓNI | 182 | 215 | 190 | 175 | 161 | 161 | 6 | 215 | 161 | 180,67 | 8 |
| 3. HD | 16.09. | TRAKEŘI | 171 | 189 | 170 | 3 | 189 | 170 | 176,67 | 4 | |||
| 4. HD | 22.09. | PERMONÍCI | 165 | 201 | 178 | 152 | 184 | 184 | 6 | 201 | 152 | 177,33 | 12 |
| 5. HD | 29.09. | STATOVAR | 202 | 163 | 146 | 165 | 169 | 155 | 6 | 202 | 146 | 166,67 | 4 |
| 6. HD | 14.10. | JMJ TEAM | 220 | 159 | 221 | 147 | 173 | 194 | 6 | 221 | 147 | 185,67 | 6 |
| 7. HD | 27.10. | BABINEC | 160 | 194 | 191 | 199 | 164 | 168 | 6 | 199 | 160 | 179,33 | 10 |
| 8. HD | 10.11. | GAMA | 223 | 157 | 202 | 181 | 210 | 178 | 6 | 223 | 157 | 191,83 | 8 |
| 9. HD | 18.11. | DOBRÁCI | 152 | 158 | 191 | 222 | 177 | 186 | 6 | 222 | 152 | 181,00 | 6 |
| 10. HD | 01.12. | JEŠTĚŘI | 183 | 166 | 152 | 114 | 164 | 156 | 6 | 183 | 114 | 155,83 | 4 |
| 11. HD | 15.12. | HUJAŘI | 148 | 182 | 143 | 188 | 168 | 157 | 6 | 188 | 143 | 164,33 | 4 |
| Celkem | 11 utkání | 11106 celkem | 63 | 234 | 114 | 176,29 | 71 | ||||||
Duelových bodů 71 z 126 možných (56 %).
Frýdecká liga družstev, jaro 2025 SMOG
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 03.02. | DOBRÁCI | 212 | 144 | 164 | 167 | 168 | 166 | 6 | 212 | 144 | 170,17 | 4 |
| 2. HD | 17.02. | TRAKEŘI | 203 | 167 | 194 | 183 | 165 | 186 | 6 | 203 | 165 | 183,00 | 4 |
| 3. HD | 25.02. | URNA | 160 | 179 | 179 | 202 | 146 | 146 | 6 | 202 | 146 | 168,67 | 4 |
| 4. HD | 11.03. | PERMONÍCI | 181 | 190 | 186 | 192 | 180 | 177 | 6 | 192 | 177 | 184,33 | 6 |
| 5. HD | 17.03. | STATOVAR | 245 | 140 | 192 | 166 | 155 | 132 | 6 | 245 | 132 | 171,67 | 4 |
| 6. HD | 08.04. | LAMPIÓNI | 150 | 191 | 169 | 3 | 191 | 150 | 170,00 | 2 | |||
| 7. HD | 24.04. | BABINEC | 181 | 202 | 202 | 181 | 156 | 161 | 6 | 202 | 156 | 180,50 | 6 |
| 8. HD | 28.04. | JEŠTĚŘI | 161 | 180 | 214 | 143 | 173 | 207 | 6 | 214 | 143 | 179,67 | 10 |
| 9. HD | 22.04. | HUJAŘI | 188 | 179 | 201 | 179 | 181 | 214 | 6 | 214 | 179 | 190,33 | 12 |
| 10. HD | 20.05. | JMJ TEAM | 170 | 163 | 154 | 160 | 124 | 156 | 6 | 170 | 124 | 154,50 | 4 |
| 11. HD | 27.05. | GAMA | 154 | 183 | 195 | 161 | 182 | 165 | 6 | 195 | 154 | 173,33 | 6 |
| Celkem | 11 utkání | 11047 celkem | 63 | 245 | 124 | 175,35 | 62 | ||||||
Duelových bodů 62 z 126 možných (49 %).
Frýdecká liga družstev, jaro 2024 BABINEC
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 11. HD | 20.05. | GAMA | 181 | 184 | 161 | 195 | 170 | 191 | 6 | 195 | 161 | 180,33 | 8 |
| Celkem | 1 utkání | 1082 celkem | 6 | 195 | 161 | 180,33 | 8 | ||||||
Duelových bodů 8 z 12 možných (67 %).
Čísla jsou včetně handicapu, přesně jak je uvádí zápis. Sloupce 1–6 jsou hry v pořadí ze zápisu: nejdřív tři z 1. kola, pak tři z 2. kola. Prázdné místo znamená, že hráč v té hře nenastoupil. Hrací dny, ve kterých vůbec nehrál, tu nejsou. Hrací den je odkaz na zápis toho utkání, soupeř i vlastní družstvo vedou na stránku družstva napříč historií.