Hráčské žebříčky
Odehráno
| Kolik her v sezóně odehrál. Žebříček se dá omezit podle toho, kolik je to z her jeho družstva — šest na utkání. | Průměr na hru včetně handicapu. Podle něj se žebříček řadí, stejně jako oficiální pořadí jednotlivců — a podle něj je i číslo vlevo, ať je tabulka seřazená jakkoli. | Nejlepší nához v sezóně. Je bez handicapu — holý nához. | Nejhorší nához v sezóně, taky bez handicapu. Vedle Maxu říká, jak vyrovnaně hraje. | Duelové body: dva za vyhraný duel, jeden při shodě. | Úspěšnost v duelech — kolik bodů získal z možných. Za vyhraný duel jsou dva, takže možných je dvojnásobek odehraných her. Je to podíl z toho, co odehrál — ne z toho, co odehrát mohl. | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Schindler Radek | HUJAŘI | 6 | 227,17 | 279 | 183 | 10 | 83 % |
| 2. | Stašová Eva+8 | STATOVAR | 3 | 196,33 | 203 | 177 | 6 | 100 % |
| 3. | Jurečka Radim | JMJ TEAM | 6 | 186,83 | 204 | 164 | 8 | 67 % |
| 4. | Zedník Miroslav | JEŠTĚŘI | 6 | 186,33 | 251 | 165 | 8 | 67 % |
| 5. | Motyka Vlastimil | JEŠTĚŘI | 6 | 185,83 | 209 | 170 | 6 | 50 % |
| 6. | Kutáč Vladimír | SMOG | 6 | 183,00 | 215 | 154 | 10 | 83 % |
| 7. | Indra Martin | URNA | 6 | 180,00 | 204 | 150 | 10 | 83 % |
| 8. | Lysek Petr | PERMONÍCI | 6 | 180,00 | 200 | 160 | 6 | 50 % |
| 9. | Maťaťa Marcel | SMOG | 6 | 179,33 | 199 | 160 | 10 | 83 % |
| 10. | Kičmer Vojtěch | DOBRÁCI | 6 | 179,00 | 199 | 162 | 5 | 42 % |
| 11. | Orság Karel | LAMPIÓNI | 6 | 179,00 | 217 | 151 | 10 | 83 % |
| 12. | Klusáčková Dana+8 | PERMONÍCI | 6 | 178,33 | 190 | 152 | 8 | 67 % |
| 13. | Frydrych Tomáš | STATOVAR | 6 | 178,00 | 197 | 150 | 5 | 42 % |
| 14. | Juřica Lubomír+8 | TRAKEŘI | 3 | 177,33 | 181 | 147 | 2 | 33 % |
| 15. | Varhaníček Pavel | STATOVAR | 6 | 176,33 | 205 | 111 | 10 | 83 % |
| 16. | Häusler Milan | GAMA | 3 | 175,67 | 197 | 150 | 4 | 67 % |
| 17. | Pazděra Jaroslav | TRAKEŘI | 6 | 173,67 | 236 | 135 | 6 | 50 % |
| 18. | Janusz Radim | STATOVAR | 3 | 172,00 | 193 | 139 | 4 | 67 % |
| 19. | Dvořáková Dagmar+12 | GAMA | 6 | 171,00 | 188 | 135 | 6 | 50 % |
| 20. | Bucha Radovan | URNA | 6 | 170,67 | 181 | 156 | 3 | 25 % |
| 21. | Poprocký Michal+8 | GAMA | 6 | 170,67 | 188 | 136 | 10 | 83 % |
| 22. | Vilášek Stanislav | LAMPIÓNI | 6 | 169,67 | 189 | 146 | 8 | 67 % |
| 23. | Zářecký Vlastimil+8 | LAMPIÓNI | 6 | 169,50 | 210 | 109 | 3 | 25 % |
| 24. | Adamec Petr | JMJ TEAM | 6 | 169,33 | 185 | 137 | 6 | 50 % |
| 25. | Flemmr Pavel+4 | BABINEC | 6 | 169,17 | 224 | 127 | 4 | 33 % |
| 26. | Klusáček Jiří | PERMONÍCI | 3 | 169,00 | 189 | 145 | 2 | 33 % |
| 27. | Mazurová Eva+12 | BABINEC | 6 | 168,50 | 167 | 145 | 4 | 33 % |
| 28. | Kubátko Vlastimil+4 | DOBRÁCI | 6 | 166,50 | 179 | 125 | 4 | 33 % |
| 29. | Pilch Jiří | JEŠTĚŘI | 6 | 166,50 | 196 | 142 | 4 | 33 % |
| 30. | Dovhunová Miloslava+8 | BABINEC | 6 | 165,17 | 177 | 140 | 2 | 17 % |
| 31. | Orságová Jana+8 | DOBRÁCI | 3 | 165,00 | 178 | 146 | 2 | 33 % |
| 32. | Morys Žaneta+8 | SMOG | 6 | 163,33 | 169 | 136 | 6 | 50 % |
| 33. | Mihulka Josef+4 | TRAKEŘI | 6 | 162,33 | 169 | 131 | 6 | 50 % |
| 34. | Jelínek Jan | JMJ TEAM | 6 | 161,67 | 183 | 149 | 4 | 33 % |
| 35. | Mikšovičová Sylva+8 | HUJAŘI | 6 | 161,17 | 184 | 139 | 4 | 33 % |
| 36. | Novák Miroslav+4 | URNA | 6 | 158,67 | 223 | 132 | 2 | 17 % |
| 37. | Ožana Roman | HUJAŘI | 3 | 154,33 | 160 | 148 | 0 | 0 % |
| 38. | Novák Miroslav PER | PERMONÍCI | 3 | 152,67 | 170 | 141 | 2 | 33 % |
| 39. | Klus František | HUJAŘI | 3 | 150,00 | 161 | 140 | 4 | 67 % |
| 40. | Dvořák Jaroslav+4 | GAMA | 3 | 149,00 | 154 | 136 | 0 | 0 % |
| 41. | Liberda Radek | TRAKEŘI | 3 | 145,33 | 160 | 135 | 2 | 33 % |
| 42. | Mlčák Sebastian+4 | DOBRÁCI | 3 | 137,00 | 161 | 100 | 0 | 0 % |