Hráčské žebříčky
Odehráno
| Kolik her v sezóně odehrál. Žebříček se dá omezit podle toho, kolik je to z her jeho družstva — šest na utkání. | Průměr na hru včetně handicapu. Podle něj se žebříček řadí, stejně jako oficiální pořadí jednotlivců — a podle něj je i číslo vlevo, ať je tabulka seřazená jakkoli. | Nejlepší nához v sezóně. Je bez handicapu — holý nához. | Nejhorší nához v sezóně, taky bez handicapu. Vedle Maxu říká, jak vyrovnaně hraje. | Duelové body: dva za vyhraný duel, jeden při shodě. | Úspěšnost v duelech — kolik bodů získal z možných. Za vyhraný duel jsou dva, takže možných je dvojnásobek odehraných her. Je to podíl z toho, co odehrál — ne z toho, co odehrát mohl. | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Zedník Miroslav | JEŠTĚŘI | 6 | 200,50 | 244 | 163 | 8 | 67 % |
| 2. | Schindler Radek | HUJAŘI | 6 | 200,17 | 247 | 163 | 8 | 67 % |
| 3. | Dvořáková Dagmar+12 | GAMA | 3 | 193,00 | 203 | 158 | 6 | 100 % |
| 4. | Klusáčková Dana+8 | PERMONÍCI | 3 | 188,67 | 191 | 171 | 4 | 67 % |
| 5. | Poprocký Michal+8 | GAMA | 6 | 186,83 | 200 | 121 | 7 | 58 % |
| 6. | Mácha Ivan | URNA | 6 | 186,67 | 226 | 126 | 10 | 83 % |
| 7. | Frydrych Tomáš | STATOVAR | 3 | 185,67 | 216 | 162 | 6 | 100 % |
| 8. | Juřica Lubomír+8 | TRAKEŘI | 3 | 185,67 | 188 | 168 | 4 | 67 % |
| 9. | Kičmer Vojtěch | DOBRÁCI | 6 | 185,17 | 230 | 155 | 6 | 50 % |
| 10. | Orság Karel | LAMPIÓNI | 6 | 182,83 | 209 | 167 | 10 | 83 % |
| 11. | Jurečka Radim | JMJ TEAM | 6 | 181,00 | 235 | 147 | 6 | 50 % |
| 12. | Varhaníček Pavel | STATOVAR | 6 | 181,00 | 214 | 155 | 6 | 50 % |
| 13. | Pazděra Jaroslav | TRAKEŘI | 6 | 180,00 | 208 | 151 | 12 | 100 % |
| 14. | Novák Miroslav PER | PERMONÍCI | 6 | 179,33 | 215 | 154 | 4 | 33 % |
| 15. | Novák Miroslav+4 | URNA | 6 | 176,83 | 202 | 130 | 8 | 67 % |
| 16. | Klus František | HUJAŘI | 6 | 176,50 | 193 | 158 | 6 | 50 % |
| 17. | Vilášek Stanislav | LAMPIÓNI | 6 | 175,67 | 213 | 147 | 2 | 17 % |
| 18. | Kutáč Vladimír | SMOG | 6 | 175,17 | 206 | 156 | 6 | 50 % |
| 19. | Häusler Milan | GAMA | 6 | 172,33 | 213 | 158 | 6 | 50 % |
| 20. | Pilch Jiří | JEŠTĚŘI | 6 | 171,50 | 189 | 152 | 8 | 67 % |
| 21. | Kičmer Tomáš | DOBRÁCI | 6 | 171,33 | 204 | 120 | 4 | 33 % |
| 22. | Stašová Eva+8 | STATOVAR | 6 | 168,67 | 191 | 130 | 10 | 83 % |
| 23. | Lysek Petr | PERMONÍCI | 6 | 168,00 | 187 | 144 | 7 | 58 % |
| 24. | Fajkus Patrik+4 | LAMPIÓNI | 6 | 167,33 | 204 | 125 | 6 | 50 % |
| 25. | Motyka Vlastimil | JEŠTĚŘI | 6 | 167,33 | 182 | 147 | 4 | 33 % |
| 26. | Maťaťa Marcel | SMOG | 6 | 166,67 | 202 | 146 | 4 | 33 % |
| 27. | Bucha Radovan | URNA | 6 | 166,33 | 211 | 137 | 8 | 67 % |
| 28. | Liberda Radek | TRAKEŘI | 6 | 164,50 | 201 | 130 | 6 | 50 % |
| 29. | Morys Žaneta+8 | SMOG | 3 | 163,67 | 178 | 130 | 0 | 0 % |
| 30. | Orságová Jana+8 | DOBRÁCI | 6 | 162,83 | 164 | 139 | 6 | 50 % |
| 31. | Ožana Roman | HUJAŘI | 6 | 162,50 | 198 | 116 | 4 | 33 % |
| 32. | Flemmr Pavel+4 | BABINEC | 6 | 161,67 | 169 | 137 | 4 | 33 % |
| 33. | Janusz Radim | STATOVAR | 3 | 161,00 | 169 | 146 | 4 | 67 % |
| 34. | Klusáček Jiří | PERMONÍCI | 3 | 160,33 | 167 | 154 | 2 | 33 % |
| 35. | Bohačík Milan | JMJ TEAM | 6 | 160,00 | 187 | 133 | 4 | 33 % |
| 36. | Dovhun Dušan | BABINEC | 6 | 159,50 | 187 | 117 | 4 | 33 % |
| 37. | Mihulka Josef+4 | TRAKEŘI | 3 | 159,33 | 168 | 143 | 0 | 0 % |
| 38. | Hrubý Josef+4 | JMJ TEAM | 6 | 157,50 | 187 | 120 | 4 | 33 % |
| 39. | Mazurová Eva+12 | BABINEC | 6 | 148,50 | 158 | 114 | 2 | 17 % |
| 40. | Lipka Miloslav+4 | GAMA | 3 | 130,67 | 138 | 119 | 0 | 0 % |
| 41. | Kavka Vítězslav+8 | SMOG | 3 | 104,33 | 135 | 77 | 0 | 0 % |