Mlčák Sebastian
Frýdecká liga družstev, podzim 2026 DOBRÁCI
44. v žebříčku sezóny z 58 · handicap +4
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2. HD | 31.08. | HUJAŘI | 194 | 130 | 190 | 144 | 142 | 132 | 6 | 194 | 130 | 155,33 | 2 |
| 3. HD | 07.09. | PERMONÍCI | 136 | 173 | 133 | 181 | 139 | 161 | 6 | 181 | 133 | 153,83 | 0 |
| 4. HD | 15.09. | LAMPIÓNI | 160 | 147 | 128 | 158 | 154 | 159 | 6 | 160 | 128 | 151,00 | 2 |
| 7. HD | 05.10. | JMJ TEAM | 227 | 133 | 259 | 220 | 189 | 173 | 6 | 259 | 133 | 200,17 | 8 |
| Celkem | 4 utkání | 3962 celkem | 24 | 259 | 128 | 165,08 | 12 | ||||||
Duelových bodů 12 z 48 možných (25 %). Bez handicapu je průměr 161,08.
Frýdecká liga družstev, jaro 2026 DOBRÁCI
48. v žebříčku sezóny z 54 · handicap +4
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2. HD | 23.02. | URNA | 181 | 153 | 179 | 146 | 183 | 173 | 6 | 183 | 146 | 169,17 | 0 |
| 4. HD | 09.03. | GAMA | 137 | 121 | 163 | 175 | 145 | 151 | 6 | 175 | 121 | 148,67 | 4 |
| 5. HD | 16.03. | STATOVAR | 150 | 156 | 154 | 160 | 136 | 143 | 6 | 160 | 136 | 149,83 | 4 |
| 7. HD | 13.04. | TRAKEŘI | 160 | 174 | 150 | 145 | 127 | 178 | 6 | 178 | 127 | 155,67 | 2 |
| 8. HD | 27.04. | BABINEC | 154 | 174 | 226 | 124 | 166 | 159 | 6 | 226 | 124 | 167,17 | 4 |
| 11. HD | 01.06. | LAMPIÓNI | 215 | 159 | 140 | 183 | 158 | 175 | 6 | 215 | 140 | 171,67 | 0 |
| Celkem | 6 utkání | 5773 celkem | 36 | 226 | 121 | 160,36 | 14 | ||||||
Duelových bodů 14 z 72 možných (19 %). Bez handicapu je průměr 156,36.
Frýdecká liga družstev, podzim 2025 DOBRÁCI
52. v žebříčku sezóny z 59 · handicap +4
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 6. HD | 13.10. | LAMPIÓNI | 149 | 196 | 182 | 196 | 169 | 150 | 6 | 196 | 149 | 173,67 | 4 |
| 7. HD | 27.10. | STATOVAR | 104 | 165 | 142 | 3 | 165 | 104 | 137,00 | 0 | |||
| 9. HD | 18.11. | SMOG | 159 | 122 | 129 | 159 | 118 | 166 | 6 | 166 | 118 | 142,17 | 4 |
| Celkem | 3 utkání | 2306 celkem | 15 | 196 | 104 | 153,73 | 8 | ||||||
Duelových bodů 8 z 30 možných (27 %). Bez handicapu je průměr 149,73.
Čísla jsou včetně handicapu, přesně jak je uvádí zápis. Sloupce 1–6 jsou hry v pořadí ze zápisu: nejdřív tři z 1. kola, pak tři z 2. kola. Prázdné místo znamená, že hráč v té hře nenastoupil. Hrací dny, ve kterých vůbec nehrál, tu nejsou. Hrací den je odkaz na zápis toho utkání, soupeř i vlastní družstvo vedou na stránku družstva napříč historií.