Hráčské žebříčky
Odehráno
| Kolik her v sezóně odehrál. Žebříček se dá omezit podle toho, kolik je to z her jeho družstva — šest na utkání. | Průměr na hru včetně handicapu. Podle něj se žebříček řadí, stejně jako oficiální pořadí jednotlivců — a podle něj je i číslo vlevo, ať je tabulka seřazená jakkoli. | Nejlepší nához v sezóně. Je bez handicapu — holý nához. | Nejhorší nához v sezóně, taky bez handicapu. Vedle Maxu říká, jak vyrovnaně hraje. | Duelové body: dva za vyhraný duel, jeden při shodě. | Úspěšnost v duelech — kolik bodů získal z možných. Za vyhraný duel jsou dva, takže možných je dvojnásobek odehraných her. Je to podíl z toho, co odehrál — ne z toho, co odehrát mohl. | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Jurečka Radim | JMJ TEAM | 6 | 198,67 | 224 | 165 | 10 | 83 % |
| 2. | Klusáček Jiří | PERMONÍCI | 6 | 195,17 | 257 | 142 | 8 | 67 % |
| 3. | Indra Martin | URNA | 6 | 194,67 | 237 | 165 | 10 | 83 % |
| 4. | Pilch Jiří | JEŠTĚŘI | 6 | 194,33 | 225 | 170 | 10 | 83 % |
| 5. | Klusáčková Dana+8 | PERMONÍCI | 6 | 193,83 | 219 | 148 | 12 | 100 % |
| 6. | Schindler Radek | HUJAŘI | 6 | 193,33 | 217 | 171 | 10 | 83 % |
| 7. | Kutáč Vladimír | SMOG | 6 | 191,83 | 216 | 165 | 6 | 50 % |
| 8. | Kičmer Vojtěch | DOBRÁCI | 6 | 189,67 | 258 | 109 | 8 | 67 % |
| 9. | Zedník Miroslav | JEŠTĚŘI | 6 | 189,50 | 215 | 165 | 8 | 67 % |
| 10. | Poprocký Michal+8 | GAMA | 6 | 187,67 | 191 | 169 | 12 | 100 % |
| 11. | Juřica Lubomír+8 | TRAKEŘI | 3 | 187,00 | 198 | 169 | 4 | 67 % |
| 12. | Maťaťa Marcel | SMOG | 6 | 185,67 | 221 | 147 | 6 | 50 % |
| 13. | Mihulka Josef+4 | TRAKEŘI | 6 | 183,50 | 211 | 145 | 6 | 50 % |
| 14. | Orság Karel | LAMPIÓNI | 6 | 182,83 | 223 | 168 | 4 | 33 % |
| 15. | Jelínek Jan | JMJ TEAM | 6 | 182,50 | 200 | 164 | 6 | 50 % |
| 16. | Bohačík Milan | JMJ TEAM | 6 | 181,83 | 196 | 169 | 8 | 67 % |
| 17. | Kičmer Tomáš | DOBRÁCI | 6 | 181,67 | 234 | 164 | 8 | 67 % |
| 18. | Flemmr Pavel+4 | BABINEC | 6 | 181,17 | 200 | 160 | 4 | 33 % |
| 19. | Klus František | HUJAŘI | 6 | 179,83 | 214 | 160 | 6 | 50 % |
| 20. | Liberda Radek | TRAKEŘI | 3 | 179,67 | 199 | 151 | 4 | 67 % |
| 21. | Mácha Ivan | URNA | 6 | 178,83 | 209 | 160 | 4 | 33 % |
| 22. | Zářecký Vlastimil+8 | LAMPIÓNI | 6 | 177,83 | 191 | 148 | 6 | 50 % |
| 23. | Dvořáková Dagmar+12 | GAMA | 3 | 176,00 | 180 | 156 | 2 | 33 % |
| 24. | Novák Miroslav PER | PERMONÍCI | 6 | 174,33 | 185 | 161 | 8 | 67 % |
| 25. | Varhaníček Pavel | STATOVAR | 6 | 174,00 | 203 | 138 | 6 | 50 % |
| 26. | Mlčák Sebastian+4 | DOBRÁCI | 6 | 173,67 | 192 | 145 | 4 | 33 % |
| 27. | Frydrych Tomáš | STATOVAR | 6 | 173,00 | 190 | 143 | 7 | 58 % |
| 28. | Pazděra Jaroslav | TRAKEŘI | 6 | 170,83 | 186 | 152 | 4 | 33 % |
| 29. | Dovhunová Miloslava+8 | BABINEC | 6 | 169,00 | 192 | 133 | 2 | 17 % |
| 30. | Bucha Radovan | URNA | 6 | 167,83 | 201 | 142 | 2 | 17 % |
| 31. | Häusler Milan | GAMA | 3 | 166,67 | 175 | 154 | 3 | 50 % |
| 32. | Ožana Roman | HUJAŘI | 6 | 162,33 | 198 | 112 | 4 | 33 % |
| 33. | Morys Angelina+8 | SMOG | 3 | 160,33 | 184 | 123 | 0 | 0 % |
| 34. | Lipka Miloslav+4 | GAMA | 3 | 156,00 | 164 | 131 | 2 | 33 % |
| 35. | Mazurová Eva+12 | BABINEC | 6 | 153,33 | 157 | 119 | 2 | 17 % |
| 36. | Motyka Vlastimil | JEŠTĚŘI | 6 | 151,00 | 167 | 137 | 0 | 0 % |
| 37. | Vítek Miroslav | LAMPIÓNI | 6 | 149,17 | 188 | 108 | 6 | 50 % |
| 38. | Dvořák Jaroslav+4 | GAMA | 3 | 147,00 | 166 | 104 | 2 | 33 % |
| 39. | Malurek Václav | STATOVAR | 6 | 139,17 | 161 | 112 | 2 | 17 % |
| 40. | Kavka Vítězslav+8 | SMOG | 3 | 113,67 | 113 | 92 | 0 | 0 % |