Hráčské žebříčky
Odehráno
| Kolik her v sezóně odehrál. Žebříček se dá omezit podle toho, kolik je to z her jeho družstva — šest na utkání. | Průměr na hru včetně handicapu. Podle něj se žebříček řadí, stejně jako oficiální pořadí jednotlivců — a podle něj je i číslo vlevo, ať je tabulka seřazená jakkoli. | Nejlepší nához v sezóně. Je bez handicapu — holý nához. | Nejhorší nához v sezóně, taky bez handicapu. Vedle Maxu říká, jak vyrovnaně hraje. | Duelové body: dva za vyhraný duel, jeden při shodě. | Úspěšnost v duelech — kolik bodů získal z možných. Za vyhraný duel jsou dva, takže možných je dvojnásobek odehraných her. Je to podíl z toho, co odehrál — ne z toho, co odehrát mohl. | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Schindler Radek | HUJAŘI | 6 | 227,00 | 237 | 210 | 12 | 100 % |
| 2. | Indra Martin | URNA | 6 | 222,67 | 243 | 198 | 10 | 83 % |
| 3. | Poprocký Michal+8 | GAMA | 6 | 203,33 | 236 | 152 | 8 | 67 % |
| 4. | Zedník Miroslav | JEŠTĚŘI | 6 | 201,67 | 231 | 158 | 6 | 50 % |
| 5. | Mácha Ivan | URNA | 6 | 199,50 | 214 | 171 | 10 | 83 % |
| 6. | Kičmer Vojtěch | DOBRÁCI | 6 | 192,50 | 224 | 165 | 8 | 67 % |
| 7. | Klusáček Jiří | PERMONÍCI | 6 | 191,83 | 215 | 164 | 8 | 67 % |
| 8. | Maťaťa Marcel | SMOG | 6 | 191,83 | 223 | 157 | 8 | 67 % |
| 9. | Kutáč Vladimír | SMOG | 6 | 187,83 | 213 | 156 | 8 | 67 % |
| 10. | Lysek Petr | PERMONÍCI | 6 | 187,67 | 197 | 175 | 8 | 67 % |
| 11. | Orság Karel | LAMPIÓNI | 6 | 187,33 | 192 | 178 | 12 | 100 % |
| 12. | Klus František | HUJAŘI | 6 | 186,67 | 202 | 160 | 10 | 83 % |
| 13. | Klusáčková Dana+8 | PERMONÍCI | 6 | 182,33 | 198 | 162 | 6 | 50 % |
| 14. | Bohačík Milan | JMJ TEAM | 6 | 179,83 | 210 | 148 | 8 | 67 % |
| 15. | Pazděra Jaroslav | TRAKEŘI | 6 | 178,00 | 205 | 164 | 8 | 67 % |
| 16. | Zářecký Vlastimil+8 | LAMPIÓNI | 6 | 177,17 | 213 | 147 | 3 | 25 % |
| 17. | Juřica Lubomír+8 | TRAKEŘI | 6 | 174,83 | 213 | 138 | 3 | 25 % |
| 18. | Mihulka Josef+4 | TRAKEŘI | 6 | 173,67 | 190 | 145 | 6 | 50 % |
| 19. | Dvořáková Dagmar+12 | GAMA | 3 | 173,67 | 190 | 142 | 4 | 67 % |
| 20. | Jelínek Jan | JMJ TEAM | 6 | 171,83 | 209 | 141 | 8 | 67 % |
| 21. | Janusz Radim | STATOVAR | 6 | 171,00 | 201 | 148 | 2 | 17 % |
| 22. | Vilášek Stanislav | LAMPIÓNI | 6 | 170,50 | 213 | 157 | 4 | 33 % |
| 23. | Švidrnoch Jiří | JEŠTĚŘI | 6 | 169,17 | 193 | 142 | 4 | 33 % |
| 24. | Varhaníček Pavel | STATOVAR | 6 | 168,83 | 203 | 144 | 4 | 33 % |
| 25. | Kičmer Tomáš | DOBRÁCI | 6 | 168,33 | 212 | 123 | 4 | 33 % |
| 26. | Dovhunová Miloslava+8 | BABINEC | 6 | 166,50 | 178 | 132 | 6 | 50 % |
| 27. | Novák Miroslav+4 | URNA | 6 | 166,17 | 205 | 128 | 6 | 50 % |
| 28. | Frydrych Tomáš | STATOVAR | 6 | 165,67 | 212 | 126 | 2 | 17 % |
| 29. | Mikšovičová Sylva+8 | HUJAŘI | 6 | 165,33 | 179 | 119 | 6 | 50 % |
| 30. | Adamec Petr | JMJ TEAM | 6 | 162,00 | 192 | 136 | 6 | 50 % |
| 31. | Häusler Milan | GAMA | 3 | 162,00 | 170 | 157 | 4 | 67 % |
| 32. | Pilch Jiří | JEŠTĚŘI | 6 | 161,83 | 176 | 145 | 0 | 0 % |
| 33. | Mazurová Eva+12 | BABINEC | 6 | 160,00 | 181 | 119 | 6 | 50 % |
| 34. | Kubátko Vlastimil+4 | DOBRÁCI | 6 | 157,67 | 212 | 127 | 2 | 17 % |
| 35. | Lipka Miloslav+4 | GAMA | 3 | 149,67 | 152 | 137 | 2 | 33 % |
| 36. | Flemmr Pavel+4 | BABINEC | 6 | 137,67 | 155 | 104 | 2 | 17 % |
| 37. | Dvořák Jaroslav+4 | GAMA | 3 | 133,67 | 159 | 110 | 0 | 0 % |
| 38. | Kavka Vítězslav+8 | SMOG | 6 | 122,00 | 124 | 105 | 2 | 17 % |