Hráčské žebříčky
Odehráno
| Kolik her v sezóně odehrál. Žebříček se dá omezit podle toho, kolik je to z her jeho družstva — šest na utkání. | Průměr na hru včetně handicapu. Podle něj se žebříček řadí, stejně jako oficiální pořadí jednotlivců — a podle něj je i číslo vlevo, ať je tabulka seřazená jakkoli. | Nejlepší nához v sezóně. Je bez handicapu — holý nához. | Nejhorší nához v sezóně, taky bez handicapu. Vedle Maxu říká, jak vyrovnaně hraje. | Duelové body: dva za vyhraný duel, jeden při shodě. | Úspěšnost v duelech — kolik bodů získal z možných. Za vyhraný duel jsou dva, takže možných je dvojnásobek odehraných her. Je to podíl z toho, co odehrál — ne z toho, co odehrát mohl. | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Orság Karel | LAMPIÓNI | 6 | 197,83 | 219 | 185 | 5 | 42 % |
| 2. | Fajkus Patrik+4 | LAMPIÓNI | 6 | 193,83 | 225 | 149 | 10 | 83 % |
| 3. | Mácha Ivan | URNA | 6 | 190,83 | 203 | 173 | 12 | 100 % |
| 4. | Schindler Radek | HUJAŘI | 6 | 187,00 | 226 | 148 | 6 | 50 % |
| 5. | Rambousek Kamil | BABINEC | 6 | 185,83 | 215 | 141 | 8 | 67 % |
| 6. | Kičmer Vojtěch | DOBRÁCI | 6 | 182,50 | 208 | 134 | 4 | 33 % |
| 7. | Maťaťa Marcel | SMOG | 6 | 180,00 | 234 | 147 | 5 | 42 % |
| 8. | Klus František | HUJAŘI | 6 | 179,67 | 203 | 159 | 10 | 83 % |
| 9. | Janusz Radim | STATOVAR | 6 | 179,33 | 202 | 161 | 10 | 83 % |
| 10. | Klusáčková Dana+8 | PERMONÍCI | 6 | 179,33 | 185 | 151 | 10 | 83 % |
| 11. | Vilášek Stanislav | LAMPIÓNI | 6 | 177,33 | 202 | 159 | 8 | 67 % |
| 12. | Indra Martin | URNA | 6 | 177,17 | 195 | 141 | 8 | 67 % |
| 13. | Poprocký Michal+8 | GAMA | 6 | 175,33 | 200 | 121 | 8 | 67 % |
| 14. | Pilch Jiří | JEŠTĚŘI | 6 | 174,67 | 201 | 151 | 10 | 83 % |
| 15. | Dvořáková Dagmar+12 | GAMA | 3 | 174,00 | 186 | 148 | 1 | 17 % |
| 16. | Juřica Lubomír+8 | TRAKEŘI | 6 | 173,50 | 207 | 135 | 6 | 50 % |
| 17. | Novák Miroslav PER | PERMONÍCI | 6 | 172,33 | 188 | 160 | 8 | 67 % |
| 18. | Frydrych Tomáš | STATOVAR | 6 | 170,67 | 197 | 145 | 6 | 50 % |
| 19. | Mihulka Josef+4 | TRAKEŘI | 6 | 170,17 | 192 | 144 | 8 | 67 % |
| 20. | Orságová Jana+8 | DOBRÁCI | 6 | 170,17 | 182 | 148 | 6 | 50 % |
| 21. | Morys Žaneta+8 | SMOG | 6 | 169,33 | 179 | 133 | 6 | 50 % |
| 22. | Liberda Radek | TRAKEŘI | 3 | 169,33 | 178 | 158 | 4 | 67 % |
| 23. | Zedník Miroslav | JEŠTĚŘI | 6 | 168,83 | 192 | 146 | 4 | 33 % |
| 24. | Bohačík Milan | JMJ TEAM | 6 | 165,67 | 175 | 145 | 8 | 67 % |
| 25. | Klusáček Jiří | PERMONÍCI | 6 | 164,67 | 183 | 143 | 2 | 17 % |
| 26. | Jung Jindřich+8 | BABINEC | 6 | 164,00 | 166 | 145 | 6 | 50 % |
| 27. | Kubátko Vlastimil+4 | DOBRÁCI | 3 | 163,00 | 191 | 124 | 2 | 33 % |
| 28. | Jelínek Jan | JMJ TEAM | 6 | 162,33 | 200 | 135 | 4 | 33 % |
| 29. | Häusler Milan | GAMA | 3 | 161,67 | 202 | 129 | 2 | 33 % |
| 30. | Motyka Vlastimil | JEŠTĚŘI | 6 | 161,17 | 180 | 148 | 6 | 50 % |
| 31. | Adamec Petr | JMJ TEAM | 6 | 160,67 | 192 | 125 | 4 | 33 % |
| 32. | Mazurová Eva+12 | BABINEC | 6 | 159,50 | 159 | 130 | 2 | 17 % |
| 33. | Pazděra Jaroslav | TRAKEŘI | 3 | 159,33 | 165 | 149 | 2 | 33 % |
| 34. | Novák Miroslav+4 | URNA | 6 | 155,00 | 177 | 129 | 5 | 42 % |
| 35. | Kičmer Tomáš | DOBRÁCI | 3 | 154,33 | 175 | 113 | 4 | 67 % |
| 36. | Ožana Roman | HUJAŘI | 6 | 147,83 | 170 | 121 | 4 | 33 % |
| 37. | Dvořák Jaroslav+4 | GAMA | 3 | 147,33 | 154 | 137 | 2 | 33 % |
| 38. | Varhaníček Pavel | STATOVAR | 3 | 146,33 | 166 | 124 | 0 | 0 % |
| 39. | Mihalcsak Silvester | STATOVAR | 3 | 144,33 | 159 | 121 | 0 | 0 % |
| 40. | Lipka Miloslav+4 | GAMA | 3 | 143,33 | 144 | 132 | 0 | 0 % |
| 41. | Morys Angelina+8 | SMOG | 3 | 140,33 | 157 | 117 | 0 | 0 % |
| 42. | Petřkovský Ladislav+8 | SMOG | 3 | 139,33 | 147 | 123 | 0 | 0 % |