Hráčské žebříčky
Odehráno
| Kolik her v sezóně odehrál. Žebříček se dá omezit podle toho, kolik je to z her jeho družstva — šest na utkání. | Průměr na hru včetně handicapu. Podle něj se žebříček řadí, stejně jako oficiální pořadí jednotlivců — a podle něj je i číslo vlevo, ať je tabulka seřazená jakkoli. | Nejlepší nához v sezóně. Je bez handicapu — holý nához. | Nejhorší nához v sezóně, taky bez handicapu. Vedle Maxu říká, jak vyrovnaně hraje. | Duelové body: dva za vyhraný duel, jeden při shodě. | Úspěšnost v duelech — kolik bodů získal z možných. Za vyhraný duel jsou dva, takže možných je dvojnásobek odehraných her. Je to podíl z toho, co odehrál — ne z toho, co odehrát mohl. | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Indra Martin | URNA | 6 | 203,50 | 259 | 165 | 8 | 67 % |
| 2. | Schindler Radek | HUJAŘI | 6 | 201,83 | 218 | 175 | 12 | 100 % |
| 3. | Rambousek Kamil | BABINEC | 6 | 197,50 | 229 | 134 | 8 | 67 % |
| 4. | Frydrych Tomáš | STATOVAR | 6 | 195,00 | 245 | 139 | 10 | 83 % |
| 5. | Novák Miroslav PER | PERMONÍCI | 6 | 193,33 | 248 | 160 | 6 | 50 % |
| 6. | Lysek Petr | PERMONÍCI | 6 | 191,83 | 221 | 164 | 8 | 67 % |
| 7. | Zedník Miroslav | JEŠTĚŘI | 6 | 191,17 | 216 | 177 | 4 | 33 % |
| 8. | Kičmer Vojtěch | DOBRÁCI | 6 | 190,50 | 235 | 137 | 12 | 100 % |
| 9. | Mácha Ivan | URNA | 6 | 186,67 | 211 | 161 | 10 | 83 % |
| 10. | Orság Karel | LAMPIÓNI | 6 | 185,17 | 193 | 172 | 8 | 67 % |
| 11. | Dvořáková Dagmar+12 | GAMA | 3 | 181,67 | 189 | 152 | 4 | 67 % |
| 12. | Klus František | HUJAŘI | 6 | 179,83 | 221 | 160 | 6 | 50 % |
| 13. | Vilášek Stanislav | LAMPIÓNI | 6 | 179,83 | 247 | 149 | 2 | 17 % |
| 14. | Liberda Radek | TRAKEŘI | 3 | 179,67 | 184 | 173 | 2 | 33 % |
| 15. | Varhaníček Pavel | STATOVAR | 6 | 179,17 | 210 | 148 | 8 | 67 % |
| 16. | Motyka Vlastimil | JEŠTĚŘI | 6 | 178,17 | 221 | 147 | 4 | 33 % |
| 17. | Klusáčková Dana+8 | PERMONÍCI | 6 | 177,83 | 200 | 126 | 4 | 33 % |
| 18. | Zářecký Vlastimil+8 | LAMPIÓNI | 6 | 173,67 | 191 | 141 | 8 | 67 % |
| 19. | Mihulka Josef+4 | TRAKEŘI | 6 | 173,17 | 192 | 156 | 4 | 33 % |
| 20. | Mikšovičová Sylva+8 | HUJAŘI | 3 | 172,67 | 169 | 157 | 2 | 33 % |
| 21. | Juřica Lubomír+8 | TRAKEŘI | 3 | 171,67 | 190 | 145 | 2 | 33 % |
| 22. | Janusz Radim | STATOVAR | 3 | 171,33 | 193 | 151 | 2 | 33 % |
| 23. | Kubátko Vlastimil+4 | DOBRÁCI | 6 | 168,83 | 206 | 142 | 4 | 33 % |
| 24. | Jelínek Jan | JMJ TEAM | 6 | 168,33 | 201 | 127 | 6 | 50 % |
| 25. | Orságová Jana+8 | DOBRÁCI | 6 | 167,33 | 180 | 135 | 6 | 50 % |
| 26. | Kutáč Vladimír | SMOG | 6 | 167,17 | 199 | 139 | 6 | 50 % |
| 27. | Häusler Milan | GAMA | 6 | 165,67 | 211 | 138 | 6 | 50 % |
| 28. | Morys Žaneta+8 | SMOG | 6 | 165,00 | 172 | 147 | 4 | 33 % |
| 29. | Maťaťa Marcel | SMOG | 6 | 164,33 | 188 | 143 | 4 | 33 % |
| 30. | Adamec Petr | JMJ TEAM | 6 | 163,83 | 194 | 114 | 8 | 67 % |
| 31. | Flemmr Pavel+4 | BABINEC | 6 | 163,17 | 178 | 125 | 8 | 67 % |
| 32. | Novák Miroslav+4 | URNA | 6 | 160,17 | 190 | 119 | 5 | 42 % |
| 33. | Švidrnoch Jiří | JEŠTĚŘI | 6 | 159,33 | 182 | 138 | 8 | 67 % |
| 34. | Dovhunová Miloslava+8 | BABINEC | 6 | 159,17 | 193 | 111 | 8 | 67 % |
| 35. | Pazděra Jaroslav | TRAKEŘI | 6 | 157,33 | 184 | 123 | 5 | 42 % |
| 36. | Ožana Roman | HUJAŘI | 3 | 149,67 | 154 | 145 | 2 | 33 % |
| 37. | Stašová Eva+8 | STATOVAR | 3 | 143,67 | 148 | 121 | 0 | 0 % |
| 38. | Dvořák Jaroslav+4 | GAMA | 6 | 135,17 | 176 | 85 | 0 | 0 % |
| 39. | Lipka Miloslav+4 | GAMA | 3 | 133,00 | 170 | 99 | 2 | 33 % |