Hráčské žebříčky
Odehráno
| Kolik her v sezóně odehrál. Žebříček se dá omezit podle toho, kolik je to z her jeho družstva — šest na utkání. | Průměr na hru včetně handicapu. Podle něj se žebříček řadí, stejně jako oficiální pořadí jednotlivců — a podle něj je i číslo vlevo, ať je tabulka seřazená jakkoli. | Nejlepší nához v sezóně. Je bez handicapu — holý nához. | Nejhorší nához v sezóně, taky bez handicapu. Vedle Maxu říká, jak vyrovnaně hraje. | Duelové body: dva za vyhraný duel, jeden při shodě. | Úspěšnost v duelech — kolik bodů získal z možných. Za vyhraný duel jsou dva, takže možných je dvojnásobek odehraných her. Je to podíl z toho, co odehrál — ne z toho, co odehrát mohl. | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Schindler Radek | HUJAŘI | 6 | 209,17 | 235 | 172 | 10 | 83 % |
| 2. | Bucha Radovan | URNA | 5 | 205,60 | 255 | 163 | 8 | 80 % |
| 3. | Pilch Jiří | JEŠTĚŘI | 6 | 195,50 | 202 | 188 | 10 | 83 % |
| 4. | Indra Martin | URNA | 6 | 192,83 | 234 | 164 | 6 | 50 % |
| 5. | Rambousek Kamil | BABINEC | 6 | 192,33 | 219 | 154 | 10 | 83 % |
| 6. | Poprocký Michal+8 | GAMA | 6 | 190,50 | 201 | 166 | 10 | 83 % |
| 7. | Kičmer Vojtěch | DOBRÁCI | 6 | 189,33 | 224 | 139 | 8 | 67 % |
| 8. | Mácha Ivan | URNA | 6 | 189,33 | 238 | 166 | 4 | 33 % |
| 9. | Mikšovičová Sylva+8 | HUJAŘI | 6 | 184,67 | 222 | 155 | 6 | 50 % |
| 10. | Orság Karel | LAMPIÓNI | 6 | 183,33 | 201 | 168 | 6 | 50 % |
| 11. | Bohačík Milan | JMJ TEAM | 6 | 183,00 | 199 | 157 | 8 | 67 % |
| 12. | Klusáčková Dana+8 | PERMONÍCI | 6 | 182,83 | 204 | 147 | 4 | 33 % |
| 13. | Klus František | HUJAŘI | 3 | 182,00 | 220 | 138 | 2 | 33 % |
| 14. | Zářecký Vlastimil+8 | LAMPIÓNI | 6 | 181,83 | 218 | 144 | 6 | 50 % |
| 15. | Morys Žaneta+8 | SMOG | 3 | 181,67 | 200 | 149 | 4 | 67 % |
| 16. | Novák Miroslav PER | PERMONÍCI | 6 | 181,50 | 206 | 166 | 6 | 50 % |
| 17. | Kutáč Vladimír | SMOG | 6 | 181,33 | 214 | 149 | 6 | 50 % |
| 18. | Varhaníček Pavel | STATOVAR | 6 | 179,33 | 201 | 145 | 10 | 83 % |
| 19. | Dvořáková Dagmar+12 | GAMA | 3 | 179,33 | 202 | 146 | 6 | 100 % |
| 20. | Juřica Lubomír+8 | TRAKEŘI | 6 | 179,00 | 198 | 159 | 8 | 67 % |
| 21. | Motyka Vlastimil | JEŠTĚŘI | 6 | 177,83 | 201 | 130 | 8 | 67 % |
| 22. | Mihulka Josef+4 | TRAKEŘI | 6 | 177,17 | 213 | 128 | 6 | 50 % |
| Indra Martin ml. | URNA | 1 | 177,00 | 177 | 177 | 2 | 100 % | |
| 23. | Maťaťa Marcel | SMOG | 3 | 176,67 | 189 | 170 | 4 | 67 % |
| 24. | Klusáček Jiří | PERMONÍCI | 6 | 175,50 | 214 | 141 | 4 | 33 % |
| 25. | Pazděra Jaroslav | TRAKEŘI | 6 | 175,50 | 201 | 158 | 8 | 67 % |
| 26. | Orságová Jana+8 | DOBRÁCI | 3 | 175,00 | 200 | 145 | 2 | 33 % |
| 27. | Frydrych Tomáš | STATOVAR | 6 | 172,67 | 194 | 141 | 6 | 50 % |
| 28. | Jelínek Jan | JMJ TEAM | 6 | 170,83 | 187 | 147 | 2 | 17 % |
| 29. | Kičmer Tomáš | DOBRÁCI | 6 | 170,00 | 201 | 141 | 4 | 33 % |
| 30. | Fajkus Patrik+4 | LAMPIÓNI | 6 | 166,50 | 183 | 121 | 4 | 33 % |
| 31. | Adamec Petr | JMJ TEAM | 6 | 165,00 | 181 | 126 | 6 | 50 % |
| 32. | Häusler Milan | GAMA | 6 | 163,17 | 206 | 137 | 4 | 33 % |
| 33. | Ožana Roman | HUJAŘI | 3 | 161,33 | 177 | 141 | 4 | 67 % |
| 34. | Kubátko Vlastimil+4 | DOBRÁCI | 3 | 157,33 | 183 | 133 | 2 | 33 % |
| 35. | Zedník Miroslav | JEŠTĚŘI | 6 | 157,17 | 172 | 145 | 2 | 17 % |
| 36. | Stašová Eva+8 | STATOVAR | 6 | 155,00 | 166 | 113 | 4 | 33 % |
| 37. | Dovhunová Miloslava+8 | BABINEC | 6 | 148,33 | 188 | 97 | 2 | 17 % |
| 38. | Petřkovský Ladislav+8 | SMOG | 3 | 147,67 | 162 | 115 | 0 | 0 % |
| 39. | Mazurová Eva+12 | BABINEC | 6 | 146,50 | 169 | 114 | 4 | 33 % |
| 40. | Lipka Miloslav+4 | GAMA | 3 | 126,00 | 134 | 104 | 0 | 0 % |
| 41. | Kavka Vítězslav+8 | SMOG | 3 | 113,33 | 119 | 81 | 0 | 0 % |