Hráčské žebříčky
Odehráno
| Kolik her v sezóně odehrál. Žebříček se dá omezit podle toho, kolik je to z her jeho družstva — šest na utkání. | Průměr na hru včetně handicapu. Podle něj se žebříček řadí, stejně jako oficiální pořadí jednotlivců — a podle něj je i číslo vlevo, ať je tabulka seřazená jakkoli. | Nejlepší nához v sezóně. Je bez handicapu — holý nához. | Nejhorší nához v sezóně, taky bez handicapu. Vedle Maxu říká, jak vyrovnaně hraje. | Duelové body: dva za vyhraný duel, jeden při shodě. | Úspěšnost v duelech — kolik bodů získal z možných. Za vyhraný duel jsou dva, takže možných je dvojnásobek odehraných her. Je to podíl z toho, co odehrál — ne z toho, co odehrát mohl. | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Schindler Radek | HUJAŘI | 6 | 197,33 | 216 | 174 | 12 | 100 % |
| 2. | Indra Martin | URNA | 6 | 195,83 | 243 | 167 | 9 | 75 % |
| 3. | Jurečka Radim | JMJ TEAM | 6 | 192,67 | 214 | 158 | 8 | 67 % |
| 4. | Klusáček Jiří | PERMONÍCI | 6 | 188,33 | 210 | 168 | 10 | 83 % |
| 5. | Frydrych Tomáš | STATOVAR | 6 | 183,33 | 236 | 158 | 8 | 67 % |
| 6. | Poprocký Michal+8 | GAMA | 6 | 182,67 | 211 | 138 | 8 | 67 % |
| 7. | Maťaťa Marcel | SMOG | 6 | 180,67 | 215 | 161 | 8 | 67 % |
| 8. | Mihulka Josef+4 | TRAKEŘI | 6 | 179,83 | 202 | 132 | 4 | 33 % |
| 9. | Lysek Petr | PERMONÍCI | 6 | 179,00 | 201 | 153 | 8 | 67 % |
| 10. | Novák Miroslav+4 | URNA | 6 | 177,33 | 202 | 153 | 4 | 33 % |
| 11. | Rambousek Kamil | BABINEC | 6 | 177,33 | 234 | 144 | 8 | 67 % |
| 12. | Jelínek Jan | JMJ TEAM | 6 | 177,00 | 211 | 143 | 7 | 58 % |
| 13. | Liberda Radek | TRAKEŘI | 3 | 176,33 | 189 | 153 | 2 | 33 % |
| 14. | Dvořáková Dagmar+12 | GAMA | 3 | 176,00 | 172 | 148 | 4 | 67 % |
| 15. | Novák Miroslav PER | PERMONÍCI | 6 | 175,17 | 192 | 157 | 6 | 50 % |
| 16. | Kičmer Vojtěch | DOBRÁCI | 6 | 174,17 | 201 | 130 | 10 | 83 % |
| 17. | Klus František | HUJAŘI | 6 | 174,00 | 207 | 150 | 8 | 67 % |
| 18. | Adamec Petr | JMJ TEAM | 6 | 173,67 | 238 | 142 | 0 | 0 % |
| 19. | Bucha Radovan | URNA | 6 | 170,83 | 193 | 159 | 8 | 67 % |
| 20. | Motyka Vlastimil | JEŠTĚŘI | 6 | 168,17 | 190 | 130 | 4 | 33 % |
| 21. | Mikšovičová Sylva+8 | HUJAŘI | 6 | 167,33 | 201 | 118 | 4 | 33 % |
| 22. | Pazděra Jaroslav | TRAKEŘI | 6 | 164,00 | 196 | 126 | 6 | 50 % |
| 23. | Vilášek Stanislav | LAMPIÓNI | 6 | 163,83 | 193 | 136 | 8 | 67 % |
| 24. | Orságová Jana+8 | DOBRÁCI | 6 | 163,67 | 213 | 123 | 6 | 50 % |
| 25. | Kičmer Tomáš | DOBRÁCI | 6 | 162,67 | 177 | 146 | 6 | 50 % |
| 26. | Varhaníček Pavel | STATOVAR | 6 | 162,17 | 186 | 140 | 2 | 17 % |
| 27. | Mazurová Eva+12 | BABINEC | 6 | 161,83 | 157 | 135 | 2 | 17 % |
| 28. | Morys Žaneta+8 | SMOG | 6 | 161,83 | 172 | 128 | 6 | 50 % |
| 29. | Pilch Jiří | JEŠTĚŘI | 6 | 161,17 | 193 | 126 | 6 | 50 % |
| 30. | Orság Karel | LAMPIÓNI | 6 | 160,83 | 177 | 146 | 6 | 50 % |
| 31. | Švidrnoch Jiří | JEŠTĚŘI | 6 | 160,33 | 198 | 117 | 8 | 67 % |
| 32. | Juřica Lubomír+8 | TRAKEŘI | 3 | 160,33 | 166 | 131 | 0 | 0 % |
| 33. | Petřkovský Ladislav+8 | SMOG | 3 | 159,67 | 155 | 148 | 0 | 0 % |
| 34. | Jung Jindřich+8 | BABINEC | 6 | 159,17 | 177 | 128 | 4 | 33 % |
| 35. | Häusler Milan | GAMA | 6 | 153,33 | 188 | 141 | 6 | 50 % |
| 36. | Stašová Eva+8 | STATOVAR | 6 | 153,00 | 179 | 121 | 2 | 17 % |
| 37. | Fajkus Patrik+4 | LAMPIÓNI | 6 | 148,67 | 162 | 111 | 8 | 67 % |
| 38. | Lipka Miloslav+4 | GAMA | 3 | 138,33 | 147 | 127 | 0 | 0 % |
| 39. | Kavka Vítězslav+8 | SMOG | 3 | 131,00 | 125 | 119 | 0 | 0 % |