Hráčské žebříčky
Odehráno
| Kolik her v sezóně odehrál. Žebříček se dá omezit podle toho, kolik je to z her jeho družstva — šest na utkání. | Průměr na hru včetně handicapu. Podle něj se žebříček řadí, stejně jako oficiální pořadí jednotlivců — a podle něj je i číslo vlevo, ať je tabulka seřazená jakkoli. | Nejlepší nához v sezóně. Je bez handicapu — holý nához. | Nejhorší nához v sezóně, taky bez handicapu. Vedle Maxu říká, jak vyrovnaně hraje. | Duelové body: dva za vyhraný duel, jeden při shodě. | Úspěšnost v duelech — kolik bodů získal z možných. Za vyhraný duel jsou dva, takže možných je dvojnásobek odehraných her. Je to podíl z toho, co odehrál — ne z toho, co odehrát mohl. | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Frydrych Tomáš | STATOVAR | 6 | 206,50 | 244 | 171 | 8 | 67 % |
| 2. | Schindler Radek | HUJAŘI | 6 | 203,50 | 245 | 158 | 10 | 83 % |
| 3. | Jurečka Radim | JMJ TEAM | 6 | 202,33 | 257 | 182 | 10 | 83 % |
| 4. | Stašová Eva+8 | STATOVAR | 6 | 193,67 | 202 | 166 | 8 | 67 % |
| 5. | Mihulka Josef+4 | TRAKEŘI | 6 | 192,33 | 210 | 166 | 10 | 83 % |
| 6. | Zedník Miroslav | JEŠTĚŘI | 6 | 191,17 | 236 | 156 | 8 | 67 % |
| 7. | Liberda Radek | TRAKEŘI | 6 | 188,83 | 236 | 142 | 8 | 67 % |
| 8. | Orságová Jana+8 | DOBRÁCI | 6 | 188,50 | 218 | 149 | 8 | 67 % |
| 9. | Janusz Radim | STATOVAR | 6 | 186,67 | 221 | 171 | 8 | 67 % |
| 10. | Vilášek Stanislav | LAMPIÓNI | 6 | 186,67 | 213 | 158 | 10 | 83 % |
| 11. | Kičmer Vojtěch | DOBRÁCI | 6 | 183,83 | 192 | 178 | 4 | 33 % |
| 12. | Mácha Ivan | URNA | 6 | 183,17 | 203 | 146 | 12 | 100 % |
| 13. | Bucha Radovan | URNA | 6 | 183,00 | 232 | 134 | 6 | 50 % |
| 14. | Novák Miroslav PER | PERMONÍCI | 6 | 181,33 | 215 | 149 | 4 | 33 % |
| 15. | Dvořáková Dagmar+12 | GAMA | 6 | 180,50 | 205 | 135 | 4 | 33 % |
| 16. | Kutáč Vladimír | SMOG | 6 | 179,83 | 196 | 163 | 8 | 67 % |
| 17. | Maťaťa Marcel | SMOG | 6 | 177,33 | 201 | 152 | 12 | 100 % |
| 18. | Pilch Jiří | JEŠTĚŘI | 6 | 177,17 | 193 | 153 | 6 | 50 % |
| 19. | Klusáčková Dana+8 | PERMONÍCI | 6 | 176,50 | 194 | 147 | 4 | 33 % |
| 20. | Juřica Lubomír+8 | TRAKEŘI | 6 | 175,83 | 210 | 145 | 6 | 50 % |
| 21. | Klusáček Jiří | PERMONÍCI | 6 | 173,67 | 197 | 141 | 4 | 33 % |
| 22. | Ožana Roman | HUJAŘI | 3 | 173,67 | 189 | 151 | 4 | 67 % |
| 23. | Klus František | HUJAŘI | 3 | 168,67 | 180 | 159 | 2 | 33 % |
| 24. | Jelínek Jan | JMJ TEAM | 6 | 168,50 | 192 | 145 | 0 | 0 % |
| 25. | Mazurová Eva+12 | BABINEC | 6 | 167,83 | 159 | 151 | 6 | 50 % |
| 26. | Mikšovičová Sylva+8 | HUJAŘI | 6 | 167,33 | 183 | 136 | 4 | 33 % |
| 27. | Morys Žaneta+8 | SMOG | 6 | 166,17 | 183 | 129 | 4 | 33 % |
| 28. | Novák Miroslav+4 | URNA | 6 | 165,00 | 189 | 147 | 10 | 83 % |
| 29. | Flemmr Pavel+4 | BABINEC | 5 | 163,60 | 185 | 141 | 2 | 20 % |
| 30. | Vítek Miroslav | LAMPIÓNI | 5 | 159,60 | 174 | 125 | 4 | 40 % |
| 31. | Fajkus Patrik+4 | LAMPIÓNI | 6 | 158,33 | 188 | 138 | 8 | 67 % |
| 32. | Kubátko Vlastimil+4 | DOBRÁCI | 6 | 157,83 | 178 | 139 | 0 | 0 % |
| 33. | Häusler Milan | GAMA | 3 | 157,67 | 165 | 147 | 2 | 33 % |
| 34. | Motyka Vlastimil | JEŠTĚŘI | 6 | 156,67 | 166 | 127 | 2 | 17 % |
| 35. | Adamec Petr | JMJ TEAM | 6 | 151,17 | 210 | 116 | 2 | 17 % |
| 36. | Dvořák Jaroslav+4 | GAMA | 6 | 150,50 | 177 | 113 | 2 | 17 % |
| 37. | Dovhunová Miloslava+8 | BABINEC | 5 | 150,40 | 163 | 118 | 4 | 40 % |
| 38. | Lipka Miloslav+4 | GAMA | 3 | 125,00 | 148 | 93 | 0 | 0 % |