Hráčské žebříčky
Odehráno
| Kolik her v sezóně odehrál. Žebříček se dá omezit podle toho, kolik je to z her jeho družstva — šest na utkání. | Průměr na hru včetně handicapu. Podle něj se žebříček řadí, stejně jako oficiální pořadí jednotlivců — a podle něj je i číslo vlevo, ať je tabulka seřazená jakkoli. | Nejlepší nához v sezóně. Je bez handicapu — holý nához. | Nejhorší nához v sezóně, taky bez handicapu. Vedle Maxu říká, jak vyrovnaně hraje. | Duelové body: dva za vyhraný duel, jeden při shodě. | Úspěšnost v duelech — kolik bodů získal z možných. Za vyhraný duel jsou dva, takže možných je dvojnásobek odehraných her. Je to podíl z toho, co odehrál — ne z toho, co odehrát mohl. | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Schindler Radek | HUJAŘI | 6 | 222,17 | 257 | 202 | 12 | 100 % |
| 2. | Klus František | HUJAŘI | 3 | 207,33 | 233 | 181 | 4 | 67 % |
| 3. | Kičmer Vojtěch | DOBRÁCI | 6 | 205,67 | 225 | 189 | 12 | 100 % |
| 4. | Rambousek Kamil | BABINEC | 6 | 197,50 | 238 | 159 | 4 | 33 % |
| 5. | Bucha Radovan | URNA | 6 | 197,00 | 252 | 131 | 10 | 83 % |
| 6. | Indra Martin | URNA | 6 | 196,00 | 227 | 149 | 6 | 50 % |
| 7. | Pilch Jiří | JEŠTĚŘI | 6 | 193,83 | 223 | 178 | 10 | 83 % |
| 8. | Frydrych Tomáš | STATOVAR | 6 | 192,67 | 213 | 178 | 6 | 50 % |
| 9. | Mácha Ivan | URNA | 6 | 189,67 | 213 | 169 | 6 | 50 % |
| 10. | Zedník Miroslav | JEŠTĚŘI | 6 | 186,00 | 223 | 147 | 10 | 83 % |
| 11. | Jurečka Radim | JMJ TEAM | 6 | 185,67 | 215 | 150 | 10 | 83 % |
| 12. | Kutáč Vladimír | SMOG | 6 | 185,33 | 257 | 145 | 4 | 33 % |
| 13. | Orság Karel | LAMPIÓNI | 6 | 184,83 | 212 | 147 | 4 | 33 % |
| 14. | Jelínek Jan | JMJ TEAM | 6 | 184,50 | 197 | 164 | 6 | 50 % |
| 15. | Vilášek Stanislav | LAMPIÓNI | 6 | 181,33 | 236 | 159 | 4 | 33 % |
| 16. | Juřica Lubomír+8 | TRAKEŘI | 6 | 179,00 | 207 | 145 | 10 | 83 % |
| 17. | Motyka Vlastimil | JEŠTĚŘI | 6 | 176,17 | 202 | 163 | 5 | 42 % |
| 18. | Flemmr Pavel+4 | BABINEC | 6 | 175,50 | 208 | 129 | 4 | 33 % |
| 19. | Häusler Milan | GAMA | 3 | 174,67 | 201 | 160 | 4 | 67 % |
| 20. | Morys Žaneta+8 | SMOG | 6 | 174,50 | 184 | 157 | 3 | 25 % |
| 21. | Adamec Petr | JMJ TEAM | 6 | 173,17 | 214 | 139 | 8 | 67 % |
| 22. | Varhaníček Pavel | STATOVAR | 6 | 173,00 | 200 | 150 | 6 | 50 % |
| 23. | Dovhunová Miloslava+8 | BABINEC | 6 | 172,17 | 203 | 140 | 4 | 33 % |
| 24. | Pazděra Jaroslav | TRAKEŘI | 6 | 171,50 | 204 | 158 | 6 | 50 % |
| 25. | Janusz Radim | STATOVAR | 6 | 170,33 | 203 | 148 | 2 | 17 % |
| 26. | Kubátko Vlastimil+4 | DOBRÁCI | 6 | 170,00 | 201 | 138 | 6 | 50 % |
| 27. | Novák Miroslav PER | PERMONÍCI | 6 | 168,00 | 195 | 151 | 4 | 33 % |
| 28. | Lysek Petr | PERMONÍCI | 6 | 167,83 | 182 | 146 | 6 | 50 % |
| 29. | Klusáček Jiří | PERMONÍCI | 3 | 167,67 | 179 | 156 | 4 | 67 % |
| 30. | Klusáčková Dana+8 | PERMONÍCI | 3 | 167,33 | 178 | 144 | 2 | 33 % |
| 31. | Zářecký Vlastimil+8 | LAMPIÓNI | 6 | 166,33 | 193 | 134 | 4 | 33 % |
| 32. | Poprocký Michal+8 | GAMA | 6 | 165,67 | 183 | 144 | 6 | 50 % |
| 33. | Kičmer Tomáš | DOBRÁCI | 6 | 164,50 | 193 | 132 | 8 | 67 % |
| 34. | Mikšovičová Sylva+8 | HUJAŘI | 6 | 164,00 | 174 | 144 | 4 | 33 % |
| 35. | Liberda Radek | TRAKEŘI | 6 | 160,50 | 192 | 123 | 4 | 33 % |
| 36. | Dvořáková Dagmar+12 | GAMA | 3 | 158,67 | 154 | 141 | 0 | 0 % |
| 37. | Ožana Roman | HUJAŘI | 3 | 158,67 | 176 | 130 | 4 | 67 % |
| 38. | Maťaťa Marcel | SMOG | 6 | 155,83 | 183 | 114 | 4 | 33 % |
| 39. | Dvořák Jaroslav+4 | GAMA | 3 | 119,33 | 136 | 92 | 0 | 0 % |
| 40. | Lipka Miloslav+4 | GAMA | 3 | 115,33 | 126 | 103 | 0 | 0 % |