Hráčské žebříčky
Odehráno
| Kolik her v sezóně odehrál. Žebříček se dá omezit podle toho, kolik je to z her jeho družstva — šest na utkání. | Průměr na hru včetně handicapu. Podle něj se žebříček řadí, stejně jako oficiální pořadí jednotlivců — a podle něj je i číslo vlevo, ať je tabulka seřazená jakkoli. | Nejlepší nához v sezóně. Je bez handicapu — holý nához. | Nejhorší nához v sezóně, taky bez handicapu. Vedle Maxu říká, jak vyrovnaně hraje. | Duelové body: dva za vyhraný duel, jeden při shodě. | Úspěšnost v duelech — kolik bodů získal z možných. Za vyhraný duel jsou dva, takže možných je dvojnásobek odehraných her. Je to podíl z toho, co odehrál — ne z toho, co odehrát mohl. | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Vilášek Stanislav | LAMPIÓNI | 6 | 209,67 | 236 | 173 | 10 | 83 % |
| 2. | Zedník Miroslav | JEŠTĚŘI | 6 | 200,33 | 225 | 180 | 8 | 67 % |
| 3. | Klus František | HUJAŘI | 6 | 199,83 | 236 | 178 | 12 | 100 % |
| 4. | Schindler Radek | LAMPIÓNI | 6 | 199,50 | 255 | 151 | 6 | 50 % |
| 5. | Mácha Ivan | URNA | 6 | 190,17 | 230 | 162 | 4 | 33 % |
| 6. | Horák Ladislav+8 | TRAFO | 6 | 189,00 | 226 | 159 | 10 | 83 % |
| 7. | Liberda Radek | TRAKEŘI | 6 | 186,83 | 222 | 136 | 8 | 67 % |
| 8. | Pazděra Jaroslav | TRAKEŘI | 6 | 186,17 | 214 | 146 | 8 | 67 % |
| 9. | Stašová Eva+8 | STATOVAR | 6 | 186,00 | 203 | 139 | 8 | 67 % |
| 10. | Lysek Petr | PERMONÍCI | 6 | 184,50 | 226 | 147 | 8 | 67 % |
| 11. | Frydrych Tomáš | STATOVAR | 6 | 183,83 | 203 | 159 | 8 | 67 % |
| 12. | Varhaníček Pavel | STATOVAR | 3 | 183,67 | 198 | 171 | 4 | 67 % |
| 13. | Dovhun Dušan | BABINEC | 6 | 183,17 | 213 | 154 | 10 | 83 % |
| 14. | Klusáčková Dana+8 | PERMONÍCI | 6 | 182,50 | 233 | 141 | 6 | 50 % |
| 15. | Novák Miroslav PER | PERMONÍCI | 6 | 179,83 | 224 | 120 | 4 | 33 % |
| 16. | Janusz Radim | STATOVAR | 3 | 179,33 | 192 | 157 | 2 | 33 % |
| 17. | Pilch Jiří | JEŠTĚŘI | 6 | 178,83 | 200 | 158 | 6 | 50 % |
| 18. | Jelínek Jan | JMJ TEAM | 6 | 175,00 | 191 | 156 | 4 | 33 % |
| 19. | Bucha Radovan | URNA | 6 | 173,17 | 201 | 158 | 6 | 50 % |
| 20. | Motyka Vlastimil | JEŠTĚŘI | 6 | 169,83 | 189 | 157 | 2 | 17 % |
| 21. | Bělunek Miroslav+8 | SMOG | 3 | 168,33 | 172 | 149 | 4 | 67 % |
| 22. | Poprocký Michal+4 | TRAFO | 6 | 167,50 | 224 | 130 | 8 | 67 % |
| Novák Miroslav | URNA | 1 | 167,00 | 167 | 167 | 0 | 0 % | |
| 23. | Indra Martin | URNA | 5 | 166,60 | 188 | 149 | 4 | 40 % |
| 24. | Zářecký Vlastimil+8 | LAMPIÓNI | 6 | 166,17 | 179 | 136 | 2 | 17 % |
| 25. | Dvořáková Dagmar+12 | GAMA | 6 | 166,00 | 180 | 136 | 6 | 50 % |
| 26. | Juřica Lubomír+8 | TRAKEŘI | 6 | 165,33 | 178 | 137 | 4 | 33 % |
| 27. | Barčáková Kateřina+8 | BABINEC | 6 | 163,50 | 187 | 112 | 8 | 67 % |
| 28. | Morys Žaneta+8 | SMOG | 6 | 160,33 | 178 | 134 | 6 | 50 % |
| 29. | Ožana Roman | HUJAŘI | 6 | 158,17 | 183 | 118 | 8 | 67 % |
| 30. | Lesniaková Miloslava+8 | BABINEC | 6 | 157,83 | 179 | 111 | 8 | 67 % |
| 31. | Dvořák Jaroslav+4 | GAMA | 6 | 156,00 | 172 | 120 | 2 | 17 % |
| 32. | Petřkovský Ladislav+8 | SMOG | 3 | 155,67 | 168 | 125 | 0 | 0 % |
| 33. | Mikšovičová Sylva+8 | HUJAŘI | 6 | 155,00 | 185 | 109 | 10 | 83 % |
| 34. | Häusler Milan | GAMA | 3 | 153,33 | 192 | 133 | 0 | 0 % |
| 35. | Lipka Miloslav+4 | GAMA | 3 | 146,67 | 189 | 112 | 2 | 33 % |
| 36. | Kubátko Vlastimil | TRAFO | 6 | 146,17 | 168 | 127 | 8 | 67 % |
| 37. | Jelínková Vladimíra+8 | JMJ TEAM | 6 | 143,83 | 147 | 125 | 2 | 17 % |
| 38. | Kaláb Petr+4 | SMOG | 3 | 130,67 | 147 | 111 | 0 | 0 % |
| 39. | Borovský Michal+8 | SMOG | 3 | 114,00 | 119 | 91 | 0 | 0 % |