Hráčské žebříčky
Odehráno
| Kolik her v sezóně odehrál. Žebříček se dá omezit podle toho, kolik je to z her jeho družstva — šest na utkání. | Průměr na hru včetně handicapu. Podle něj se žebříček řadí, stejně jako oficiální pořadí jednotlivců — a podle něj je i číslo vlevo, ať je tabulka seřazená jakkoli. | Nejlepší nához v sezóně. Je bez handicapu — holý nához. | Nejhorší nához v sezóně, taky bez handicapu. Vedle Maxu říká, jak vyrovnaně hraje. | Duelové body: dva za vyhraný duel, jeden při shodě. | Úspěšnost v duelech — kolik bodů získal z možných. Za vyhraný duel jsou dva, takže možných je dvojnásobek odehraných her. Je to podíl z toho, co odehrál — ne z toho, co odehrát mohl. | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Schindler Radek | LAMPIÓNI | 6 | 217,00 | 253 | 202 | 10 | 83 % |
| 2. | Bucha Radovan | URNA | 6 | 207,67 | 256 | 187 | 6 | 50 % |
| 3. | Vilášek Stanislav | LAMPIÓNI | 6 | 204,83 | 216 | 189 | 10 | 83 % |
| 4. | Mácha Ivan | URNA | 5 | 201,60 | 224 | 179 | 4 | 40 % |
| 5. | Pazděra Jaroslav | TRAKEŘI | 6 | 200,67 | 225 | 167 | 12 | 100 % |
| 6. | Novák Miroslav PER | PERMONÍCI | 3 | 191,67 | 199 | 179 | 6 | 100 % |
| 7. | Varhaníček Pavel | STATOVAR | 6 | 191,00 | 200 | 172 | 8 | 67 % |
| 8. | Zedník Miroslav | JEŠTĚŘI | 6 | 189,83 | 213 | 177 | 10 | 83 % |
| 9. | Mihulka Josef+4 | TRAKEŘI | 6 | 187,00 | 204 | 153 | 10 | 83 % |
| 10. | Horák Ladislav+8 | TRAFO | 6 | 185,33 | 212 | 143 | 6 | 50 % |
| 11. | Orság Karel | LAMPIÓNI | 6 | 185,33 | 215 | 158 | 4 | 33 % |
| 12. | Hrubý Josef+4 | JMJ TEAM | 6 | 184,83 | 213 | 167 | 12 | 100 % |
| 13. | Klus František | HUJAŘI | 3 | 184,00 | 197 | 175 | 2 | 33 % |
| 14. | Indra Martin | URNA | 4 | 181,00 | 191 | 174 | 2 | 25 % |
| 15. | Klusáčková Dana+8 | PERMONÍCI | 3 | 180,67 | 185 | 161 | 4 | 67 % |
| 16. | Dvořáková Dagmar+12 | GAMA | 6 | 178,17 | 191 | 150 | 8 | 67 % |
| 17. | Lysek Petr | PERMONÍCI | 6 | 177,17 | 191 | 153 | 8 | 67 % |
| 18. | Bělunek Miroslav+8 | SMOG | 3 | 175,33 | 180 | 160 | 2 | 33 % |
| 19. | Ožana Roman | HUJAŘI | 6 | 173,17 | 205 | 147 | 6 | 50 % |
| 20. | Liberda Radek | TRAKEŘI | 3 | 173,00 | 176 | 167 | 6 | 100 % |
| 21. | Stašová Eva+8 | STATOVAR | 6 | 172,67 | 187 | 146 | 6 | 50 % |
| 22. | Klusáček Jiří | PERMONÍCI | 6 | 172,33 | 199 | 139 | 8 | 67 % |
| 23. | Frydrych Tomáš | STATOVAR | 6 | 171,33 | 203 | 150 | 6 | 50 % |
| 24. | Dovhun Dušan | BABINEC | 6 | 171,17 | 197 | 125 | 8 | 67 % |
| 25. | Novák Miroslav | URNA | 3 | 171,00 | 178 | 162 | 0 | 0 % |
| 26. | Jelínek Jan | JMJ TEAM | 6 | 169,17 | 202 | 133 | 4 | 33 % |
| 27. | Orságová Jana+8 | BABINEC | 6 | 169,00 | 182 | 117 | 6 | 50 % |
| 28. | Poprocký Michal+4 | TRAFO | 6 | 166,00 | 181 | 142 | 2 | 17 % |
| 29. | Dvořák Jaroslav+4 | GAMA | 6 | 164,17 | 183 | 114 | 8 | 67 % |
| 30. | Mikšovičová Sylva+8 | HUJAŘI | 6 | 163,17 | 203 | 125 | 6 | 50 % |
| 31. | Juřica Lubomír+8 | TRAKEŘI | 3 | 162,33 | 165 | 136 | 5 | 83 % |
| 32. | Mazurová Eva+12 | BABINEC | 6 | 161,33 | 193 | 112 | 6 | 50 % |
| 33. | Morys Žaneta+8 | SMOG | 3 | 161,33 | 171 | 123 | 0 | 0 % |
| 34. | Kubátko Vlastimil | TRAFO | 6 | 160,67 | 194 | 137 | 8 | 67 % |
| 35. | Häusler Milan | GAMA | 3 | 158,67 | 166 | 152 | 0 | 0 % |
| 36. | Karkoška Pavel | HUJAŘI | 3 | 156,33 | 174 | 136 | 2 | 33 % |
| 37. | Petřkovský Ladislav+8 | SMOG | 3 | 152,33 | 147 | 143 | 0 | 0 % |
| 38. | Jelínková Vladimíra+8 | JMJ TEAM | 6 | 151,67 | 179 | 112 | 4 | 33 % |
| 39. | SMOG náhradník HDC 8+8 | SMOG | 3 | 151,33 | 151 | 136 | 1 | 17 % |
| 40. | Pilch Jiří | JEŠTĚŘI | 6 | 148,67 | 166 | 123 | 0 | 0 % |
| 41. | Kaláb Petr+4 | SMOG | 3 | 148,67 | 171 | 119 | 0 | 0 % |
| 42. | Borovský Michal+8 | SMOG | 3 | 139,33 | 136 | 126 | 0 | 0 % |
| 43. | Vlach Zdeněk+4 | JEŠTĚŘI | 5 | 132,40 | 156 | 105 | 0 | 0 % |
| 44. | Lipka Miloslav+4 | GAMA | 3 | 130,33 | 159 | 106 | 0 | 0 % |