Hráčské žebříčky
Odehráno
| Kolik her v sezóně odehrál. Žebříček se dá omezit podle toho, kolik je to z her jeho družstva — šest na utkání. | Průměr na hru včetně handicapu. Podle něj se žebříček řadí, stejně jako oficiální pořadí jednotlivců — a podle něj je i číslo vlevo, ať je tabulka seřazená jakkoli. | Nejlepší nához v sezóně. Je bez handicapu — holý nához. | Nejhorší nához v sezóně, taky bez handicapu. Vedle Maxu říká, jak vyrovnaně hraje. | Duelové body: dva za vyhraný duel, jeden při shodě. | Úspěšnost v duelech — kolik bodů získal z možných. Za vyhraný duel jsou dva, takže možných je dvojnásobek odehraných her. Je to podíl z toho, co odehrál — ne z toho, co odehrát mohl. | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Bucha Radovan | URNA | 6 | 219,00 | 247 | 187 | 10 | 83 % |
| 2. | Mácha Ivan | URNA | 6 | 204,50 | 238 | 181 | 10 | 83 % |
| 3. | Schindler Radek | LAMPIÓNI | 3 | 201,33 | 216 | 183 | 6 | 100 % |
| 4. | Orság Karel | LAMPIÓNI | 6 | 186,83 | 212 | 169 | 10 | 83 % |
| 5. | Vilášek Stanislav | LAMPIÓNI | 6 | 182,00 | 226 | 150 | 10 | 83 % |
| 6. | Dvořáková Dagmar+12 | GAMA | 6 | 181,17 | 181 | 156 | 12 | 100 % |
| 7. | Klusáčková Dana+8 | PERMONÍCI | 6 | 180,17 | 190 | 147 | 7 | 58 % |
| 8. | Mihulka Josef+4 | TRAKEŘI | 6 | 179,83 | 206 | 150 | 8 | 67 % |
| 9. | Frydrych Tomáš | STATOVAR | 5 | 179,80 | 196 | 162 | 8 | 80 % |
| 10. | Jurečka Radim | JMJ TEAM | 6 | 177,33 | 193 | 149 | 8 | 67 % |
| 11. | Szotkowski Jaroslav+4 | TRAFO | 6 | 177,33 | 210 | 141 | 4 | 33 % |
| 12. | Kaláb Petr+4 | SMOG | 3 | 176,00 | 194 | 134 | 0 | 0 % |
| 13. | Pazděra Jaroslav | TRAKEŘI | 6 | 174,67 | 191 | 140 | 8 | 67 % |
| 14. | Zedník Miroslav | JEŠTĚŘI | 6 | 174,67 | 196 | 148 | 10 | 83 % |
| 15. | Klusáček Jiří | PERMONÍCI | 6 | 173,33 | 202 | 159 | 4 | 33 % |
| 16. | Jelínek Jan | JMJ TEAM | 6 | 171,83 | 206 | 137 | 6 | 50 % |
| 17. | Motyka Vlastimil | JEŠTĚŘI | 6 | 171,67 | 200 | 122 | 6 | 50 % |
| 18. | Juřica Lubomír+8 | TRAKEŘI | 6 | 171,50 | 179 | 154 | 6 | 50 % |
| 19. | Bařina Václav | JMJ TEAM | 6 | 170,50 | 203 | 155 | 5 | 42 % |
| 20. | Orságová Jana+8 | BABINEC | 6 | 170,50 | 194 | 140 | 6 | 50 % |
| 21. | Pilch Jiří | JEŠTĚŘI | 6 | 170,50 | 181 | 135 | 6 | 50 % |
| 22. | Novák Miroslav PER | PERMONÍCI | 6 | 170,33 | 193 | 160 | 6 | 50 % |
| 23. | Häusler Milan | GAMA | 6 | 170,00 | 191 | 135 | 8 | 67 % |
| 24. | Mazurová Eva+12 | BABINEC | 6 | 169,50 | 188 | 115 | 6 | 50 % |
| 25. | Novák Miroslav | URNA | 6 | 168,83 | 189 | 140 | 4 | 33 % |
| 26. | Bělunek Miroslav+8 | SMOG | 3 | 166,67 | 167 | 153 | 2 | 33 % |
| 27. | Janusz Radim | STATOVAR | 5 | 164,80 | 180 | 145 | 4 | 40 % |
| 28. | Klus František | HUJAŘI | 6 | 164,17 | 192 | 151 | 4 | 33 % |
| 29. | Varhaníček Pavel | STATOVAR | 5 | 163,60 | 187 | 145 | 2 | 20 % |
| 30. | Poprocký Michal+4 | TRAFO | 6 | 163,17 | 209 | 116 | 4 | 33 % |
| 31. | Dvořák Jaroslav+4 | GAMA | 6 | 157,67 | 168 | 144 | 10 | 83 % |
| 32. | Mikšovičová Sylva+8 | HUJAŘI | 3 | 156,00 | 157 | 131 | 2 | 33 % |
| 33. | Kubátko Vlastimil | TRAFO | 6 | 154,67 | 171 | 136 | 4 | 33 % |
| 34. | Ožana Roman | HUJAŘI | 3 | 151,33 | 165 | 143 | 0 | 0 % |
| 35. | Zářecký Vlastimil+8 | LAMPIÓNI | 3 | 146,00 | 157 | 121 | 6 | 100 % |
| 36. | Lesniaková Miloslava+8 | BABINEC | 6 | 144,00 | 162 | 116 | 2 | 17 % |
| 37. | Morys Žaneta+8 | SMOG | 3 | 144,00 | 179 | 105 | 2 | 33 % |
| 38. | Karkoška Pavel | HUJAŘI | 6 | 142,00 | 152 | 131 | 0 | 0 % |
| 39. | Mihalcsak Silvester | STATOVAR | 3 | 142,00 | 154 | 123 | 0 | 0 % |
| 40. | Petřkovský Ladislav+8 | SMOG | 3 | 138,67 | 154 | 119 | 0 | 0 % |
| 41. | Kavka Vítězslav+8 | SMOG | 3 | 129,67 | 145 | 106 | 0 | 0 % |
| 42. | Borovský Michal+8 | SMOG | 3 | 129,33 | 143 | 105 | 0 | 0 % |