Hráčské žebříčky
Odehráno
| Kolik her v sezóně odehrál. Žebříček se dá omezit podle toho, kolik je to z her jeho družstva — šest na utkání. | Průměr na hru včetně handicapu. Podle něj se žebříček řadí, stejně jako oficiální pořadí jednotlivců — a podle něj je i číslo vlevo, ať je tabulka seřazená jakkoli. | Nejlepší nához v sezóně. Je bez handicapu — holý nához. | Nejhorší nához v sezóně, taky bez handicapu. Vedle Maxu říká, jak vyrovnaně hraje. | Duelové body: dva za vyhraný duel, jeden při shodě. | Úspěšnost v duelech — kolik bodů získal z možných. Za vyhraný duel jsou dva, takže možných je dvojnásobek odehraných her. Je to podíl z toho, co odehrál — ne z toho, co odehrát mohl. | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Bucha Radovan | URNA | 6 | 208,00 | 257 | 177 | 12 | 100 % |
| 2. | Indra Martin | URNA | 6 | 201,50 | 221 | 191 | 12 | 100 % |
| 3. | Orság Karel | LAMPIÓNI | 6 | 199,83 | 234 | 174 | 10 | 83 % |
| 4. | Vilášek Stanislav | LAMPIÓNI | 6 | 195,83 | 269 | 156 | 4 | 33 % |
| 5. | Jelínek Jan | JMJ TEAM | 6 | 185,50 | 226 | 156 | 10 | 83 % |
| 6. | Frydrych Tomáš | STATOVAR | 6 | 184,33 | 223 | 134 | 8 | 67 % |
| 7. | Klusáčková Dana+8 | PERMONÍCI | 6 | 181,67 | 209 | 159 | 6 | 50 % |
| 8. | Mihalcsak Silvester | STATOVAR | 6 | 181,67 | 196 | 172 | 7 | 58 % |
| 9. | Klusáček Jiří | PERMONÍCI | 6 | 181,50 | 199 | 155 | 11 | 92 % |
| 10. | Klus František | HUJAŘI | 6 | 179,67 | 204 | 165 | 10 | 83 % |
| 11. | Mihulka Josef+4 | TRAKEŘI | 6 | 179,67 | 214 | 148 | 8 | 67 % |
| 12. | Lysek Petr | PERMONÍCI | 6 | 178,33 | 198 | 160 | 8 | 67 % |
| 13. | Jurečka Radim | JMJ TEAM | 6 | 177,67 | 210 | 154 | 8 | 67 % |
| 14. | Poprocký Michal+4 | TRAFO | 6 | 177,00 | 203 | 147 | 8 | 67 % |
| 15. | Horák Ladislav+8 | TRAFO | 6 | 176,33 | 190 | 143 | 8 | 67 % |
| 16. | Novák Miroslav | URNA | 6 | 176,17 | 191 | 152 | 10 | 83 % |
| 17. | Orságová Jana+8 | BABINEC | 6 | 175,67 | 180 | 140 | 6 | 50 % |
| 18. | Pilch Jiří | JEŠTĚŘI | 6 | 175,33 | 211 | 143 | 6 | 50 % |
| 19. | Juřica Lubomír+8 | TRAKEŘI | 6 | 174,67 | 182 | 154 | 4 | 33 % |
| 20. | Mikšovičová Sylva+8 | HUJAŘI | 6 | 174,00 | 194 | 127 | 8 | 67 % |
| 21. | Motyka Vlastimil | JEŠTĚŘI | 6 | 172,67 | 235 | 145 | 6 | 50 % |
| 22. | Hrubý Josef+4 | JMJ TEAM | 6 | 171,50 | 182 | 150 | 4 | 33 % |
| 23. | Häusler Milan | GAMA | 6 | 171,33 | 197 | 118 | 6 | 50 % |
| 24. | Dvořáková Dagmar+12 | GAMA | 3 | 170,33 | 189 | 143 | 3 | 50 % |
| 25. | Mazurová Eva+12 | BABINEC | 6 | 169,50 | 189 | 136 | 7 | 58 % |
| 26. | Pazděra Jaroslav | TRAKEŘI | 6 | 168,83 | 202 | 145 | 6 | 50 % |
| 27. | Bělunek Miroslav+8 | SMOG | 4 | 163,25 | 166 | 124 | 0 | 0 % |
| 28. | Dvořák Jaroslav+4 | GAMA | 6 | 160,67 | 179 | 136 | 2 | 17 % |
| 29. | Petřkovský Ladislav+8 | SMOG | 6 | 159,50 | 184 | 124 | 2 | 17 % |
| 30. | Zářecký Vlastimil+8 | LAMPIÓNI | 6 | 155,83 | 173 | 137 | 0 | 0 % |
| 31. | Ožana Roman | HUJAŘI | 6 | 155,50 | 176 | 123 | 2 | 17 % |
| 32. | Lesniaková Miloslava+8 | BABINEC | 6 | 153,00 | 156 | 130 | 4 | 33 % |
| 33. | Malurková Marie+8 | STATOVAR | 6 | 152,67 | 204 | 94 | 4 | 33 % |
| 34. | Kubátko Vlastimil | TRAFO | 6 | 150,33 | 205 | 122 | 2 | 17 % |
| 35. | Zedník Miroslav | JEŠTĚŘI | 6 | 150,00 | 168 | 135 | 4 | 33 % |
| 36. | Kaláb Petr+4 | SMOG | 5 | 146,60 | 162 | 118 | 0 | 0 % |
| 37. | Lipka Miloslav+4 | GAMA | 3 | 139,33 | 170 | 100 | 0 | 0 % |
| 38. | Kavka Vítězslav+8 | SMOG | 3 | 133,33 | 136 | 104 | 0 | 0 % |