Hráčské žebříčky
Odehráno
| Kolik her v sezóně odehrál. Žebříček se dá omezit podle toho, kolik je to z her jeho družstva — šest na utkání. | Průměr na hru včetně handicapu. Podle něj se žebříček řadí, stejně jako oficiální pořadí jednotlivců — a podle něj je i číslo vlevo, ať je tabulka seřazená jakkoli. | Nejlepší nához v sezóně. Je bez handicapu — holý nához. | Nejhorší nához v sezóně, taky bez handicapu. Vedle Maxu říká, jak vyrovnaně hraje. | Duelové body: dva za vyhraný duel, jeden při shodě. | Úspěšnost v duelech — kolik bodů získal z možných. Za vyhraný duel jsou dva, takže možných je dvojnásobek odehraných her. Je to podíl z toho, co odehrál — ne z toho, co odehrát mohl. | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Vilášek Stanislav | LAMPIÓNI | 6 | 197,17 | 214 | 171 | 12 | 100 % |
| 2. | Pazděra Jaroslav | TRAKEŘI | 6 | 190,83 | 214 | 167 | 10 | 83 % |
| 3. | Lysek Petr | PERMONÍCI | 6 | 188,67 | 226 | 153 | 6 | 50 % |
| 4. | Orság Karel | LAMPIÓNI | 6 | 187,00 | 254 | 133 | 8 | 67 % |
| 5. | Horák Ladislav+8 | TRAFO | 6 | 186,67 | 230 | 126 | 8 | 67 % |
| 6. | Zedník Miroslav | JEŠTĚŘI | 6 | 185,83 | 235 | 160 | 6 | 50 % |
| 7. | Frydrych Tomáš | STATOVAR | 6 | 183,33 | 203 | 151 | 8 | 67 % |
| 8. | Varhaníček Pavel | STATOVAR | 6 | 181,17 | 192 | 170 | 6 | 50 % |
| 9. | Klusáčková Dana+8 | PERMONÍCI | 6 | 180,50 | 188 | 141 | 6 | 50 % |
| 10. | Jurečka Radim | JMJ TEAM | 6 | 180,33 | 214 | 151 | 8 | 67 % |
| 11. | Mácha Ivan | URNA | 6 | 180,33 | 204 | 161 | 8 | 67 % |
| 12. | Klus František | HUJAŘI | 6 | 178,00 | 200 | 162 | 11 | 92 % |
| 13. | Jelínek Jan | JMJ TEAM | 6 | 177,50 | 226 | 150 | 8 | 67 % |
| 14. | Bucha Radovan | URNA | 6 | 177,33 | 211 | 146 | 8 | 67 % |
| 15. | Kaláb Petr+4 | SMOG | 3 | 176,67 | 182 | 160 | 2 | 33 % |
| 16. | Stašová Eva+8 | STATOVAR | 6 | 175,50 | 234 | 136 | 4 | 33 % |
| 17. | Orságová Jana+8 | BABINEC | 6 | 175,33 | 204 | 149 | 10 | 83 % |
| 18. | Bělunek Miroslav+8 | SMOG | 3 | 173,33 | 180 | 146 | 4 | 67 % |
| 19. | Novák Miroslav PER | PERMONÍCI | 3 | 170,00 | 196 | 157 | 4 | 67 % |
| 20. | Mihulka Josef+4 | TRAKEŘI | 6 | 169,50 | 182 | 146 | 2 | 17 % |
| 21. | Hrubý Josef+4 | JMJ TEAM | 6 | 169,17 | 232 | 130 | 6 | 50 % |
| 22. | Morys Žaneta+8 | SMOG | 3 | 169,00 | 179 | 125 | 4 | 67 % |
| 23. | Indra Martin | URNA | 6 | 167,50 | 223 | 141 | 4 | 33 % |
| 24. | Dvořáková Dagmar+12 | GAMA | 6 | 167,33 | 181 | 138 | 4 | 33 % |
| 25. | Pilch Jiří | JEŠTĚŘI | 6 | 166,67 | 202 | 142 | 6 | 50 % |
| 26. | Poprocký Michal+4 | TRAFO | 6 | 166,00 | 188 | 138 | 5 | 42 % |
| 27. | Mazurová Eva+12 | BABINEC | 6 | 163,83 | 167 | 136 | 6 | 50 % |
| 28. | Zářecký Vlastimil+8 | LAMPIÓNI | 6 | 163,50 | 176 | 112 | 8 | 67 % |
| 29. | Mikšovičová Sylva+8 | HUJAŘI | 6 | 162,33 | 194 | 124 | 4 | 33 % |
| 30. | Juřica Lubomír+8 | TRAKEŘI | 6 | 160,50 | 163 | 127 | 4 | 33 % |
| 31. | Klusáček Jiří | PERMONÍCI | 3 | 156,33 | 160 | 153 | 2 | 33 % |
| 32. | Dvořák Jaroslav+4 | GAMA | 6 | 154,67 | 170 | 135 | 2 | 17 % |
| 33. | Häusler Milan | GAMA | 3 | 152,67 | 170 | 130 | 0 | 0 % |
| 34. | Vlach Zdeněk+4 | JEŠTĚŘI | 6 | 151,17 | 163 | 135 | 2 | 17 % |
| 35. | Karkoška Pavel | HUJAŘI | 6 | 150,83 | 171 | 117 | 4 | 33 % |
| 36. | Petřkovský Ladislav+8 | SMOG | 3 | 150,00 | 154 | 127 | 2 | 33 % |
| 37. | Lipka Miloslav+4 | GAMA | 3 | 148,00 | 170 | 110 | 2 | 33 % |
| 38. | Lesniaková Miloslava+8 | BABINEC | 6 | 146,83 | 148 | 128 | 5 | 42 % |
| 39. | Kubátko Vlastimil | TRAFO | 6 | 146,33 | 166 | 120 | 4 | 33 % |
| 40. | Kavka Vítězslav+8 | SMOG | 3 | 135,33 | 149 | 104 | 2 | 33 % |
| 41. | Borovský Michal+8 | SMOG | 3 | 125,00 | 145 | 84 | 1 | 17 % |