Hráčské žebříčky
Odehráno
| Kolik her v sezóně odehrál. Žebříček se dá omezit podle toho, kolik je to z her jeho družstva — šest na utkání. | Průměr na hru včetně handicapu. Podle něj se žebříček řadí, stejně jako oficiální pořadí jednotlivců — a podle něj je i číslo vlevo, ať je tabulka seřazená jakkoli. | Nejlepší nához v sezóně. Je bez handicapu — holý nához. | Nejhorší nához v sezóně, taky bez handicapu. Vedle Maxu říká, jak vyrovnaně hraje. | Duelové body: dva za vyhraný duel, jeden při shodě. | Úspěšnost v duelech — kolik bodů získal z možných. Za vyhraný duel jsou dva, takže možných je dvojnásobek odehraných her. Je to podíl z toho, co odehrál — ne z toho, co odehrát mohl. | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Schindler Radek | LAMPIÓNI | 6 | 200,17 | 235 | 174 | 12 | 100 % |
| 2. | Indra Martin | URNA | 6 | 199,17 | 215 | 188 | 8 | 67 % |
| 3. | Mácha Ivan | URNA | 6 | 198,17 | 234 | 174 | 12 | 100 % |
| 4. | Klusáčková Dana+8 | PERMONÍCI | 6 | 192,17 | 201 | 167 | 10 | 83 % |
| 5. | Jurečka Radim | JMJ TEAM | 6 | 191,50 | 244 | 152 | 8 | 67 % |
| 6. | Varhaníček Pavel | STATOVAR | 6 | 188,83 | 214 | 152 | 9 | 75 % |
| 7. | Klusáček Jiří | PERMONÍCI | 6 | 188,00 | 213 | 163 | 12 | 100 % |
| 8. | Mihulka Josef+4 | TRAKEŘI | 6 | 186,50 | 207 | 158 | 8 | 67 % |
| 9. | Frydrych Tomáš | STATOVAR | 6 | 186,17 | 256 | 149 | 12 | 100 % |
| 10. | Orságová Jana+8 | BABINEC | 6 | 183,17 | 202 | 134 | 9 | 75 % |
| 11. | Klus František | HUJAŘI | 6 | 180,50 | 211 | 133 | 6 | 50 % |
| 12. | Jelínek Jan | JMJ TEAM | 6 | 179,67 | 212 | 134 | 8 | 67 % |
| 13. | Petřkovský Ladislav+8 | SMOG | 3 | 179,33 | 180 | 161 | 2 | 33 % |
| 14. | Zedník Miroslav | JEŠTĚŘI | 6 | 178,67 | 200 | 162 | 0 | 0 % |
| 15. | Mihalcsak Silvester | STATOVAR | 6 | 177,17 | 204 | 137 | 10 | 83 % |
| 16. | Vilášek Stanislav | LAMPIÓNI | 6 | 177,17 | 194 | 155 | 10 | 83 % |
| 17. | Novák Miroslav PER | PERMONÍCI | 6 | 176,33 | 208 | 161 | 12 | 100 % |
| 18. | Horák Ladislav+8 | TRAFO | 6 | 176,00 | 194 | 149 | 6 | 50 % |
| 19. | Pazděra Jaroslav | TRAKEŘI | 6 | 173,83 | 202 | 153 | 10 | 83 % |
| 20. | Motyka Vlastimil | JEŠTĚŘI | 6 | 173,00 | 213 | 127 | 4 | 33 % |
| 21. | Orság Karel | LAMPIÓNI | 6 | 170,67 | 201 | 137 | 6 | 50 % |
| 22. | Poprocký Michal+4 | TRAFO | 6 | 170,67 | 195 | 144 | 4 | 33 % |
| 23. | Krusberský Ladislav | JMJ TEAM | 6 | 170,33 | 192 | 150 | 8 | 67 % |
| 24. | Bělunek Miroslav+8 | SMOG | 3 | 167,67 | 167 | 151 | 0 | 0 % |
| 25. | Bucha Radovan | URNA | 6 | 167,50 | 211 | 127 | 8 | 67 % |
| 26. | Juřica Lubomír+8 | TRAKEŘI | 6 | 167,17 | 180 | 135 | 3 | 25 % |
| 27. | Mikšovičová Sylva+8 | HUJAŘI | 6 | 163,83 | 196 | 125 | 2 | 17 % |
| 28. | Dvořáková Dagmar+12 | GAMA | 6 | 162,83 | 181 | 128 | 0 | 0 % |
| 29. | Lesniaková Miloslava+8 | BABINEC | 6 | 157,50 | 168 | 124 | 4 | 33 % |
| 30. | Vlach Zdeněk+4 | JEŠTĚŘI | 6 | 157,17 | 183 | 130 | 4 | 33 % |
| 31. | Morys Žaneta+8 | SMOG | 3 | 156,67 | 158 | 133 | 0 | 0 % |
| 32. | Kubátko Vlastimil | TRAFO | 6 | 156,50 | 184 | 138 | 2 | 17 % |
| 33. | Dvořák Jaroslav+4 | GAMA | 6 | 152,50 | 198 | 114 | 5 | 42 % |
| 34. | Mazurová Eva+12 | BABINEC | 6 | 151,00 | 169 | 113 | 2 | 17 % |
| 35. | Ožana Roman | HUJAŘI | 3 | 151,00 | 184 | 116 | 0 | 0 % |
| 36. | Kaláb Petr+4 | SMOG | 3 | 145,67 | 149 | 137 | 0 | 0 % |
| 37. | Karkoška Pavel | HUJAŘI | 3 | 135,33 | 159 | 120 | 0 | 0 % |
| 38. | Kavka Vítězslav+8 | SMOG | 3 | 135,33 | 154 | 114 | 0 | 0 % |
| 39. | Lipka Miloslav+4 | GAMA | 6 | 129,67 | 181 | 108 | 0 | 0 % |
| 40. | Borovský Michal+8 | SMOG | 3 | 129,33 | 145 | 99 | 0 | 0 % |