Hráčské žebříčky
Odehráno
| Kolik her v sezóně odehrál. Žebříček se dá omezit podle toho, kolik je to z her jeho družstva — šest na utkání. | Průměr na hru včetně handicapu. Podle něj se žebříček řadí, stejně jako oficiální pořadí jednotlivců — a podle něj je i číslo vlevo, ať je tabulka seřazená jakkoli. | Nejlepší nához v sezóně. Je bez handicapu — holý nához. | Nejhorší nához v sezóně, taky bez handicapu. Vedle Maxu říká, jak vyrovnaně hraje. | Duelové body: dva za vyhraný duel, jeden při shodě. | Úspěšnost v duelech — kolik bodů získal z možných. Za vyhraný duel jsou dva, takže možných je dvojnásobek odehraných her. Je to podíl z toho, co odehrál — ne z toho, co odehrát mohl. | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Vilášek Stanislav | LAMPIÓNI | 6 | 197,83 | 216 | 179 | 12 | 100 % |
| 2. | Klusáčková Dana+8 | PERMONÍCI | 6 | 197,67 | 208 | 168 | 12 | 100 % |
| 3. | Indra Martin | URNA | 4 | 195,25 | 223 | 178 | 8 | 100 % |
| 4. | Orság Karel | LAMPIÓNI | 6 | 193,33 | 267 | 152 | 6 | 50 % |
| 5. | Bucha Radovan | URNA | 5 | 193,20 | 217 | 182 | 6 | 60 % |
| 6. | Kaláb Petr+4 | SMOG | 3 | 191,00 | 211 | 153 | 6 | 100 % |
| 7. | Varhaníček Pavel | STATOVAR | 6 | 184,67 | 229 | 159 | 8 | 67 % |
| 8. | Novák Miroslav | URNA | 6 | 184,17 | 214 | 150 | 6 | 50 % |
| 9. | Bařina Václav | JMJ TEAM | 6 | 180,50 | 204 | 157 | 6 | 50 % |
| 10. | Janusz Radim | STATOVAR | 6 | 178,17 | 214 | 151 | 10 | 83 % |
| 11. | Juřica Lubomír+8 | TRAKEŘI | 6 | 177,17 | 208 | 137 | 4 | 33 % |
| 12. | Barčáková Kateřina+8 | BABINEC | 6 | 176,67 | 211 | 134 | 6 | 50 % |
| 13. | Novák Miroslav PER | PERMONÍCI | 6 | 175,83 | 221 | 160 | 6 | 50 % |
| 14. | Frydrych Tomáš | STATOVAR | 6 | 175,33 | 191 | 153 | 12 | 100 % |
| 15. | Schindler Radek | LAMPIÓNI | 6 | 174,67 | 223 | 141 | 6 | 50 % |
| 16. | Klusáček Jiří | PERMONÍCI | 6 | 174,17 | 190 | 167 | 10 | 83 % |
| 17. | Zedník Miroslav | JEŠTĚŘI | 4 | 170,50 | 211 | 123 | 6 | 75 % |
| 18. | Horák Ladislav+8 | TRAFO | 6 | 170,17 | 181 | 130 | 6 | 50 % |
| 19. | Mazurová Eva+12 | BABINEC | 6 | 169,83 | 177 | 135 | 2 | 17 % |
| 20. | Klus František | HUJAŘI | 6 | 169,33 | 187 | 141 | 8 | 67 % |
| 21. | Pazděra Jaroslav | TRAKEŘI | 6 | 168,17 | 207 | 133 | 4 | 33 % |
| 22. | Bělunek Miroslav+8 | SMOG | 3 | 166,00 | 181 | 144 | 2 | 33 % |
| 23. | Mikšovičová Sylva+8 | HUJAŘI | 6 | 164,50 | 187 | 130 | 10 | 83 % |
| 24. | Mácha Ivan | URNA | 3 | 164,33 | 179 | 146 | 6 | 100 % |
| 25. | Morys Žaneta+8 | SMOG | 3 | 163,33 | 200 | 116 | 2 | 33 % |
| 26. | Dvořáková Dagmar+12 | GAMA | 6 | 162,83 | 172 | 118 | 8 | 67 % |
| 27. | Petřkovský Ladislav+8 | SMOG | 3 | 162,67 | 158 | 148 | 4 | 67 % |
| 28. | Liberda Radek | TRAKEŘI | 6 | 159,50 | 194 | 119 | 4 | 33 % |
| 29. | Häusler Milan | GAMA | 3 | 155,33 | 167 | 138 | 6 | 100 % |
| 30. | Kubátko Vlastimil | TRAFO | 6 | 153,17 | 165 | 140 | 0 | 0 % |
| 31. | Poprocký Michal+4 | TRAFO | 6 | 153,17 | 169 | 100 | 2 | 17 % |
| 32. | Motyka Vlastimil | JEŠTĚŘI | 5 | 152,80 | 167 | 146 | 4 | 40 % |
| 33. | Pilch Jiří | JEŠTĚŘI | 5 | 152,60 | 173 | 123 | 6 | 60 % |
| 34. | Dvořák Jaroslav+4 | GAMA | 3 | 146,33 | 149 | 130 | 0 | 0 % |
| 35. | Vítek Miroslav | BABINEC | 6 | 145,67 | 196 | 119 | 2 | 17 % |
| 36. | Jelínek Jan | JMJ TEAM | 6 | 144,00 | 177 | 130 | 0 | 0 % |
| 37. | Lipka Miloslav+4 | GAMA | 6 | 144,00 | 168 | 114 | 4 | 33 % |
| 38. | Hrubý Josef+4 | JMJ TEAM | 6 | 142,33 | 173 | 117 | 0 | 0 % |
| 39. | Kavka Vítězslav+8 | SMOG | 3 | 134,33 | 147 | 101 | 0 | 0 % |
| 40. | Karkoška Pavel | HUJAŘI | 6 | 133,83 | 160 | 97 | 4 | 33 % |
| 41. | Vlach Zdeněk+4 | JEŠTĚŘI | 4 | 126,50 | 140 | 110 | 2 | 25 % |
| 42. | Borovský Michal+8 | SMOG | 3 | 125,67 | 129 | 111 | 0 | 0 % |