Hráčské žebříčky
Odehráno
| Kolik her v sezóně odehrál. Žebříček se dá omezit podle toho, kolik je to z her jeho družstva — šest na utkání. | Průměr na hru včetně handicapu. Podle něj se žebříček řadí, stejně jako oficiální pořadí jednotlivců — a podle něj je i číslo vlevo, ať je tabulka seřazená jakkoli. | Nejlepší nához v sezóně. Je bez handicapu — holý nához. | Nejhorší nához v sezóně, taky bez handicapu. Vedle Maxu říká, jak vyrovnaně hraje. | Duelové body: dva za vyhraný duel, jeden při shodě. | Úspěšnost v duelech — kolik bodů získal z možných. Za vyhraný duel jsou dva, takže možných je dvojnásobek odehraných her. Je to podíl z toho, co odehrál — ne z toho, co odehrát mohl. | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Bucha Radovan | URNA | 6 | 203,00 | 238 | 181 | 10 | 83 % |
| 2. | Indra Martin | URNA | 6 | 199,17 | 268 | 146 | 6 | 50 % |
| 3. | Pazděra Jaroslav | TRAKEŘI | 6 | 196,67 | 230 | 148 | 12 | 100 % |
| 4. | Mihulka Josef+4 | TRAKEŘI | 6 | 190,83 | 220 | 164 | 12 | 100 % |
| 5. | Klusáček Jiří | PERMONÍCI | 6 | 187,50 | 204 | 136 | 6 | 50 % |
| 6. | Dvořáková Dagmar+12 | GAMA | 3 | 183,33 | 179 | 160 | 4 | 67 % |
| 7. | Varhaníček Pavel | STATOVAR | 6 | 182,83 | 202 | 160 | 10 | 83 % |
| 8. | Kaláb Petr+4 | SMOG | 3 | 179,67 | 197 | 160 | 6 | 100 % |
| 9. | Pilch Jiří | JEŠTĚŘI | 6 | 178,17 | 215 | 158 | 6 | 50 % |
| 10. | Poprocký Michal+4 | TRAFO | 6 | 177,50 | 241 | 127 | 8 | 67 % |
| 11. | Juřica Lubomír+8 | TRAKEŘI | 6 | 177,33 | 187 | 153 | 12 | 100 % |
| 12. | Klusáčková Dana+8 | PERMONÍCI | 3 | 177,33 | 195 | 145 | 4 | 67 % |
| 13. | Orság Karel | LAMPIÓNI | 6 | 176,83 | 192 | 135 | 6 | 50 % |
| 14. | Frydrych Tomáš | STATOVAR | 6 | 175,50 | 209 | 150 | 7 | 58 % |
| 15. | Motyka Vlastimil | JEŠTĚŘI | 6 | 175,33 | 195 | 160 | 9 | 75 % |
| 16. | Mazurová Eva+12 | BABINEC | 6 | 172,50 | 201 | 129 | 6 | 50 % |
| 17. | Kubátko Vlastimil | TRAFO | 6 | 172,33 | 205 | 145 | 10 | 83 % |
| 18. | Novák Miroslav PER | PERMONÍCI | 6 | 172,00 | 189 | 158 | 4 | 33 % |
| 19. | Orságová Jana+8 | BABINEC | 6 | 171,83 | 220 | 139 | 6 | 50 % |
| 20. | Szotkowski Jaroslav+4 | TRAFO | 6 | 168,50 | 191 | 146 | 10 | 83 % |
| 21. | JMJ TEAM náhradník HDC 0 | JMJ TEAM | 6 | 167,83 | 186 | 135 | 6 | 50 % |
| 22. | Lysek Petr | PERMONÍCI | 3 | 167,67 | 187 | 151 | 0 | 0 % |
| 23. | Jelínek Jan | JMJ TEAM | 6 | 167,50 | 191 | 136 | 4 | 33 % |
| 24. | Morys Žaneta+8 | SMOG | 3 | 165,67 | 179 | 118 | 4 | 67 % |
| 25. | Vlach Zdeněk+4 | JEŠTĚŘI | 6 | 165,33 | 195 | 116 | 3 | 25 % |
| 26. | Bělunek Miroslav+8 | SMOG | 3 | 165,00 | 171 | 148 | 4 | 67 % |
| 27. | Stašová Eva+8 | STATOVAR | 6 | 164,83 | 191 | 132 | 1 | 8 % |
| 28. | Mácha Ivan | URNA | 6 | 164,50 | 182 | 148 | 6 | 50 % |
| 29. | Hrubý Josef+4 | JMJ TEAM | 6 | 163,50 | 189 | 114 | 8 | 67 % |
| 30. | Vilášek Stanislav | LAMPIÓNI | 6 | 163,33 | 191 | 144 | 10 | 83 % |
| 31. | Vala Zdeněk | HUJAŘI | 6 | 157,83 | 194 | 133 | 0 | 0 % |
| 32. | Zářecký Vlastimil+8 | LAMPIÓNI | 6 | 157,17 | 170 | 115 | 6 | 50 % |
| 33. | Karkoška Pavel | HUJAŘI | 6 | 155,67 | 176 | 107 | 0 | 0 % |
| 34. | Petřkovský Ladislav+8 | SMOG | 3 | 154,00 | 152 | 136 | 0 | 0 % |
| 35. | Dvořák Jaroslav+4 | GAMA | 3 | 151,00 | 163 | 136 | 2 | 33 % |
| 36. | Häusler Milan | GAMA | 6 | 149,83 | 167 | 126 | 2 | 17 % |
| 37. | Lesniaková Miloslava+8 | BABINEC | 3 | 148,00 | 143 | 136 | 2 | 33 % |
| 38. | Lipka Miloslav+4 | GAMA | 6 | 139,33 | 173 | 113 | 0 | 0 % |
| 39. | Borovský Michal+8 | SMOG | 3 | 138,67 | 151 | 109 | 4 | 67 % |
| 40. | Ožana Roman | HUJAŘI | 6 | 133,00 | 162 | 116 | 0 | 0 % |
| 41. | Dovhun Dušan | BABINEC | 3 | 131,00 | 151 | 109 | 0 | 0 % |
| 42. | Kavka Vítězslav+8 | SMOG | 3 | 118,33 | 126 | 93 | 0 | 0 % |