Hráčské žebříčky
Odehráno
| Kolik her v sezóně odehrál. Žebříček se dá omezit podle toho, kolik je to z her jeho družstva — šest na utkání. | Průměr na hru včetně handicapu. Podle něj se žebříček řadí, stejně jako oficiální pořadí jednotlivců — a podle něj je i číslo vlevo, ať je tabulka seřazená jakkoli. | Nejlepší nához v sezóně. Je bez handicapu — holý nához. | Nejhorší nához v sezóně, taky bez handicapu. Vedle Maxu říká, jak vyrovnaně hraje. | Duelové body: dva za vyhraný duel, jeden při shodě. | Úspěšnost v duelech — kolik bodů získal z možných. Za vyhraný duel jsou dva, takže možných je dvojnásobek odehraných her. Je to podíl z toho, co odehrál — ne z toho, co odehrát mohl. | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Vilášek Stanislav | LAMPIÓNI | 6 | 202,00 | 225 | 176 | 12 | 100 % |
| 2. | Bucha Radovan | URNA | 6 | 199,83 | 226 | 146 | 10 | 83 % |
| 3. | Mácha Ivan | URNA | 6 | 197,83 | 233 | 167 | 12 | 100 % |
| 4. | Liberda Radek | TRAKEŘI | 6 | 189,50 | 243 | 167 | 12 | 100 % |
| 5. | Pazděra Jaroslav | TRAKEŘI | 6 | 186,83 | 226 | 160 | 10 | 83 % |
| 6. | Stašová Eva+8 | STATOVAR | 6 | 186,50 | 222 | 153 | 6 | 50 % |
| 7. | Orság Karel | LAMPIÓNI | 6 | 186,33 | 214 | 156 | 9 | 75 % |
| 8. | Bělunek Miroslav+8 | SMOG | 3 | 186,00 | 192 | 169 | 4 | 67 % |
| 9. | Klusáčková Dana+8 | PERMONÍCI | 6 | 183,67 | 205 | 163 | 8 | 67 % |
| 10. | Motyka Vlastimil | JEŠTĚŘI | 6 | 182,17 | 216 | 118 | 12 | 100 % |
| 11. | Dovhun Dušan | BABINEC | 6 | 180,33 | 235 | 123 | 6 | 50 % |
| 12. | Klusáček Jiří | PERMONÍCI | 6 | 178,50 | 212 | 154 | 10 | 83 % |
| 13. | Dvořáková Dagmar+12 | GAMA | 3 | 178,33 | 192 | 135 | 2 | 33 % |
| 14. | Pilch Jiří | JEŠTĚŘI | 6 | 176,00 | 203 | 156 | 8 | 67 % |
| 15. | Novák Miroslav PER | PERMONÍCI | 6 | 175,83 | 192 | 158 | 8 | 67 % |
| 16. | Mazurová Eva+12 | BABINEC | 6 | 175,67 | 176 | 151 | 2 | 17 % |
| 17. | Frydrych Tomáš | STATOVAR | 6 | 174,83 | 179 | 171 | 10 | 83 % |
| 18. | Horák Ladislav+8 | TRAFO | 6 | 174,17 | 184 | 140 | 8 | 67 % |
| 19. | Vlach Zdeněk+4 | JEŠTĚŘI | 6 | 173,17 | 191 | 148 | 8 | 67 % |
| 20. | Mihulka Josef+4 | TRAKEŘI | 6 | 173,00 | 187 | 151 | 6 | 50 % |
| 21. | Jelínek Jan | JMJ TEAM | 6 | 172,50 | 202 | 158 | 4 | 33 % |
| 22. | Morys Žaneta+8 | SMOG | 6 | 172,00 | 197 | 121 | 4 | 33 % |
| 23. | Orságová Jana+8 | BABINEC | 6 | 171,17 | 203 | 136 | 2 | 17 % |
| 24. | Novák Miroslav | URNA | 6 | 170,83 | 210 | 136 | 10 | 83 % |
| 25. | Klus František | HUJAŘI | 6 | 167,33 | 193 | 137 | 2 | 17 % |
| 26. | Poprocký Michal+4 | TRAFO | 6 | 166,33 | 177 | 142 | 8 | 67 % |
| 27. | Hrubý Josef+4 | JMJ TEAM | 6 | 166,00 | 204 | 131 | 2 | 17 % |
| 28. | Vala Zdeněk | HUJAŘI | 6 | 165,83 | 193 | 138 | 2 | 17 % |
| 29. | Zářecký Vlastimil+8 | LAMPIÓNI | 6 | 165,83 | 192 | 134 | 6 | 50 % |
| 30. | Ožana Roman | HUJAŘI | 6 | 161,00 | 214 | 131 | 5 | 42 % |
| 31. | Petřkovský Ladislav+8 | SMOG | 3 | 156,33 | 172 | 133 | 0 | 0 % |
| 32. | Jelínková Vladimíra+8 | JMJ TEAM | 6 | 151,17 | 166 | 113 | 2 | 17 % |
| 33. | Häusler Milan | GAMA | 6 | 147,33 | 160 | 134 | 0 | 0 % |
| 34. | Dvořák Jaroslav+4 | GAMA | 3 | 143,33 | 158 | 127 | 2 | 33 % |
| 35. | Kubátko Vlastimil | TRAFO | 6 | 139,83 | 159 | 125 | 2 | 17 % |
| 36. | Lipka Miloslav+4 | GAMA | 6 | 133,67 | 161 | 97 | 0 | 0 % |
| 37. | Malurková Marie+8 | STATOVAR | 6 | 132,50 | 137 | 112 | 2 | 17 % |
| 38. | Borovský Michal+8 | SMOG | 3 | 128,67 | 144 | 89 | 0 | 0 % |
| 39. | Kavka Vítězslav+8 | SMOG | 3 | 115,67 | 121 | 86 | 0 | 0 % |