Hráčské žebříčky
Odehráno
| Kolik her v sezóně odehrál. Žebříček se dá omezit podle toho, kolik je to z her jeho družstva — šest na utkání. | Průměr na hru včetně handicapu. Podle něj se žebříček řadí, stejně jako oficiální pořadí jednotlivců — a podle něj je i číslo vlevo, ať je tabulka seřazená jakkoli. | Nejlepší nához v sezóně. Je bez handicapu — holý nához. | Nejhorší nához v sezóně, taky bez handicapu. Vedle Maxu říká, jak vyrovnaně hraje. | Duelové body: dva za vyhraný duel, jeden při shodě. | Úspěšnost v duelech — kolik bodů získal z možných. Za vyhraný duel jsou dva, takže možných je dvojnásobek odehraných her. Je to podíl z toho, co odehrál — ne z toho, co odehrát mohl. | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Schindler Radek | LAMPIÓNI | 6 | 210,00 | 236 | 178 | 12 | 100 % |
| 2. | Orság Karel | LAMPIÓNI | 6 | 205,33 | 248 | 170 | 8 | 67 % |
| 3. | Lysek Petr | PERMONÍCI | 6 | 197,67 | 255 | 174 | 4 | 33 % |
| 4. | Horák Ladislav+8 | TRAFO | 6 | 195,00 | 229 | 147 | 6 | 50 % |
| 5. | Vilášek Stanislav | LAMPIÓNI | 6 | 193,33 | 234 | 168 | 10 | 83 % |
| 6. | Mihulka Josef+4 | TRAKEŘI | 6 | 190,83 | 214 | 169 | 6 | 50 % |
| 7. | Frydrych Tomáš | STATOVAR | 6 | 184,50 | 204 | 170 | 0 | 0 % |
| 8. | Indra Martin | URNA | 6 | 184,50 | 234 | 159 | 8 | 67 % |
| 9. | Novák Miroslav PER | PERMONÍCI | 6 | 183,17 | 204 | 168 | 8 | 67 % |
| 10. | Mácha Ivan | URNA | 6 | 182,83 | 201 | 156 | 12 | 100 % |
| 11. | Jelínek Jan | JMJ TEAM | 6 | 180,17 | 232 | 157 | 6 | 50 % |
| 12. | Klusáček Jiří | PERMONÍCI | 6 | 177,50 | 197 | 146 | 8 | 67 % |
| 13. | Varhaníček Pavel | STATOVAR | 6 | 176,83 | 205 | 157 | 4 | 33 % |
| 14. | Mikšovičová Sylva+8 | HUJAŘI | 6 | 175,83 | 202 | 132 | 8 | 67 % |
| 15. | Pazděra Jaroslav | TRAKEŘI | 6 | 175,83 | 192 | 154 | 6 | 50 % |
| 16. | Novák Miroslav | URNA | 6 | 173,17 | 197 | 155 | 6 | 50 % |
| 17. | Dovhun Dušan | BABINEC | 6 | 169,50 | 202 | 152 | 8 | 67 % |
| 18. | Klus František | HUJAŘI | 3 | 169,33 | 173 | 165 | 4 | 67 % |
| 19. | Stašová Eva+8 | STATOVAR | 6 | 169,17 | 174 | 136 | 2 | 17 % |
| 20. | Pilch Jiří | JEŠTĚŘI | 6 | 168,83 | 206 | 135 | 10 | 83 % |
| 21. | Juřica Lubomír+8 | TRAKEŘI | 6 | 167,00 | 166 | 140 | 4 | 33 % |
| 22. | Motyka Vlastimil | JEŠTĚŘI | 6 | 166,67 | 211 | 119 | 8 | 67 % |
| 23. | Jurečka Radim | JMJ TEAM | 6 | 166,50 | 200 | 136 | 4 | 33 % |
| 24. | Zedník Miroslav | JEŠTĚŘI | 6 | 165,50 | 186 | 143 | 8 | 67 % |
| 25. | Bělunek Miroslav+8 | SMOG | 3 | 163,33 | 201 | 130 | 6 | 100 % |
| 26. | Poprocký Michal+4 | TRAFO | 6 | 162,50 | 165 | 147 | 2 | 17 % |
| 27. | Dvořáková Dagmar+12 | GAMA | 6 | 161,67 | 177 | 123 | 10 | 83 % |
| 28. | Mazurová Eva+12 | BABINEC | 6 | 158,33 | 168 | 120 | 10 | 83 % |
| 29. | Häusler Milan | GAMA | 6 | 155,67 | 210 | 132 | 9 | 75 % |
| 30. | Jelínková Vladimíra+8 | JMJ TEAM | 6 | 155,00 | 168 | 132 | 0 | 0 % |
| 31. | Morys Žaneta+8 | SMOG | 6 | 151,00 | 172 | 114 | 5 | 42 % |
| 32. | Kubátko Vlastimil | TRAFO | 6 | 149,50 | 170 | 129 | 2 | 17 % |
| 33. | Ožana Roman | HUJAŘI | 3 | 142,67 | 160 | 134 | 2 | 33 % |
| 34. | Lesniaková Miloslava+8 | BABINEC | 6 | 142,17 | 155 | 97 | 2 | 17 % |
| 35. | Kavka Vítězslav+8 | SMOG | 3 | 136,33 | 148 | 112 | 0 | 0 % |
| 36. | Petřkovský Ladislav+8 | SMOG | 3 | 136,33 | 140 | 114 | 2 | 33 % |
| 37. | Dvořák Jaroslav+4 | GAMA | 3 | 135,33 | 162 | 112 | 4 | 67 % |
| 38. | Lipka Miloslav+4 | GAMA | 3 | 129,33 | 128 | 123 | 0 | 0 % |
| 39. | Borovský Michal+8 | SMOG | 3 | 128,33 | 139 | 107 | 0 | 0 % |
| 40. | Karkoška Pavel | HUJAŘI | 6 | 127,67 | 164 | 105 | 2 | 17 % |