Hráčské žebříčky
Odehráno
| Kolik her v sezóně odehrál. Žebříček se dá omezit podle toho, kolik je to z her jeho družstva — šest na utkání. | Průměr na hru včetně handicapu. Podle něj se žebříček řadí, stejně jako oficiální pořadí jednotlivců — a podle něj je i číslo vlevo, ať je tabulka seřazená jakkoli. | Nejlepší nához v sezóně. Je bez handicapu — holý nához. | Nejhorší nához v sezóně, taky bez handicapu. Vedle Maxu říká, jak vyrovnaně hraje. | Duelové body: dva za vyhraný duel, jeden při shodě. | Úspěšnost v duelech — kolik bodů získal z možných. Za vyhraný duel jsou dva, takže možných je dvojnásobek odehraných her. Je to podíl z toho, co odehrál — ne z toho, co odehrát mohl. | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Indra Martin | URNA | 5 | 215,00 | 278 | 133 | 8 | 80 % |
| 2. | Mácha Ivan | URNA | 6 | 198,50 | 233 | 172 | 10 | 83 % |
| 3. | Pazděra Jaroslav | TRAKEŘI | 6 | 195,83 | 279 | 154 | 12 | 100 % |
| 4. | Jelínek Jan | JMJ TEAM | 6 | 193,17 | 227 | 177 | 12 | 100 % |
| 5. | Klusáček Jiří | PERMONÍCI | 3 | 192,00 | 200 | 184 | 6 | 100 % |
| 6. | Mihulka Josef+4 | TRAKEŘI | 6 | 191,33 | 215 | 163 | 12 | 100 % |
| 7. | Bělunek Miroslav+8 | SMOG | 3 | 188,33 | 188 | 175 | 6 | 100 % |
| 8. | Orság Karel | LAMPIÓNI | 6 | 180,67 | 225 | 149 | 8 | 67 % |
| 9. | Varhaníček Pavel | STATOVAR | 6 | 180,67 | 204 | 153 | 10 | 83 % |
| 10. | Lysek Petr | PERMONÍCI | 6 | 178,17 | 208 | 164 | 10 | 83 % |
| 11. | Orságová Jana+8 | BABINEC | 6 | 177,83 | 191 | 129 | 6 | 50 % |
| 12. | Novák Miroslav PER | PERMONÍCI | 6 | 177,67 | 198 | 154 | 10 | 83 % |
| 13. | Klusáčková Dana+8 | PERMONÍCI | 3 | 177,33 | 190 | 149 | 4 | 67 % |
| 14. | Vilášek Stanislav | LAMPIÓNI | 6 | 176,17 | 215 | 149 | 8 | 67 % |
| 15. | Horák Ladislav+8 | TRAFO | 6 | 174,50 | 179 | 148 | 6 | 50 % |
| 16. | Motyka Vlastimil | JEŠTĚŘI | 6 | 174,00 | 198 | 160 | 2 | 17 % |
| 17. | Zedník Miroslav | JEŠTĚŘI | 6 | 171,83 | 209 | 137 | 8 | 67 % |
| 18. | Mikšovičová Sylva+8 | HUJAŘI | 6 | 169,33 | 183 | 130 | 2 | 17 % |
| 19. | Jurečka Radim | JMJ TEAM | 6 | 168,00 | 193 | 147 | 4 | 33 % |
| 20. | Klus František | HUJAŘI | 6 | 166,00 | 181 | 147 | 4 | 33 % |
| 21. | Stašová Eva+8 | STATOVAR | 6 | 165,17 | 176 | 142 | 8 | 67 % |
| 22. | Novák Miroslav | URNA | 3 | 162,00 | 178 | 134 | 4 | 67 % |
| 23. | Mazurová Eva+12 | BABINEC | 6 | 161,50 | 170 | 118 | 8 | 67 % |
| 24. | Bucha Radovan | URNA | 4 | 161,50 | 170 | 150 | 4 | 50 % |
| 25. | Frydrych Tomáš | STATOVAR | 6 | 161,33 | 171 | 135 | 10 | 83 % |
| 26. | Barčáková Kateřina+8 | BABINEC | 6 | 161,17 | 173 | 128 | 2 | 17 % |
| 27. | Poprocký Michal+4 | TRAFO | 6 | 159,17 | 176 | 141 | 6 | 50 % |
| 28. | Zářecký Vlastimil+8 | LAMPIÓNI | 6 | 158,67 | 183 | 127 | 6 | 50 % |
| 29. | Dvořáková Dagmar+12 | GAMA | 6 | 158,33 | 162 | 131 | 2 | 17 % |
| 30. | Kaláb Petr+4 | SMOG | 3 | 158,33 | 171 | 144 | 0 | 0 % |
| 31. | Juřica Lubomír+8 | TRAKEŘI | 6 | 155,50 | 166 | 129 | 6 | 50 % |
| 32. | Ožana Roman | HUJAŘI | 3 | 154,33 | 160 | 150 | 0 | 0 % |
| 33. | Kubátko Vlastimil | TRAFO | 6 | 154,00 | 177 | 123 | 2 | 17 % |
| 34. | Morys Žaneta+8 | SMOG | 6 | 150,83 | 168 | 109 | 2 | 17 % |
| 35. | Lipka Miloslav+4 | GAMA | 6 | 148,33 | 162 | 105 | 2 | 17 % |
| 36. | Vlach Zdeněk+4 | JEŠTĚŘI | 6 | 147,50 | 169 | 121 | 0 | 0 % |
| 37. | Hrubý Josef+4 | JMJ TEAM | 6 | 146,17 | 174 | 116 | 4 | 33 % |
| 38. | Karkoška Pavel | HUJAŘI | 3 | 144,67 | 154 | 136 | 0 | 0 % |
| 39. | Dvořák Jaroslav+4 | GAMA | 6 | 141,50 | 147 | 112 | 2 | 17 % |
| 40. | Petřkovský Ladislav+8 | SMOG | 3 | 131,67 | 130 | 119 | 0 | 0 % |
| 41. | Borovský Michal+8 | SMOG | 3 | 121,33 | 135 | 97 | 0 | 0 % |