Hráčské žebříčky
Odehráno
| Kolik her v sezóně odehrál. Žebříček se dá omezit podle toho, kolik je to z her jeho družstva — šest na utkání. | Průměr na hru včetně handicapu. Podle něj se žebříček řadí, stejně jako oficiální pořadí jednotlivců — a podle něj je i číslo vlevo, ať je tabulka seřazená jakkoli. | Nejlepší nához v sezóně. Je bez handicapu — holý nához. | Nejhorší nához v sezóně, taky bez handicapu. Vedle Maxu říká, jak vyrovnaně hraje. | Duelové body: dva za vyhraný duel, jeden při shodě. | Úspěšnost v duelech — kolik bodů získal z možných. Za vyhraný duel jsou dva, takže možných je dvojnásobek odehraných her. Je to podíl z toho, co odehrál — ne z toho, co odehrát mohl. | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Schindler Radek | LAMPIÓNI | 6 | 206,17 | 246 | 184 | 8 | 67 % |
| 2. | Zedník Miroslav | JEŠTĚŘI | 6 | 198,50 | 228 | 171 | 12 | 100 % |
| 3. | Stašová Eva+8 | STATOVAR | 6 | 192,50 | 234 | 150 | 10 | 83 % |
| 4. | Mácha Ivan | KAMPERETAMPERE | 6 | 191,00 | 217 | 160 | 8 | 67 % |
| 5. | Varhaníček Pavel | STATOVAR | 6 | 190,33 | 239 | 157 | 4 | 33 % |
| 6. | Novák Miroslav | KAMPERETAMPERE | 6 | 186,83 | 204 | 171 | 10 | 83 % |
| 7. | Vilášek Stanislav | LAMPIÓNI | 6 | 185,67 | 216 | 170 | 8 | 67 % |
| 8. | Klusáčková Dana+8 | PERMONÍCI | 6 | 184,67 | 204 | 135 | 6 | 50 % |
| 9. | Klusáček Jiří | PERMONÍCI | 6 | 183,17 | 203 | 159 | 6 | 50 % |
| 10. | Indra Martin | KAMPERETAMPERE | 6 | 182,33 | 214 | 125 | 8 | 67 % |
| 11. | Dvořáková Dagmar+8 | GAMA | 3 | 177,33 | 180 | 160 | 2 | 33 % |
| 12. | Jurečka Radim | JMJ TEAM | 6 | 176,67 | 211 | 144 | 6 | 50 % |
| 13. | Mihulka Josef | TRAKEŘI | 6 | 175,83 | 193 | 156 | 6 | 50 % |
| 14. | Liberda Radek | TRAKEŘI | 6 | 175,67 | 193 | 166 | 8 | 67 % |
| 15. | Mazurová Eva+8 | BABINEC | 6 | 174,17 | 195 | 133 | 8 | 67 % |
| 16. | Klus František | HUJAŘI | 3 | 172,33 | 190 | 155 | 2 | 33 % |
| 17. | Häusler Milan | GAMA | 6 | 171,50 | 203 | 137 | 10 | 83 % |
| 18. | Barčáková Kateřina+8 | BABINEC | 6 | 171,00 | 199 | 137 | 6 | 50 % |
| 19. | Frydrych Tomáš | STATOVAR | 6 | 170,50 | 192 | 149 | 6 | 50 % |
| 20. | Macháček Pavel | MEXICO | 6 | 170,17 | 201 | 128 | 10 | 83 % |
| 21. | Ožana Roman | HUJAŘI | 3 | 169,67 | 201 | 132 | 4 | 67 % |
| 22. | Mikšovičová Sylva+8 | HUJAŘI | 6 | 168,67 | 187 | 125 | 2 | 17 % |
| 23. | Bělunek Miroslav | MEXICO | 6 | 166,67 | 182 | 148 | 4 | 33 % |
| 24. | Jelínková Vladimíra+8 | JMJ TEAM | 6 | 166,33 | 171 | 140 | 10 | 83 % |
| 25. | Uherek Jan | MEXICO | 6 | 165,83 | 201 | 137 | 4 | 33 % |
| 26. | Kryka Dušan | LAMPIÓNI | 6 | 165,50 | 182 | 145 | 4 | 33 % |
| 27. | Novák Miroslav PER | PERMONÍCI | 6 | 165,33 | 203 | 143 | 4 | 33 % |
| 28. | Macko Dalibor | JMJ TEAM | 6 | 165,00 | 193 | 142 | 6 | 50 % |
| 29. | Motyka Vlastimil | JEŠTĚŘI | 6 | 164,83 | 186 | 139 | 10 | 83 % |
| 30. | Karkoška Pavel | HUJAŘI | 6 | 162,67 | 181 | 139 | 2 | 17 % |
| 31. | Petřkovský Ladislav | SMOG | 6 | 162,50 | 200 | 117 | 6 | 50 % |
| 32. | Juřica Lubomír | TRAKEŘI | 6 | 152,50 | 186 | 135 | 2 | 17 % |
| 33. | Dvořák Jaroslav | GAMA | 6 | 151,67 | 171 | 126 | 0 | 0 % |
| 34. | Lesniaková Miloslava+8 | BABINEC | 6 | 147,67 | 173 | 109 | 4 | 33 % |
| 35. | Chlopčík Jiří | JEŠTĚŘI | 6 | 145,17 | 166 | 132 | 6 | 50 % |
| 36. | Lipka Miloslav | GAMA | 3 | 138,00 | 144 | 130 | 2 | 33 % |
| 37. | Kavka Vítězslav | SMOG | 6 | 122,83 | 166 | 89 | 2 | 17 % |
| 38. | Majchrák Dušan | SMOG | 6 | 103,83 | 123 | 66 | 0 | 0 % |