Hráčské žebříčky
Odehráno
| Kolik her v sezóně odehrál. Žebříček se dá omezit podle toho, kolik je to z her jeho družstva — šest na utkání. | Průměr na hru včetně handicapu. Podle něj se žebříček řadí, stejně jako oficiální pořadí jednotlivců — a podle něj je i číslo vlevo, ať je tabulka seřazená jakkoli. | Nejlepší nához v sezóně. Je bez handicapu — holý nához. | Nejhorší nához v sezóně, taky bez handicapu. Vedle Maxu říká, jak vyrovnaně hraje. | Duelové body: dva za vyhraný duel, jeden při shodě. | Úspěšnost v duelech — kolik bodů získal z možných. Za vyhraný duel jsou dva, takže možných je dvojnásobek odehraných her. Je to podíl z toho, co odehrál — ne z toho, co odehrát mohl. | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Frydrych Tomáš | STATOVAR | 4 | 194,75 | 213 | 185 | 6 | 75 % |
| 2. | Barčáková Kateřina+8 | BABINEC | 6 | 188,33 | 225 | 143 | 8 | 67 % |
| 3. | Liberda Radek | TRAKEŘI | 6 | 184,17 | 200 | 172 | 12 | 100 % |
| 4. | Klus František | HUJAŘI | 6 | 183,83 | 216 | 155 | 6 | 50 % |
| 5. | Mihalcsak Silvester | STATOVAR | 6 | 183,00 | 236 | 145 | 8 | 67 % |
| 6. | Schindler Radek | LAMPIÓNI | 6 | 181,83 | 211 | 153 | 12 | 100 % |
| 7. | Zedník Miroslav | JEŠTĚŘI | 6 | 179,17 | 212 | 133 | 8 | 67 % |
| 8. | Lysek Petr | PERMONÍCI | 6 | 177,67 | 214 | 154 | 8 | 67 % |
| 9. | Klusáčková Dana+8 | PERMONÍCI | 6 | 177,17 | 182 | 150 | 4 | 33 % |
| Varhaníček Pavel | STATOVAR | 2 | 177,00 | 182 | 172 | 3 | 75 % | |
| 10. | Klusáček Jiří | PERMONÍCI | 6 | 176,50 | 212 | 155 | 9 | 75 % |
| 11. | Juřica Lubomír | TRAKEŘI | 6 | 176,17 | 211 | 152 | 10 | 83 % |
| 12. | Mikšovičová Sylva+8 | HUJAŘI | 6 | 175,50 | 183 | 148 | 10 | 83 % |
| 13. | Motyka Vlastimil | JEŠTĚŘI | 3 | 175,00 | 191 | 158 | 5 | 83 % |
| 14. | Pazděra Jaroslav | KAMPERETAMPERE | 6 | 174,67 | 203 | 147 | 6 | 50 % |
| 15. | Mácha Ivan | KAMPERETAMPERE | 6 | 174,50 | 199 | 133 | 5 | 42 % |
| 16. | Macháček Pavel | MEXICO | 6 | 173,50 | 210 | 149 | 4 | 33 % |
| 17. | Kryka Dušan | LAMPIÓNI | 6 | 172,33 | 197 | 137 | 8 | 67 % |
| 18. | Jurečka Radim | JMJ TEAM | 6 | 171,50 | 188 | 159 | 8 | 67 % |
| 19. | Macko Dalibor | JMJ TEAM | 6 | 169,67 | 183 | 145 | 6 | 50 % |
| 20. | Vilášek Stanislav | LAMPIÓNI | 6 | 169,00 | 182 | 156 | 10 | 83 % |
| 21. | Novák Miroslav | KAMPERETAMPERE | 6 | 168,17 | 223 | 135 | 2 | 17 % |
| 22. | Stašová Eva+8 | STATOVAR | 6 | 162,67 | 170 | 121 | 6 | 50 % |
| 23. | Uherek Jan | MEXICO | 6 | 161,00 | 178 | 129 | 6 | 50 % |
| 24. | Vlach Zdeněk | JEŠTĚŘI | 3 | 160,67 | 168 | 154 | 0 | 0 % |
| 25. | Mazurová Eva+8 | BABINEC | 6 | 159,17 | 172 | 128 | 6 | 50 % |
| 26. | Ožana Roman | HUJAŘI | 6 | 158,50 | 195 | 130 | 6 | 50 % |
| 27. | Jelínková Vladimíra+8 | JMJ TEAM | 6 | 157,33 | 168 | 119 | 6 | 50 % |
| 28. | Dušek Karel | MEXICO | 6 | 155,00 | 188 | 133 | 4 | 33 % |
| 29. | Petřkovský Ladislav | SMOG | 6 | 154,83 | 168 | 147 | 6 | 50 % |
| 30. | Häusler Milan | GAMA | 3 | 154,00 | 166 | 141 | 2 | 33 % |
| 31. | Chlopčík Jiří | JEŠTĚŘI | 6 | 146,33 | 188 | 122 | 2 | 17 % |
| 32. | Dvořáková Dagmar+8 | GAMA | 6 | 143,50 | 167 | 112 | 0 | 0 % |
| 33. | Kavka Vítězslav | SMOG | 6 | 142,50 | 198 | 123 | 4 | 33 % |
| 34. | Janková Marcela+8 | BABINEC | 6 | 142,00 | 146 | 116 | 2 | 17 % |
| 35. | Dvořák Jaroslav | GAMA | 6 | 141,17 | 169 | 95 | 4 | 33 % |
| Kaláb Petr | SMOG | 2 | 139,50 | 143 | 136 | 2 | 50 % | |
| 36. | Lipka Miloslav | GAMA | 3 | 135,67 | 158 | 119 | 0 | 0 % |
| 37. | Majchrák Dušan | SMOG | 4 | 122,25 | 135 | 102 | 2 | 25 % |