Hráčské žebříčky
Odehráno
| Kolik her v sezóně odehrál. Žebříček se dá omezit podle toho, kolik je to z her jeho družstva — šest na utkání. | Průměr na hru včetně handicapu. Podle něj se žebříček řadí, stejně jako oficiální pořadí jednotlivců — a podle něj je i číslo vlevo, ať je tabulka seřazená jakkoli. | Nejlepší nához v sezóně. Je bez handicapu — holý nához. | Nejhorší nához v sezóně, taky bez handicapu. Vedle Maxu říká, jak vyrovnaně hraje. | Duelové body: dva za vyhraný duel, jeden při shodě. | Úspěšnost v duelech — kolik bodů získal z možných. Za vyhraný duel jsou dva, takže možných je dvojnásobek odehraných her. Je to podíl z toho, co odehrál — ne z toho, co odehrát mohl. | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Jurečka Radim | JMJ TEAM | 6 | 196,83 | 230 | 159 | 8 | 67 % |
| 2. | Liberda Radek | TRAKEŘI | 6 | 195,67 | 267 | 132 | 8 | 67 % |
| 3. | Klusáček Jiří | PERMONÍCI | 6 | 191,33 | 226 | 164 | 8 | 67 % |
| 4. | Lysek Petr | PERMONÍCI | 6 | 183,17 | 199 | 155 | 8 | 67 % |
| 5. | Mácha Ivan | KAMPERETAMPERE | 6 | 182,83 | 211 | 161 | 6 | 50 % |
| 6. | Zedník Miroslav | JEŠTĚŘI | 6 | 182,50 | 201 | 160 | 10 | 83 % |
| 7. | Frydrych Tomáš | STATOVAR | 6 | 181,00 | 225 | 137 | 8 | 67 % |
| 8. | Pazděra Jaroslav | KAMPERETAMPERE | 6 | 179,17 | 201 | 168 | 6 | 50 % |
| 9. | Dvořáková Dagmar+8 | GAMA | 6 | 176,83 | 234 | 144 | 8 | 67 % |
| 10. | Klusáčková Dana+8 | PERMONÍCI | 6 | 176,83 | 180 | 155 | 4 | 33 % |
| 11. | Jelínek Jan | JMJ TEAM | 6 | 176,17 | 203 | 155 | 8 | 67 % |
| 12. | Schindler Radek | LAMPIÓNI | 6 | 176,00 | 216 | 142 | 10 | 83 % |
| 13. | Varhaníček Pavel | STATOVAR | 6 | 173,33 | 198 | 146 | 8 | 67 % |
| 14. | Novák Miroslav | KAMPERETAMPERE | 6 | 170,83 | 201 | 151 | 4 | 33 % |
| 15. | Vilášek Stanislav | LAMPIÓNI | 6 | 169,33 | 195 | 129 | 8 | 67 % |
| 16. | Dušek Karel | MEXICO | 6 | 168,67 | 192 | 130 | 10 | 83 % |
| 17. | Klus František | HUJAŘI | 6 | 167,17 | 184 | 145 | 6 | 50 % |
| 18. | Motyka Vlastimil | JEŠTĚŘI | 6 | 165,00 | 192 | 132 | 6 | 50 % |
| 19. | Mihulka Josef | TRAKEŘI | 6 | 163,83 | 181 | 133 | 6 | 50 % |
| 20. | Macko Dalibor | JMJ TEAM | 6 | 162,50 | 183 | 126 | 6 | 50 % |
| 21. | Kryka Dušan | LAMPIÓNI | 6 | 162,00 | 182 | 138 | 8 | 67 % |
| 22. | Mikšovičová Sylva+8 | HUJAŘI | 6 | 161,00 | 171 | 129 | 0 | 0 % |
| 23. | Barčáková Kateřina+8 | BABINEC | 6 | 160,17 | 178 | 133 | 8 | 67 % |
| 24. | Janková Marcela+8 | BABINEC | 6 | 159,00 | 169 | 125 | 4 | 33 % |
| 25. | Uherek Jan | MEXICO | 6 | 157,33 | 179 | 136 | 6 | 50 % |
| 26. | Häusler Milan | GAMA | 6 | 156,83 | 202 | 120 | 6 | 50 % |
| 27. | Kaláb Petr | SMOG | 6 | 155,83 | 182 | 136 | 10 | 83 % |
| 28. | Petřkovský Ladislav | SMOG | 6 | 154,33 | 202 | 123 | 6 | 50 % |
| 29. | Stašová Eva+8 | STATOVAR | 6 | 154,33 | 164 | 137 | 4 | 33 % |
| 30. | Mazurová Eva+8 | BABINEC | 6 | 152,33 | 151 | 128 | 4 | 33 % |
| 31. | Juřica Lubomír | TRAKEŘI | 6 | 145,50 | 189 | 119 | 0 | 0 % |
| 32. | Ožana Roman | HUJAŘI | 6 | 143,50 | 162 | 117 | 4 | 33 % |
| 33. | Bělunek Miroslav | MEXICO | 3 | 140,33 | 159 | 121 | 2 | 33 % |
| 34. | Macháček Pavel | MEXICO | 3 | 134,33 | 147 | 123 | 2 | 33 % |
| 35. | Chlopčík Jiří | JEŠTĚŘI | 6 | 134,00 | 158 | 114 | 0 | 0 % |
| 36. | Kavka Vítězslav | SMOG | 3 | 123,00 | 138 | 114 | 0 | 0 % |
| 37. | Dvořák Jaroslav | GAMA | 6 | 117,00 | 137 | 99 | 6 | 50 % |
| 38. | Majchrák Dušan | SMOG | 3 | 107,67 | 113 | 102 | 0 | 0 % |