Hráčské žebříčky
Odehráno
| Kolik her v sezóně odehrál. Žebříček se dá omezit podle toho, kolik je to z her jeho družstva — šest na utkání. | Průměr na hru včetně handicapu. Podle něj se žebříček řadí, stejně jako oficiální pořadí jednotlivců — a podle něj je i číslo vlevo, ať je tabulka seřazená jakkoli. | Nejlepší nához v sezóně. Je bez handicapu — holý nához. | Nejhorší nához v sezóně, taky bez handicapu. Vedle Maxu říká, jak vyrovnaně hraje. | Duelové body: dva za vyhraný duel, jeden při shodě. | Úspěšnost v duelech — kolik bodů získal z možných. Za vyhraný duel jsou dva, takže možných je dvojnásobek odehraných her. Je to podíl z toho, co odehrál — ne z toho, co odehrát mohl. | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Frydrych Tomáš | STATOVAR | 6 | 190,67 | 232 | 153 | 10 | 83 % |
| 2. | Novák Miroslav | KAMPERETAMPERE | 6 | 190,33 | 259 | 162 | 10 | 83 % |
| 3. | Pazděra Jaroslav | KAMPERETAMPERE | 6 | 187,33 | 210 | 163 | 12 | 100 % |
| 4. | Klusáček Jiří | PERMONÍCI | 6 | 187,17 | 225 | 150 | 12 | 100 % |
| 5. | Jurečka Radim | JMJ TEAM | 6 | 186,83 | 211 | 149 | 8 | 67 % |
| 6. | Zedník Miroslav | JEŠTĚŘI | 6 | 181,67 | 213 | 150 | 10 | 83 % |
| 7. | Klusáčková Dana+8 | PERMONÍCI | 6 | 181,33 | 191 | 160 | 10 | 83 % |
| 8. | Novák Miroslav PER | PERMONÍCI | 6 | 179,67 | 200 | 166 | 10 | 83 % |
| 9. | Dušek Karel | MEXICO | 5 | 179,20 | 217 | 154 | 8 | 80 % |
| 10. | Stašová Eva+8 | STATOVAR | 6 | 177,67 | 201 | 117 | 8 | 67 % |
| 11. | Mácha Ivan | KAMPERETAMPERE | 6 | 176,83 | 233 | 151 | 8 | 67 % |
| 12. | Dvořáková Dagmar+8 | GAMA | 6 | 172,83 | 189 | 150 | 4 | 33 % |
| 13. | Schindler Radek | LAMPIÓNI | 6 | 172,50 | 191 | 150 | 6 | 50 % |
| 14. | Liberda Radek | TRAKEŘI | 6 | 170,67 | 214 | 137 | 6 | 50 % |
| 15. | Juřica Lubomír | TRAKEŘI | 6 | 170,17 | 193 | 145 | 8 | 67 % |
| 16. | Klus František | HUJAŘI | 6 | 169,67 | 176 | 154 | 9 | 75 % |
| 17. | Häusler Milan | GAMA | 3 | 166,00 | 180 | 142 | 0 | 0 % |
| Bělunek Miroslav | MEXICO | 1 | 166,00 | 166 | 166 | 0 | 0 % | |
| 18. | Macháček Pavel | MEXICO | 6 | 165,50 | 191 | 150 | 7 | 58 % |
| 19. | Mikšovičová Sylva+8 | HUJAŘI | 6 | 160,50 | 181 | 138 | 8 | 67 % |
| 20. | Vlach Zdeněk | JEŠTĚŘI | 3 | 159,67 | 171 | 152 | 0 | 0 % |
| 21. | Janková Marcela+8 | BABINEC | 6 | 159,50 | 203 | 126 | 2 | 17 % |
| 22. | Macko Dalibor | JMJ TEAM | 6 | 158,83 | 214 | 110 | 4 | 33 % |
| 23. | Kaláb Petr | SMOG | 6 | 158,33 | 183 | 136 | 7 | 58 % |
| 24. | Mihulka Josef | TRAKEŘI | 6 | 157,50 | 182 | 143 | 3 | 25 % |
| 25. | Uherek Jan | MEXICO | 6 | 157,50 | 200 | 126 | 4 | 33 % |
| 26. | Kryka Dušan | LAMPIÓNI | 6 | 156,67 | 171 | 140 | 3 | 25 % |
| 27. | Ožana Roman | HUJAŘI | 6 | 156,17 | 178 | 135 | 10 | 83 % |
| 28. | Varhaníček Pavel | STATOVAR | 6 | 155,50 | 177 | 130 | 6 | 50 % |
| 29. | Chlopčík Jiří | JEŠTĚŘI | 6 | 153,00 | 181 | 115 | 7 | 58 % |
| 30. | Petřkovský Ladislav | SMOG | 6 | 151,50 | 169 | 125 | 0 | 0 % |
| 31. | Zářecký Vlastimil | LAMPIÓNI | 6 | 150,50 | 166 | 135 | 8 | 67 % |
| 32. | Motyka Vlastimil | JEŠTĚŘI | 3 | 150,00 | 167 | 136 | 2 | 33 % |
| 33. | Jelínek Jan | JMJ TEAM | 6 | 146,33 | 162 | 124 | 0 | 0 % |
| 34. | Dvořák Jaroslav | GAMA | 6 | 144,00 | 167 | 128 | 2 | 17 % |
| 35. | Mazurová Eva+8 | BABINEC | 6 | 142,50 | 145 | 124 | 0 | 0 % |
| 36. | Barčáková Kateřina+8 | BABINEC | 6 | 139,67 | 167 | 101 | 2 | 17 % |
| 37. | Kavka Vítězslav | SMOG | 3 | 139,00 | 170 | 114 | 2 | 33 % |
| 38. | Lipka Miloslav | GAMA | 3 | 131,33 | 177 | 102 | 0 | 0 % |
| 39. | Majchráková Květoslava+8 | SMOG | 3 | 111,67 | 119 | 80 | 0 | 0 % |