Hráčské žebříčky
Odehráno
| Kolik her v sezóně odehrál. Žebříček se dá omezit podle toho, kolik je to z her jeho družstva — šest na utkání. | Průměr na hru včetně handicapu. Podle něj se žebříček řadí, stejně jako oficiální pořadí jednotlivců — a podle něj je i číslo vlevo, ať je tabulka seřazená jakkoli. | Nejlepší nához v sezóně. Je bez handicapu — holý nához. | Nejhorší nához v sezóně, taky bez handicapu. Vedle Maxu říká, jak vyrovnaně hraje. | Duelové body: dva za vyhraný duel, jeden při shodě. | Úspěšnost v duelech — kolik bodů získal z možných. Za vyhraný duel jsou dva, takže možných je dvojnásobek odehraných her. Je to podíl z toho, co odehrál — ne z toho, co odehrát mohl. | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Zedník Miroslav | JEŠTĚŘI | 6 | 202,00 | 267 | 167 | 12 | 100 % |
| 2. | Stašová Eva+8 | STATOVAR | 6 | 195,00 | 214 | 167 | 11 | 92 % |
| 3. | Klusáček Jiří | PERMONÍCI | 6 | 193,33 | 202 | 179 | 12 | 100 % |
| 4. | Schindler Radek | LAMPIÓNI | 6 | 191,50 | 229 | 159 | 8 | 67 % |
| 5. | Lysek Petr | PERMONÍCI | 6 | 191,17 | 224 | 149 | 9 | 75 % |
| 6. | Mihalcsak Silvester | STATOVAR | 6 | 185,00 | 211 | 157 | 10 | 83 % |
| 7. | Mácha Ivan | KAMPERETAMPERE | 6 | 181,67 | 200 | 158 | 12 | 100 % |
| 8. | Klusáčková Dana+8 | PERMONÍCI | 3 | 180,67 | 189 | 157 | 2 | 33 % |
| 9. | Mihulka Josef | TRAKEŘI | 6 | 180,00 | 201 | 154 | 4 | 33 % |
| 10. | Jelínek Jan | JMJ TEAM | 6 | 178,83 | 193 | 153 | 8 | 67 % |
| 11. | Macháček Pavel | MEXICO | 6 | 178,33 | 215 | 147 | 6 | 50 % |
| 12. | Ožana Roman | HUJAŘI | 3 | 177,33 | 181 | 172 | 6 | 100 % |
| 13. | Liberda Radek | TRAKEŘI | 6 | 176,33 | 237 | 149 | 6 | 50 % |
| 14. | Vilášek Stanislav | LAMPIÓNI | 6 | 174,50 | 208 | 146 | 6 | 50 % |
| 15. | Frydrych Tomáš | STATOVAR | 4 | 173,75 | 194 | 163 | 4 | 50 % |
| 16. | Uherek Jan | MEXICO | 6 | 173,33 | 201 | 148 | 3 | 25 % |
| 17. | Šimek Richard | JMJ TEAM | 6 | 172,67 | 210 | 140 | 4 | 33 % |
| 18. | Novák Miroslav | KAMPERETAMPERE | 6 | 169,67 | 198 | 149 | 6 | 50 % |
| 19. | Dušek Karel | MEXICO | 6 | 168,83 | 214 | 139 | 2 | 17 % |
| 20. | Novák Miroslav PER | PERMONÍCI | 3 | 168,67 | 186 | 153 | 0 | 0 % |
| 21. | Kryka Dušan | LAMPIÓNI | 6 | 167,33 | 214 | 145 | 6 | 50 % |
| 22. | Mikšovičová Sylva+8 | HUJAŘI | 6 | 167,33 | 193 | 108 | 10 | 83 % |
| 23. | Barčáková Kateřina+8 | BABINEC | 6 | 165,33 | 172 | 126 | 6 | 50 % |
| 24. | Karkoška Pavel | HUJAŘI | 6 | 162,00 | 199 | 147 | 4 | 33 % |
| 25. | Lýsek Erik | TRAKEŘI | 6 | 161,17 | 191 | 131 | 3 | 25 % |
| 26. | Klus František | HUJAŘI | 3 | 158,67 | 172 | 146 | 4 | 67 % |
| 27. | Kičmer Tomáš | KAMPERETAMPERE | 6 | 158,50 | 203 | 103 | 8 | 67 % |
| 28. | Lipka Miloslav | GAMA | 6 | 157,83 | 190 | 135 | 6 | 50 % |
| 29. | Dvořáková Dagmar+8 | GAMA | 3 | 156,00 | 151 | 144 | 2 | 33 % |
| 30. | Häusler Milan | GAMA | 3 | 152,67 | 176 | 124 | 4 | 67 % |
| 31. | Mazurová Eva+8 | BABINEC | 6 | 152,50 | 166 | 135 | 1 | 8 % |
| 32. | Petřkovský Ladislav | SMOG | 6 | 151,50 | 204 | 127 | 8 | 67 % |
| 33. | Jelínková Vladimíra+8 | JMJ TEAM | 6 | 151,33 | 169 | 124 | 4 | 33 % |
| 34. | Motyka Vlastimil | JEŠTĚŘI | 6 | 150,17 | 175 | 119 | 6 | 50 % |
| 35. | Janková Marcela+8 | BABINEC | 6 | 150,00 | 167 | 113 | 6 | 50 % |
| 36. | Vlach Zdeněk | JEŠTĚŘI | 6 | 149,17 | 174 | 124 | 5 | 42 % |
| 37. | Kavka Vítězslav | SMOG | 6 | 141,00 | 171 | 120 | 2 | 17 % |
| 38. | Dvořák Jaroslav | GAMA | 6 | 139,83 | 149 | 125 | 0 | 0 % |
| Varhaníček Pavel | STATOVAR | 2 | 134,00 | 149 | 119 | 0 | 0 % | |
| 39. | Majchrák Dušan | SMOG | 6 | 102,67 | 111 | 97 | 0 | 0 % |