Hráčské žebříčky
Odehráno
| Kolik her v sezóně odehrál. Žebříček se dá omezit podle toho, kolik je to z her jeho družstva — šest na utkání. | Průměr na hru včetně handicapu. Podle něj se žebříček řadí, stejně jako oficiální pořadí jednotlivců — a podle něj je i číslo vlevo, ať je tabulka seřazená jakkoli. | Nejlepší nához v sezóně. Je bez handicapu — holý nához. | Nejhorší nához v sezóně, taky bez handicapu. Vedle Maxu říká, jak vyrovnaně hraje. | Duelové body: dva za vyhraný duel, jeden při shodě. | Úspěšnost v duelech — kolik bodů získal z možných. Za vyhraný duel jsou dva, takže možných je dvojnásobek odehraných her. Je to podíl z toho, co odehrál — ne z toho, co odehrát mohl. | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Zedník Miroslav | JEŠTĚŘI | 6 | 205,17 | 234 | 179 | 10 | 83 % |
| 2. | Mácha Ivan | KAMPERETAMPERE | 6 | 194,67 | 224 | 158 | 8 | 67 % |
| 3. | Pazděra Jaroslav | KAMPERETAMPERE | 6 | 194,00 | 211 | 177 | 12 | 100 % |
| 4. | Frydrych Tomáš | STATOVAR | 6 | 192,33 | 218 | 155 | 8 | 67 % |
| 5. | Jurečka Radim | JMJ TEAM | 6 | 189,17 | 221 | 159 | 6 | 50 % |
| 6. | Klusáčková Dana+8 | PERMONÍCI | 6 | 187,50 | 213 | 148 | 10 | 83 % |
| 7. | Macko Dalibor | JMJ TEAM | 6 | 185,50 | 204 | 174 | 6 | 50 % |
| 8. | Varhaníček Pavel | STATOVAR | 6 | 183,67 | 204 | 158 | 6 | 50 % |
| 9. | Klusáček Jiří | PERMONÍCI | 6 | 180,67 | 202 | 158 | 10 | 83 % |
| 10. | Schindler Radek | LAMPIÓNI | 6 | 180,00 | 198 | 161 | 4 | 33 % |
| 11. | Vilášek Stanislav | LAMPIÓNI | 6 | 178,83 | 196 | 160 | 6 | 50 % |
| 12. | Mihulka Josef | TRAKEŘI | 6 | 178,50 | 202 | 158 | 12 | 100 % |
| 13. | Motyka Vlastimil | JEŠTĚŘI | 6 | 177,67 | 208 | 146 | 6 | 50 % |
| 14. | Liberda Radek | TRAKEŘI | 6 | 174,17 | 190 | 157 | 6 | 50 % |
| 15. | Novák Miroslav | KAMPERETAMPERE | 6 | 173,67 | 198 | 148 | 5 | 42 % |
| 16. | Stašová Eva+8 | STATOVAR | 6 | 173,50 | 193 | 139 | 6 | 50 % |
| 17. | Jelínek Jan | JMJ TEAM | 6 | 173,00 | 200 | 155 | 6 | 50 % |
| 18. | Lysek Petr | PERMONÍCI | 6 | 171,67 | 200 | 148 | 6 | 50 % |
| 19. | Dvořáková Dagmar+8 | GAMA | 6 | 171,17 | 191 | 114 | 6 | 50 % |
| 20. | Häusler Milan | GAMA | 6 | 171,17 | 212 | 137 | 8 | 67 % |
| 21. | Dušek Karel | MEXICO | 6 | 169,17 | 183 | 152 | 6 | 50 % |
| 22. | Uherek Jan | MEXICO | 6 | 168,83 | 181 | 157 | 3 | 25 % |
| 23. | TRAKEŘI náhradník HDC 0 | TRAKEŘI | 6 | 168,67 | 191 | 136 | 4 | 33 % |
| 24. | Ožana Roman | HUJAŘI | 6 | 161,83 | 181 | 132 | 4 | 33 % |
| 25. | Kryka Dušan | LAMPIÓNI | 6 | 160,83 | 193 | 134 | 6 | 50 % |
| 26. | Kaláb Petr | SMOG | 6 | 158,33 | 179 | 133 | 8 | 67 % |
| 27. | Klus František | HUJAŘI | 6 | 156,17 | 181 | 125 | 4 | 33 % |
| 28. | Vlach Zdeněk | JEŠTĚŘI | 3 | 155,00 | 168 | 136 | 2 | 33 % |
| 29. | Janková Marcela+8 | BABINEC | 6 | 152,67 | 161 | 125 | 8 | 67 % |
| 30. | Mazurová Eva+8 | BABINEC | 6 | 151,50 | 169 | 104 | 10 | 83 % |
| 31. | Barčáková Kateřina+8 | BABINEC | 6 | 151,17 | 186 | 109 | 6 | 50 % |
| 32. | Petřkovský Ladislav | SMOG | 6 | 150,17 | 171 | 129 | 4 | 33 % |
| 33. | Macháček Pavel | MEXICO | 3 | 149,33 | 194 | 123 | 2 | 33 % |
| 34. | Karkoška Pavel | HUJAŘI | 6 | 145,17 | 171 | 115 | 2 | 17 % |
| 35. | Bělunek Miroslav | MEXICO | 3 | 144,33 | 182 | 105 | 0 | 0 % |
| 36. | Chlopčík Jiří | JEŠTĚŘI | 3 | 134,67 | 179 | 110 | 0 | 0 % |
| 37. | Dvořák Jaroslav | GAMA | 3 | 132,33 | 139 | 120 | 0 | 0 % |
| 38. | Lipka Miloslav | GAMA | 3 | 131,33 | 148 | 123 | 0 | 0 % |
| 39. | Kavka Vítězslav | SMOG | 3 | 122,33 | 138 | 105 | 0 | 0 % |
| 40. | Majchrák Dušan | SMOG | 3 | 92,67 | 114 | 75 | 0 | 0 % |