Hráčské žebříčky
Odehráno
| Kolik her v sezóně odehrál. Žebříček se dá omezit podle toho, kolik je to z her jeho družstva — šest na utkání. | Průměr na hru včetně handicapu. Podle něj se žebříček řadí, stejně jako oficiální pořadí jednotlivců — a podle něj je i číslo vlevo, ať je tabulka seřazená jakkoli. | Nejlepší nához v sezóně. Je bez handicapu — holý nához. | Nejhorší nához v sezóně, taky bez handicapu. Vedle Maxu říká, jak vyrovnaně hraje. | Duelové body: dva za vyhraný duel, jeden při shodě. | Úspěšnost v duelech — kolik bodů získal z možných. Za vyhraný duel jsou dva, takže možných je dvojnásobek odehraných her. Je to podíl z toho, co odehrál — ne z toho, co odehrát mohl. | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Frydrych Tomáš | STATOVAR | 5 | 196,40 | 234 | 166 | 10 | 100 % |
| 2. | Mácha Ivan | KAMPERETAMPERE | 6 | 196,17 | 218 | 172 | 8 | 67 % |
| 3. | Vilášek Stanislav | LAMPIÓNI | 6 | 192,00 | 223 | 136 | 5 | 42 % |
| 4. | Pazděra Jaroslav | KAMPERETAMPERE | 6 | 190,33 | 225 | 166 | 12 | 100 % |
| 5. | Schindler Radek | LAMPIÓNI | 6 | 190,00 | 244 | 131 | 8 | 67 % |
| 6. | Novák Miroslav PER | PERMONÍCI | 6 | 185,83 | 205 | 169 | 5 | 42 % |
| 7. | Zedník Miroslav | JEŠTĚŘI | 6 | 184,50 | 226 | 153 | 8 | 67 % |
| 8. | Mikšovičová Sylva+8 | HUJAŘI | 6 | 183,83 | 200 | 141 | 8 | 67 % |
| 9. | Ožana Roman | HUJAŘI | 6 | 181,67 | 209 | 158 | 6 | 50 % |
| 10. | Klus František | HUJAŘI | 6 | 180,17 | 193 | 160 | 10 | 83 % |
| 11. | Juřica Lubomír | TRAKEŘI | 6 | 178,50 | 192 | 147 | 8 | 67 % |
| 12. | Klusáček Jiří | PERMONÍCI | 6 | 178,33 | 194 | 154 | 6 | 50 % |
| 13. | Šimek Richard | JMJ TEAM | 6 | 177,83 | 200 | 137 | 8 | 67 % |
| 14. | Macháček Pavel | MEXICO | 6 | 177,00 | 187 | 163 | 12 | 100 % |
| 15. | Liberda Radek | TRAKEŘI | 6 | 175,83 | 185 | 159 | 8 | 67 % |
| 16. | Uherek Jan | MEXICO | 6 | 175,33 | 203 | 148 | 10 | 83 % |
| 17. | Lysek Petr | PERMONÍCI | 6 | 174,67 | 194 | 153 | 6 | 50 % |
| 18. | Novák Miroslav | KAMPERETAMPERE | 6 | 173,33 | 224 | 129 | 6 | 50 % |
| 19. | Dušek Karel | MEXICO | 5 | 170,80 | 201 | 158 | 10 | 100 % |
| 20. | Janková Marcela+8 | BABINEC | 6 | 170,50 | 192 | 134 | 6 | 50 % |
| 21. | Kryka Dušan | LAMPIÓNI | 6 | 170,33 | 223 | 137 | 6 | 50 % |
| 22. | Jelínek Jan | JMJ TEAM | 6 | 170,17 | 201 | 145 | 2 | 17 % |
| 23. | Motyka Vlastimil | JEŠTĚŘI | 6 | 169,00 | 200 | 152 | 8 | 67 % |
| 24. | Barčáková Kateřina+8 | BABINEC | 6 | 168,67 | 188 | 131 | 2 | 17 % |
| 25. | Mihalcsak Silvester | STATOVAR | 6 | 166,83 | 179 | 156 | 8 | 67 % |
| 26. | Varhaníček Pavel | STATOVAR | 3 | 166,00 | 169 | 164 | 4 | 67 % |
| 27. | Macko Dalibor | JMJ TEAM | 6 | 161,17 | 192 | 117 | 2 | 17 % |
| 28. | Stašová Eva+8 | STATOVAR | 4 | 161,00 | 174 | 119 | 4 | 50 % |
| Bělunek Miroslav | MEXICO | 1 | 159,00 | 159 | 159 | 2 | 100 % | |
| 29. | Dvořáková Dagmar+8 | GAMA | 6 | 156,33 | 170 | 126 | 4 | 33 % |
| 30. | Chlopčík Jiří | JEŠTĚŘI | 6 | 153,83 | 166 | 144 | 4 | 33 % |
| 31. | Häusler Milan | GAMA | 6 | 151,00 | 169 | 133 | 4 | 33 % |
| 32. | Dvořák Jaroslav | GAMA | 3 | 148,33 | 191 | 127 | 2 | 33 % |
| 33. | Mazurová Eva+8 | BABINEC | 6 | 146,83 | 170 | 100 | 2 | 17 % |
| 34. | Petřkovský Ladislav | SMOG | 6 | 139,83 | 177 | 108 | 2 | 17 % |
| 35. | Kaláb Petr | SMOG | 5 | 138,40 | 176 | 119 | 0 | 0 % |
| 36. | Kavka Vítězslav | SMOG | 4 | 126,00 | 173 | 99 | 0 | 0 % |
| 37. | Lipka Miloslav | GAMA | 3 | 123,67 | 136 | 109 | 0 | 0 % |
| 38. | Ožvold Josef | SMOG | 3 | 111,67 | 123 | 96 | 0 | 0 % |
| 39. | TRAKEŘI náhradník HDC 0 | TRAKEŘI | 6 | 108,00 | 140 | 91 | 0 | 0 % |