Hráčské žebříčky
Odehráno
| Kolik her v sezóně odehrál. Žebříček se dá omezit podle toho, kolik je to z her jeho družstva — šest na utkání. | Průměr na hru včetně handicapu. Podle něj se žebříček řadí, stejně jako oficiální pořadí jednotlivců — a podle něj je i číslo vlevo, ať je tabulka seřazená jakkoli. | Nejlepší nához v sezóně. Je bez handicapu — holý nához. | Nejhorší nához v sezóně, taky bez handicapu. Vedle Maxu říká, jak vyrovnaně hraje. | Duelové body: dva za vyhraný duel, jeden při shodě. | Úspěšnost v duelech — kolik bodů získal z možných. Za vyhraný duel jsou dva, takže možných je dvojnásobek odehraných her. Je to podíl z toho, co odehrál — ne z toho, co odehrát mohl. | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Schindler Radek | LAMPIÓNI | 6 | 200,00 | 246 | 167 | 10 | 83 % |
| 2. | Klusáček Jiří | PERMONÍCI | 6 | 195,00 | 235 | 170 | 12 | 100 % |
| 3. | Frydrych Tomáš | STATOVAR | 5 | 194,20 | 223 | 157 | 6 | 60 % |
| 4. | Klusáčková Dana+8 | PERMONÍCI | 6 | 193,33 | 194 | 169 | 12 | 100 % |
| 5. | Mácha Ivan | KAMPERETAMPERE | 6 | 191,83 | 233 | 164 | 8 | 67 % |
| 6. | Novák Miroslav | KAMPERETAMPERE | 6 | 191,67 | 216 | 167 | 6 | 50 % |
| 7. | Šimek Richard | JMJ TEAM | 6 | 184,33 | 207 | 145 | 8 | 67 % |
| 8. | Mihalcsak Silvester | STATOVAR | 3 | 183,67 | 205 | 170 | 6 | 100 % |
| 9. | Liberda Radek | TRAKEŘI | 6 | 181,83 | 216 | 162 | 6 | 50 % |
| 10. | Klus František | HUJAŘI | 6 | 178,67 | 202 | 136 | 8 | 67 % |
| 11. | Zedník Miroslav | JEŠTĚŘI | 6 | 177,83 | 204 | 160 | 6 | 50 % |
| 12. | Indra Martin | KAMPERETAMPERE | 6 | 177,17 | 190 | 159 | 8 | 67 % |
| 13. | Stašová Eva+8 | STATOVAR | 6 | 176,33 | 205 | 136 | 8 | 67 % |
| 14. | Kryka Dušan | LAMPIÓNI | 6 | 172,83 | 201 | 133 | 11 | 92 % |
| 15. | Bělunek Miroslav | MEXICO | 6 | 172,33 | 193 | 143 | 12 | 100 % |
| 16. | Ožana Roman | HUJAŘI | 3 | 171,67 | 181 | 156 | 6 | 100 % |
| 17. | Macko Dalibor | JMJ TEAM | 6 | 171,00 | 225 | 142 | 2 | 17 % |
| 18. | Uherek Jan | MEXICO | 6 | 171,00 | 201 | 139 | 9 | 75 % |
| 19. | Macháček Pavel | MEXICO | 6 | 169,50 | 212 | 135 | 10 | 83 % |
| 20. | Karkoška Pavel | HUJAŘI | 3 | 168,00 | 192 | 138 | 6 | 100 % |
| 21. | Novák Miroslav PER | PERMONÍCI | 6 | 167,83 | 192 | 145 | 12 | 100 % |
| 22. | Barčáková Kateřina+8 | BABINEC | 6 | 166,83 | 195 | 121 | 7 | 58 % |
| 23. | Varhaníček Pavel | STATOVAR | 4 | 165,25 | 203 | 128 | 6 | 75 % |
| 24. | Häusler Milan | GAMA | 6 | 165,17 | 192 | 134 | 2 | 17 % |
| 25. | Mikšovičová Sylva+8 | HUJAŘI | 6 | 163,33 | 185 | 140 | 6 | 50 % |
| 26. | Jelínková Vladimíra+8 | JMJ TEAM | 6 | 162,83 | 191 | 132 | 4 | 33 % |
| 27. | Vilášek Stanislav | LAMPIÓNI | 6 | 160,67 | 184 | 126 | 4 | 33 % |
| 28. | Janková Marcela+8 | BABINEC | 6 | 155,67 | 182 | 125 | 2 | 17 % |
| 29. | Motyka Vlastimil | JEŠTĚŘI | 6 | 151,83 | 166 | 124 | 2 | 17 % |
| 30. | Chlopčík Jiří | JEŠTĚŘI | 6 | 151,50 | 178 | 126 | 2 | 17 % |
| 31. | Mazurová Eva+8 | BABINEC | 6 | 146,67 | 166 | 124 | 2 | 17 % |
| 32. | Petřkovský Ladislav | SMOG | 6 | 146,17 | 166 | 127 | 0 | 0 % |
| 33. | Kavka Vítězslav | SMOG | 6 | 144,50 | 168 | 119 | 0 | 0 % |
| 34. | Dvořáková Dagmar+8 | GAMA | 3 | 143,67 | 162 | 113 | 0 | 0 % |
| 35. | Dvořák Jaroslav | GAMA | 3 | 138,67 | 171 | 121 | 2 | 33 % |
| 36. | SMOG náhradník HDC 8+8 | SMOG | 3 | 138,33 | 135 | 122 | 0 | 0 % |
| 37. | Lipka Miloslav | GAMA | 6 | 137,83 | 159 | 108 | 1 | 8 % |
| 38. | Vítek Miroslav | TRAKEŘI | 6 | 136,17 | 172 | 107 | 2 | 17 % |
| 39. | TRAKEŘI náhradník HDC 0 | TRAKEŘI | 6 | 127,67 | 145 | 94 | 2 | 17 % |
| 40. | SMOG náhradník HDC 0+8 | SMOG | 3 | 126,00 | 137 | 109 | 0 | 0 % |