Hráčské žebříčky
Odehráno
| Kolik her v sezóně odehrál. Žebříček se dá omezit podle toho, kolik je to z her jeho družstva — šest na utkání. | Průměr na hru včetně handicapu. Podle něj se žebříček řadí, stejně jako oficiální pořadí jednotlivců — a podle něj je i číslo vlevo, ať je tabulka seřazená jakkoli. | Nejlepší nához v sezóně. Je bez handicapu — holý nához. | Nejhorší nához v sezóně, taky bez handicapu. Vedle Maxu říká, jak vyrovnaně hraje. | Duelové body: dva za vyhraný duel, jeden při shodě. | Úspěšnost v duelech — kolik bodů získal z možných. Za vyhraný duel jsou dva, takže možných je dvojnásobek odehraných her. Je to podíl z toho, co odehrál — ne z toho, co odehrát mohl. | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Frydrych Tomáš | STATOVAR | 6 | 185,50 | 204 | 169 | 8 | 67 % |
| 2. | Mácha Ivan | KAMPERETAMPERE | 6 | 184,67 | 214 | 145 | 10 | 83 % |
| 3. | Novák Miroslav PER | PERMONÍCI | 6 | 182,67 | 191 | 169 | 12 | 100 % |
| 4. | Klusáček Jiří | PERMONÍCI | 3 | 181,33 | 213 | 157 | 4 | 67 % |
| 5. | Mihalcsak Silvester | STATOVAR | 6 | 180,83 | 203 | 155 | 12 | 100 % |
| 6. | Zedník Miroslav | JEŠTĚŘI | 6 | 179,50 | 215 | 154 | 6 | 50 % |
| 7. | Schindler Radek | LAMPIÓNI | 6 | 175,83 | 210 | 162 | 10 | 83 % |
| 8. | Kaláb Petr | SMOG | 6 | 175,33 | 218 | 146 | 7 | 58 % |
| 9. | Klus František | HUJAŘI | 6 | 174,33 | 182 | 158 | 12 | 100 % |
| 10. | Novák Miroslav | KAMPERETAMPERE | 6 | 174,00 | 218 | 134 | 8 | 67 % |
| 11. | Macko Dalibor | JMJ TEAM | 6 | 172,00 | 189 | 157 | 10 | 83 % |
| 12. | Vilášek Stanislav | LAMPIÓNI | 6 | 171,83 | 213 | 138 | 11 | 92 % |
| 13. | Ožana Roman | HUJAŘI | 6 | 170,00 | 190 | 154 | 10 | 83 % |
| 14. | Klusáčková Dana+8 | PERMONÍCI | 3 | 170,00 | 173 | 144 | 6 | 100 % |
| 15. | Lysek Petr | PERMONÍCI | 6 | 169,50 | 192 | 151 | 12 | 100 % |
| 16. | Varhaníček Pavel | STATOVAR | 6 | 165,67 | 183 | 147 | 8 | 67 % |
| 17. | Uherek Jan | MEXICO | 6 | 165,50 | 192 | 148 | 8 | 67 % |
| 18. | Macháček Pavel | MEXICO | 6 | 164,50 | 197 | 133 | 8 | 67 % |
| 19. | Mihulka Josef | TRAKEŘI | 6 | 164,33 | 190 | 139 | 0 | 0 % |
| 20. | Liberda Radek | TRAKEŘI | 6 | 161,67 | 178 | 146 | 2 | 17 % |
| 21. | Juřica Lubomír | TRAKEŘI | 6 | 161,33 | 186 | 121 | 6 | 50 % |
| 22. | Kryka Dušan | LAMPIÓNI | 6 | 158,83 | 203 | 139 | 8 | 67 % |
| 23. | Vlach Zdeněk | JEŠTĚŘI | 6 | 157,00 | 175 | 141 | 6 | 50 % |
| 24. | Karkoška Pavel | HUJAŘI | 6 | 156,67 | 177 | 132 | 9 | 75 % |
| 25. | Barčáková Kateřina+8 | BABINEC | 6 | 155,17 | 159 | 138 | 0 | 0 % |
| 26. | Mazurová Eva+8 | BABINEC | 6 | 155,17 | 169 | 124 | 2 | 17 % |
| 27. | Jelínek Jan | JMJ TEAM | 6 | 153,83 | 160 | 145 | 0 | 0 % |
| 28. | Jelínková Vladimíra+8 | JMJ TEAM | 6 | 152,50 | 157 | 137 | 6 | 50 % |
| 29. | Janková Marcela+8 | BABINEC | 6 | 149,83 | 185 | 121 | 3 | 25 % |
| 30. | Dvořáková Dagmar+8 | GAMA | 5 | 149,00 | 168 | 104 | 2 | 20 % |
| 31. | Chlopčík Jiří | JEŠTĚŘI | 6 | 147,50 | 191 | 118 | 2 | 17 % |
| 32. | Häusler Milan | GAMA | 3 | 145,67 | 153 | 141 | 0 | 0 % |
| 33. | Petřkovský Ladislav | SMOG | 6 | 144,50 | 161 | 133 | 0 | 0 % |
| 34. | Dvořák Jaroslav | GAMA | 4 | 140,50 | 170 | 117 | 0 | 0 % |
| 35. | Kičmer Vojtěch | KAMPERETAMPERE | 6 | 139,83 | 182 | 104 | 4 | 33 % |
| 36. | Bělunek Miroslav | MEXICO | 6 | 139,50 | 182 | 117 | 4 | 33 % |
| 37. | Lipka Miloslav | GAMA | 6 | 138,33 | 159 | 119 | 0 | 0 % |
| 38. | Kavka Vítězslav | SMOG | 3 | 110,00 | 123 | 96 | 0 | 0 % |
| 39. | Majchrák Dušan | SMOG | 3 | 88,00 | 108 | 73 | 0 | 0 % |