Hráčské žebříčky
Odehráno
| Kolik her v sezóně odehrál. Žebříček se dá omezit podle toho, kolik je to z her jeho družstva — šest na utkání. | Průměr na hru včetně handicapu. Podle něj se žebříček řadí, stejně jako oficiální pořadí jednotlivců — a podle něj je i číslo vlevo, ať je tabulka seřazená jakkoli. | Nejlepší nához v sezóně. Je bez handicapu — holý nához. | Nejhorší nához v sezóně, taky bez handicapu. Vedle Maxu říká, jak vyrovnaně hraje. | Duelové body: dva za vyhraný duel, jeden při shodě. | Úspěšnost v duelech — kolik bodů získal z možných. Za vyhraný duel jsou dva, takže možných je dvojnásobek odehraných her. Je to podíl z toho, co odehrál — ne z toho, co odehrát mohl. | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Zedník Miroslav | JEŠTĚŘI | 6 | 205,67 | 226 | 191 | 12 | 100 % |
| 2. | Klus František | HUJAŘI | 6 | 202,67 | 232 | 175 | 8 | 67 % |
| 3. | Schindler Radek | LAMPIÓNI | 6 | 192,00 | 244 | 126 | 10 | 83 % |
| 4. | Klusáček Jiří | PERMONÍCI | 3 | 185,67 | 235 | 150 | 2 | 33 % |
| 5. | Stašová Eva+8 | STATOVAR | 6 | 185,33 | 189 | 157 | 6 | 50 % |
| 6. | Jurečka Radim | JMJ TEAM | 6 | 185,00 | 224 | 141 | 12 | 100 % |
| 7. | Lysek Petr | PERMONÍCI | 6 | 183,17 | 227 | 155 | 9 | 75 % |
| 8. | Barčáková Kateřina+8 | BABINEC | 6 | 181,00 | 196 | 133 | 8 | 67 % |
| 9. | Novák Miroslav PER | PERMONÍCI | 3 | 179,67 | 210 | 158 | 3 | 50 % |
| 10. | Vilášek Stanislav | LAMPIÓNI | 6 | 179,50 | 199 | 159 | 10 | 83 % |
| 11. | Klusáčková Dana+8 | PERMONÍCI | 6 | 178,50 | 182 | 161 | 8 | 67 % |
| 12. | Dvořáková Dagmar+8 | GAMA | 6 | 176,67 | 213 | 138 | 6 | 50 % |
| 13. | Motyka Vlastimil | JEŠTĚŘI | 6 | 175,33 | 206 | 144 | 8 | 67 % |
| 14. | Macháček Pavel | MEXICO | 6 | 175,17 | 198 | 155 | 5 | 42 % |
| 15. | Frydrych Tomáš | STATOVAR | 6 | 173,00 | 189 | 152 | 6 | 50 % |
| 16. | Macko Dalibor | JMJ TEAM | 6 | 172,17 | 193 | 141 | 12 | 100 % |
| 17. | Uherek Jan | MEXICO | 6 | 172,17 | 198 | 152 | 6 | 50 % |
| 18. | Varhaníček Pavel | STATOVAR | 4 | 171,25 | 192 | 156 | 6 | 75 % |
| 19. | Liberda Radek | TRAKEŘI | 6 | 171,17 | 198 | 146 | 8 | 67 % |
| 20. | Ožana Roman | HUJAŘI | 6 | 170,33 | 221 | 119 | 4 | 33 % |
| 21. | Häusler Milan | GAMA | 3 | 168,33 | 201 | 137 | 4 | 67 % |
| 22. | Mikšovičová Sylva+8 | HUJAŘI | 6 | 165,83 | 180 | 122 | 4 | 33 % |
| 23. | Bělunek Miroslav | MEXICO | 6 | 165,67 | 183 | 144 | 3 | 25 % |
| 24. | Novák Miroslav | KAMPERETAMPERE | 6 | 164,17 | 181 | 136 | 6 | 50 % |
| 25. | Mazurová Eva+8 | BABINEC | 6 | 161,33 | 178 | 132 | 4 | 33 % |
| 26. | Malurek Václav | JMJ TEAM | 6 | 161,00 | 180 | 136 | 10 | 83 % |
| 27. | Kryka Dušan | LAMPIÓNI | 6 | 159,33 | 183 | 133 | 8 | 67 % |
| 28. | Vítek Miroslav | TRAKEŘI | 6 | 159,17 | 195 | 124 | 6 | 50 % |
| 29. | Lesniaková Miloslava+8 | BABINEC | 6 | 158,67 | 180 | 124 | 6 | 50 % |
| 30. | TRAKEŘI náhradník HDC 0 | TRAKEŘI | 6 | 155,00 | 192 | 123 | 4 | 33 % |
| Mihalcsak Silvester | STATOVAR | 2 | 152,50 | 163 | 142 | 2 | 50 % | |
| 31. | Petřkovský Ladislav | SMOG | 6 | 151,00 | 167 | 134 | 2 | 17 % |
| 32. | Chlopčík Jiří | JEŠTĚŘI | 3 | 145,67 | 158 | 139 | 4 | 67 % |
| 33. | Vlach Zdeněk | JEŠTĚŘI | 3 | 143,33 | 167 | 125 | 0 | 0 % |
| 34. | Dvořák Jaroslav | GAMA | 6 | 139,50 | 165 | 113 | 2 | 17 % |
| 35. | Lipka Miloslav | GAMA | 3 | 134,67 | 157 | 115 | 0 | 0 % |
| 36. | Kičmer Tomáš | KAMPERETAMPERE | 6 | 127,00 | 162 | 89 | 2 | 17 % |
| 37. | Kavka Vítězslav | SMOG | 6 | 124,17 | 142 | 107 | 0 | 0 % |
| 38. | Kičmer Vojtěch | KAMPERETAMPERE | 6 | 113,67 | 133 | 84 | 0 | 0 % |
| 39. | Majchrák Dušan | SMOG | 6 | 103,50 | 111 | 91 | 0 | 0 % |