Indra Martin
URNA · KAMPERETAMPERE · ONDRÁŠ
Frýdecká liga družstev, podzim 2026 URNA
3. v žebříčku sezóny z 58
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 25.08. | HUJAŘI | 202 | 198 | 199 | 205 | 193 | 236 | 6 | 236 | 193 | 205,50 | 12 |
| 2. HD | 01.09. | DRACI | 195 | 190 | 189 | 160 | 215 | 163 | 6 | 215 | 160 | 185,33 | 8 |
| 3. HD | 07.09. | DALLAS | 205 | 246 | 258 | 183 | 191 | 215 | 6 | 258 | 183 | 216,33 | 12 |
| 4. HD | 14.09. | TRAKEŘI | 184 | 196 | 259 | 199 | 205 | 204 | 6 | 259 | 184 | 207,83 | 10 |
| 5. HD | 22.09. | JMJ TEAM | 191 | 199 | 257 | 235 | 201 | 234 | 6 | 257 | 191 | 219,50 | 10 |
| 6. HD | 29.09. | LAMPIÓNI | 198 | 201 | 189 | 157 | 258 | 184 | 6 | 258 | 157 | 197,83 | 6 |
| 7. HD | 06.10. | SMOG | 176 | 164 | 202 | 214 | 288 | 192 | 6 | 288 | 164 | 206,00 | 10 |
| Celkem | 7 utkání | 8630 celkem | 42 | 288 | 157 | 205,48 | 68 | ||||||
Duelových bodů 68 z 84 možných (81 %).
Frýdecká liga družstev, jaro 2026 URNA
2. v žebříčku sezóny z 54
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 03.02. | JMJ TEAM | 235 | 177 | 248 | 222 | 212 | 161 | 6 | 248 | 161 | 209,17 | 10 |
| 2. HD | 23.02. | DOBRÁCI | 182 | 164 | 180 | 263 | 192 | 189 | 6 | 263 | 164 | 195,00 | 6 |
| 3. HD | 24.02. | STATOVAR | 173 | 236 | 259 | 202 | 220 | 203 | 6 | 259 | 173 | 215,50 | 6 |
| 4. HD | 09.03. | BABINEC | 209 | 276 | 193 | 154 | 194 | 190 | 6 | 276 | 154 | 202,67 | 6 |
| 5. HD | 17.03. | SMOG | 202 | 167 | 197 | 193 | 205 | 175 | 6 | 205 | 167 | 189,83 | 6 |
| 6. HD | 31.03. | GAMA | 191 | 179 | 211 | 177 | 204 | 250 | 6 | 250 | 177 | 202,00 | 12 |
| 7. HD | 14.04. | PERMONÍCI | 214 | 126 | 190 | 184 | 218 | 250 | 6 | 250 | 126 | 197,00 | 4 |
| 8. HD | 27.04. | DALLAS | 176 | 151 | 219 | 189 | 194 | 174 | 6 | 219 | 151 | 183,83 | 4 |
| 9. HD | 12.05. | TRAKEŘI | 211 | 174 | 209 | 223 | 171 | 211 | 6 | 223 | 171 | 199,83 | 8 |
| 10. HD | 18.05. | LAMPIÓNI | 203 | 204 | 212 | 190 | 215 | 213 | 6 | 215 | 190 | 206,17 | 12 |
| 11. HD | 02.06. | HUJAŘI | 253 | 177 | 163 | 170 | 152 | 157 | 6 | 253 | 152 | 178,67 | 7 |
| Celkem | 11 utkání | 13078 celkem | 66 | 276 | 126 | 198,15 | 81 | ||||||
Duelových bodů 81 z 132 možných (61 %).
Frýdecká liga družstev, podzim 2025 URNA
2. v žebříčku sezóny z 59
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 02.09. | SMOG | 195 | 182 | 172 | 179 | 141 | 194 | 6 | 195 | 141 | 177,17 | 8 |
| 2. HD | 08.09. | JMJ TEAM | 175 | 190 | 167 | 243 | 224 | 176 | 6 | 243 | 167 | 195,83 | 9 |
| 3. HD | 15.09. | DOBRÁCI | 182 | 234 | 221 | 177 | 179 | 164 | 6 | 234 | 164 | 192,83 | 6 |
| 6. HD | 14.10. | HUJAŘI | 237 | 193 | 178 | 200 | 195 | 165 | 6 | 237 | 165 | 194,67 | 10 |
| 7. HD | 27.10. | LAMPIÓNI | 150 | 174 | 192 | 204 | 199 | 161 | 6 | 204 | 150 | 180,00 | 10 |
| 8. HD | 03.11. | JEŠTĚŘI | 236 | 231 | 228 | 200 | 243 | 198 | 6 | 243 | 198 | 222,67 | 10 |
| 9. HD | 17.11. | PERMONÍCI | 298 | 152 | 181 | 185 | 146 | 161 | 6 | 298 | 146 | 187,17 | 4 |
| 10. HD | 01.12. | STATOVAR | 149 | 186 | 183 | 207 | 227 | 224 | 6 | 227 | 149 | 196,00 | 6 |
| 11. HD | 16.12. | TRAKEŘI | 167 | 165 | 259 | 181 | 211 | 238 | 6 | 259 | 165 | 203,50 | 8 |
| Celkem | 9 utkání | 10499 celkem | 54 | 298 | 141 | 194,43 | 71 | ||||||
Duelových bodů 71 z 108 možných (66 %).
Frýdecká liga družstev, jaro 2025 URNA
4. v žebříčku sezóny z 55
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3. HD | 25.02. | SMOG | 191 | 178 | 182 | 199 | 153 | 172 | 6 | 199 | 153 | 179,17 | 10 |
| 4. HD | 10.03. | JEŠTĚŘI | 115 | 226 | 217 | 212 | 181 | 180 | 6 | 226 | 115 | 188,50 | 8 |
| 5. HD | 17.03. | GAMA | 208 | 215 | 187 | 227 | 225 | 164 | 6 | 227 | 164 | 204,33 | 12 |
| 7. HD | 15.04. | STATOVAR | 149 | 158 | 159 | 188 | 203 | 168 | 6 | 203 | 149 | 170,83 | 10 |
| 8. HD | 28.04. | DOBRÁCI | 132 | 206 | 170 | 177 | 184 | 170 | 6 | 206 | 132 | 173,17 | 6 |
| 9. HD | 05.05. | LAMPIÓNI | 176 | 204 | 191 | 289 | 204 | 232 | 6 | 289 | 176 | 216,00 | 12 |
| 10. HD | 19.05. | PERMONÍCI | 166 | 221 | 195 | 211 | 201 | 169 | 6 | 221 | 166 | 193,83 | 9 |
| 11. HD | 27.05. | TRAKEŘI | 185 | 154 | 212 | 196 | 158 | 172 | 6 | 212 | 154 | 179,50 | 4 |
| Celkem | 8 utkání | 9032 celkem | 48 | 289 | 115 | 188,17 | 71 | ||||||
Duelových bodů 71 z 96 možných (74 %).
Frýdecká liga družstev, podzim 2024 URNA
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 21.08. | DOBRÁCI | 204 | 178 | 186 | 175 | 176 | 125 | 6 | 204 | 125 | 174,00 | 10 |
| 3. HD | 02.09. | HUJAŘI | 188 | 144 | 159 | 3 | 188 | 144 | 163,67 | 6 | |||
| 4. HD | 10.09. | PERMONÍCI | 227 | 193 | 214 | 200 | 196 | 157 | 6 | 227 | 157 | 197,83 | 10 |
| 5. HD | 16.09. | SMOG | 207 | 188 | 174 | 199 | 240 | 165 | 6 | 240 | 165 | 195,50 | 12 |
| 8. HD | 28.10. | STATOVAR | 161 | 167 | 230 | 223 | 214 | 188 | 6 | 230 | 161 | 197,17 | 8 |
| 9. HD | 11.11. | JEŠTĚŘI | 170 | 159 | 191 | 148 | 196 | 133 | 6 | 196 | 133 | 166,17 | 6 |
| 10. HD | 25.11. | JMJ TEAM | 135 | 199 | 193 | 167 | 186 | 174 | 6 | 199 | 135 | 175,67 | 6 |
| Celkem | 7 utkání | 7129 celkem | 39 | 240 | 125 | 182,79 | 58 | ||||||
Duelových bodů 58 z 78 možných (74 %).
Frýdecká liga družstev, jaro 2024 URNA
5. v žebříčku sezóny z 56
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3. HD | 19.02. | DOBRÁCI | 161 | 210 | 176 | 191 | 204 | 137 | 6 | 210 | 137 | 179,83 | 4 |
| 5. HD | 05.03. | HUJAŘI | 179 | 173 | 189 | 138 | 219 | 177 | 6 | 219 | 138 | 179,17 | 8 |
| 6. HD | 19.03. | GAMA | 266 | 180 | 186 | 3 | 266 | 180 | 210,67 | 6 | |||
| 9. HD | 29.04. | STATOVAR | 166 | 128 | 189 | 216 | 174 | 166 | 6 | 216 | 128 | 173,17 | 6 |
| 11. HD | 20.05. | LAMPIÓNI | 200 | 191 | 175 | 184 | 257 | 209 | 6 | 257 | 175 | 202,67 | 8 |
| Celkem | 5 utkání | 5041 celkem | 27 | 266 | 128 | 186,70 | 32 | ||||||
Duelových bodů 32 z 54 možných (59 %).
Frýdecká liga družstev, podzim 2023 URNA
4. v žebříčku sezóny z 59
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 23.08. | BABINEC | 201 | 179 | 223 | 178 | 4 | 223 | 178 | 195,25 | 8 | ||
| 2. HD | 30.08. | SMOG | 215 | 198 | 221 | 193 | 191 | 191 | 6 | 221 | 191 | 201,50 | 12 |
| 4. HD | 11.09. | JEŠTĚŘI | 278 | 133 | 221 | 200 | 243 | 5 | 278 | 133 | 215,00 | 8 | |
| 6. HD | 25.09. | HUJAŘI | 189 | 215 | 212 | 188 | 191 | 200 | 6 | 215 | 188 | 199,17 | 8 |
| 7. HD | 10.10. | PERMONÍCI | 191 | 196 | 168 | 226 | 268 | 146 | 6 | 268 | 146 | 199,17 | 6 |
| 8. HD | 23.10. | TRAKEŘI | 159 | 156 | 173 | 141 | 153 | 223 | 6 | 223 | 141 | 167,50 | 4 |
| 9. HD | 07.11. | JMJ TEAM | 184 | 166 | 160 | 204 | 159 | 234 | 6 | 234 | 159 | 184,50 | 8 |
| 10. HD | 20.11. | LAMPIÓNI | 180 | 179 | 174 | 191 | 4 | 191 | 174 | 181,00 | 2 | ||
| 11. HD | 05.12. | STATOVAR | 149 | 171 | 161 | 188 | 164 | 5 | 188 | 149 | 166,60 | 4 | |
| Celkem | 9 utkání | 9124 celkem | 48 | 278 | 133 | 190,08 | 60 | ||||||
Duelových bodů 60 z 96 možných (62 %).
Frýdecká liga družstev, jaro 2023 URNA
8. v žebříčku sezóny z 59
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 20.02. | JMJ TEAM | 167 | 1 | 167 | 167 | 167,00 | 0 | |||||
| 2. HD | 01.03. | TRAFO | 213 | 204 | 174 | 155 | 161 | 183 | 6 | 213 | 155 | 181,67 | 8 |
| 3. HD | 13.03. | JEŠTĚŘI | 192 | 212 | 126 | 157 | 187 | 182 | 6 | 212 | 126 | 176,00 | 8 |
| 4. HD | 21.03. | STATOVAR | 173 | 179 | 224 | 189 | 177 | 155 | 6 | 224 | 155 | 182,83 | 6 |
| 5. HD | 12.04. | LAMPIÓNI | 200 | 173 | 200 | 237 | 166 | 176 | 6 | 237 | 166 | 192,00 | 4 |
| 10. HD | 30.05. | PERMONÍCI | 234 | 189 | 217 | 177 | 174 | 185 | 6 | 234 | 174 | 196,00 | 4 |
| 11. HD | 06.06. | TRAKEŘI | 190 | 203 | 180 | 161 | 188 | 155 | 6 | 203 | 155 | 179,50 | 8 |
| Celkem | 7 utkání | 6815 celkem | 37 | 237 | 126 | 184,19 | 38 | ||||||
Duelových bodů 38 z 74 možných (51 %).
Frýdecká liga družstev, podzim 2022 KAMPERETAMPERE
3. v žebříčku sezóny z 60
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 18.08. | GAMA | 179 | 176 | 209 | 235 | 182 | 226 | 6 | 235 | 176 | 201,17 | 8 |
| 2. HD | 24.08. | SMOG | 204 | 166 | 226 | 164 | 178 | 202 | 6 | 226 | 164 | 190,00 | 10 |
| 3. HD | 05.09. | TRAFO | 203 | 182 | 183 | 188 | 193 | 202 | 6 | 203 | 182 | 191,83 | 8 |
| 4. HD | 19.09. | HUJAŘI | 212 | 191 | 174 | 216 | 201 | 189 | 6 | 216 | 174 | 197,17 | 12 |
| 5. HD | 31.08. | TRAKEŘI | 210 | 187 | 191 | 225 | 198 | 180 | 6 | 225 | 180 | 198,50 | 8 |
| 6. HD | 03.10. | BABINEC | 180 | 208 | 199 | 177 | 244 | 183 | 6 | 244 | 177 | 198,50 | 10 |
| 7. HD | 10.10. | STATOVAR | 266 | 149 | 246 | 184 | 203 | 202 | 6 | 266 | 149 | 208,33 | 8 |
| 8. HD | 12.09. | JMJ TEAM | 176 | 219 | 153 | 191 | 182 | 147 | 6 | 219 | 147 | 178,00 | 8 |
| 9. HD | 24.10. | JEŠTĚŘI | 192 | 235 | 188 | 206 | 189 | 210 | 6 | 235 | 188 | 203,33 | 12 |
| 10. HD | 21.11. | LAMPIÓNI | 162 | 233 | 166 | 188 | 224 | 200 | 6 | 233 | 162 | 195,50 | 0 |
| 11. HD | 05.12. | PERMONÍCI | 159 | 203 | 193 | 209 | 200 | 189 | 6 | 209 | 159 | 192,17 | 6 |
| Celkem | 11 utkání | 12927 celkem | 66 | 266 | 147 | 195,86 | 90 | ||||||
Duelových bodů 90 z 132 možných (68 %).
Frýdecká liga družstev, jaro 2022 KAMPERETAMPERE
3. v žebříčku sezóny z 57
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 04.04. | LAMPIÓNI | 199 | 182 | 174 | 231 | 157 | 214 | 6 | 231 | 157 | 192,83 | 4 |
| 3. HD | 25.04. | JEŠTĚŘI | 166 | 203 | 214 | 206 | 198 | 203 | 6 | 214 | 166 | 198,33 | 12 |
| 4. HD | 12.04. | BABINEC | 220 | 156 | 166 | 200 | 234 | 241 | 6 | 241 | 156 | 202,83 | 10 |
| 5. HD | 29.03. | GAMA | 188 | 194 | 191 | 249 | 190 | 205 | 6 | 249 | 188 | 202,83 | 12 |
| 6. HD | 30.05. | HUJAŘI | 201 | 224 | 202 | 3 | 224 | 201 | 209,00 | 6 | |||
| 7. HD | 22.02. | JMJ TEAM | 182 | 184 | 214 | 185 | 188 | 184 | 6 | 214 | 182 | 189,50 | 10 |
| 8. HD | 14.03. | SMOG | 194 | 184 | 179 | 200 | 211 | 254 | 6 | 254 | 179 | 203,67 | 10 |
| 9. HD | 16.05. | FAJNO PARTA | 173 | 237 | 264 | 207 | 203 | 157 | 6 | 264 | 157 | 206,83 | 8 |
| 10. HD | 07.03. | TRAKEŘI | 202 | 207 | 190 | 186 | 182 | 222 | 6 | 222 | 182 | 198,17 | 8 |
| 11. HD | 14.02. | PERMONÍCI | 208 | 195 | 267 | 201 | 188 | 244 | 6 | 267 | 188 | 217,17 | 8 |
| Celkem | 10 utkání | 11500 celkem | 57 | 267 | 156 | 201,75 | 88 | ||||||
Duelových bodů 88 z 114 možných (77 %).
Frýdecká liga družstev, podzim 2021 KAMPERETAMPERE
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 8. HD | 15.11. | JMJ TEAM | 173 | 190 | 159 | 182 | 187 | 172 | 6 | 190 | 159 | 177,17 | 8 |
| 9. HD | 22.11. | TRAKEŘI | 195 | 188 | 179 | 158 | 195 | 144 | 6 | 195 | 144 | 176,50 | 6 |
| 11. HD | 14.12. | HUJAŘI | 125 | 194 | 180 | 180 | 214 | 201 | 6 | 214 | 125 | 182,33 | 8 |
| Celkem | 3 utkání | 3216 celkem | 18 | 214 | 125 | 178,67 | 22 | ||||||
Duelových bodů 22 z 36 možných (61 %).
Frýdecká liga družstev, jaro 2020 KAMPERETAMPERE
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 7. HD | 29.09. | GAMA | 152 | 147 | 164 | 164 | 163 | 145 | 6 | 164 | 145 | 155,83 | 8 |
| 10. HD | 17.06. | JMJ TEAM | 198 | 200 | 214 | 179 | 194 | 183 | 6 | 214 | 179 | 194,67 | 12 |
| Celkem | 2 utkání | 2103 celkem | 12 | 214 | 145 | 175,25 | 20 | ||||||
Duelových bodů 20 z 24 možných (83 %).
Frýdecká liga družstev, jaro 2019 ONDRÁŠ
3. v žebříčku sezóny z 55
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10. HD | 09.04. | PERMONÍCI | 174 | 184 | 163 | 224 | 189 | 185 | 6 | 224 | 163 | 186,50 | 6 |
| Celkem | 1 utkání | 1119 celkem | 6 | 224 | 163 | 186,50 | 6 | ||||||
Duelových bodů 6 z 12 možných (50 %).
Frýdecká liga družstev, podzim 2018 ONDRÁŠ
7. v žebříčku sezóny z 55
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 28.08. | MEXICO | 190 | 212 | 182 | 170 | 168 | 165 | 6 | 212 | 165 | 181,17 | 10 |
| 3. HD | 10.09. | JMJ TEAM | 199 | 193 | 157 | 168 | 169 | 182 | 6 | 199 | 157 | 178,00 | 6 |
| 4. HD | 15.10. | STATOVAR | 207 | 170 | 213 | 157 | 171 | 134 | 6 | 213 | 134 | 175,33 | 4 |
| 6. HD | 04.09. | SMOG | 195 | 185 | 200 | 183 | 173 | 130 | 6 | 200 | 130 | 177,67 | 10 |
| 8. HD | 08.10. | JEŠTĚŘI | 195 | 214 | 159 | 181 | 170 | 200 | 6 | 214 | 159 | 186,50 | 12 |
| Celkem | 5 utkání | 5392 celkem | 30 | 214 | 130 | 179,73 | 42 | ||||||
Duelových bodů 42 z 60 možných (70 %).
Frýdecká liga družstev, jaro 2018 ONDRÁŠ
5. v žebříčku sezóny z 51
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 5. HD | 13.03. | TRAKEŘI | 202 | 218 | 203 | 212 | 156 | 160 | 6 | 218 | 156 | 191,83 | 8 |
| 7. HD | 27.03. | GAMA | 162 | 190 | 155 | 166 | 192 | 169 | 6 | 192 | 155 | 172,33 | 6 |
| Celkem | 2 utkání | 2185 celkem | 12 | 218 | 155 | 182,08 | 14 | ||||||
Duelových bodů 14 z 24 možných (58 %).
Čísla jsou včetně handicapu, přesně jak je uvádí zápis. Sloupce 1–6 jsou hry v pořadí ze zápisu: nejdřív tři z 1. kola, pak tři z 2. kola. Prázdné místo znamená, že hráč v té hře nenastoupil. Hrací dny, ve kterých vůbec nehrál, tu nejsou. Hrací den je odkaz na zápis toho utkání, soupeř i vlastní družstvo vedou na stránku družstva napříč historií.