Frýdecká liga družstev, jaro 2026 HUJAŘI
44. v žebříčku sezóny z 54 · handicap +8
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 03.02. | LAMPIÓNI | 159 | 175 | 166 | 3 | 175 | 159 | 166,67 | 4 | |||
| Celkem | 1 utkání | 500 celkem | 3 | 175 | 159 | 166,67 | 4 | ||||||
Duelových bodů 4 z 6 možných (67 %). Bez handicapu je průměr 158,67.
Frýdecká liga družstev, podzim 2025 HUJAŘI
36. v žebříčku sezóny z 59 · handicap +8
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2. HD | 08.09. | TRAKEŘI | 159 | 126 | 209 | 146 | 200 | 164 | 6 | 209 | 126 | 167,33 | 4 |
| 3. HD | 15.09. | PERMONÍCI | 188 | 184 | 178 | 230 | 163 | 165 | 6 | 230 | 163 | 184,67 | 6 |
| 4. HD | 23.09. | JEŠTĚŘI | 185 | 158 | 163 | 163 | 191 | 144 | 6 | 191 | 144 | 167,33 | 4 |
| 7. HD | 28.10. | JMJ TEAM | 154 | 150 | 163 | 192 | 147 | 161 | 6 | 192 | 147 | 161,17 | 4 |
| 8. HD | 03.11. | STATOVAR | 167 | 127 | 171 | 173 | 187 | 167 | 6 | 187 | 127 | 165,33 | 6 |
| 9. HD | 18.11. | GAMA | 174 | 154 | 152 | 160 | 188 | 144 | 6 | 188 | 144 | 162,00 | 4 |
| 10. HD | 08.12. | BABINEC | 154 | 167 | 182 | 152 | 166 | 163 | 6 | 182 | 152 | 164,00 | 4 |
| 11. HD | 15.12. | SMOG | 176 | 165 | 177 | 3 | 177 | 165 | 172,67 | 2 | |||
| Celkem | 8 utkání | 7549 celkem | 45 | 230 | 126 | 167,76 | 34 | ||||||
Duelových bodů 34 z 90 možných (38 %). Bez handicapu je průměr 159,76.
Frýdecká liga družstev, jaro 2025 HUJAŘI
30. v žebříčku sezóny z 55 · handicap +8
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 03.02. | TRAKEŘI | 217 | 184 | 118 | 139 | 196 | 141 | 6 | 217 | 118 | 165,83 | 6 |
| 3. HD | 25.02. | BABINEC | 144 | 165 | 179 | 201 | 152 | 177 | 6 | 201 | 144 | 169,67 | 8 |
| 4. HD | 11.03. | STATOVAR | 167 | 172 | 188 | 200 | 165 | 166 | 6 | 200 | 165 | 176,33 | 2 |
| 5. HD | 17.03. | LAMPIÓNI | 174 | 144 | 190 | 204 | 128 | 165 | 6 | 204 | 128 | 167,50 | 2 |
| 6. HD | 31.03. | JEŠTĚŘI | 165 | 157 | 167 | 169 | 154 | 164 | 6 | 169 | 154 | 162,67 | 2 |
| 7. HD | 15.04. | PERMONÍCI | 171 | 154 | 155 | 205 | 233 | 167 | 6 | 233 | 154 | 180,83 | 4 |
| 8. HD | 29.04. | GAMA | 164 | 173 | 170 | 156 | 146 | 187 | 6 | 187 | 146 | 166,00 | 4 |
| 9. HD | 22.04. | SMOG | 173 | 205 | 174 | 155 | 162 | 162 | 6 | 205 | 155 | 171,83 | 6 |
| 10. HD | 19.05. | DOBRÁCI | 149 | 144 | 138 | 149 | 182 | 178 | 6 | 182 | 138 | 156,67 | 4 |
| 11. HD | 26.05. | JMJ TEAM | 185 | 193 | 160 | 3 | 193 | 160 | 179,33 | 4 | |||
| Celkem | 10 utkání | 9642 celkem | 57 | 233 | 118 | 169,16 | 42 | ||||||
Duelových bodů 42 z 114 možných (37 %). Bez handicapu je průměr 161,16.
Frýdecká liga družstev, podzim 2024 HUJAŘI
42. v žebříčku sezóny z 61 · handicap +8
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 20.08. | BABINEC | 148 | 181 | 210 | 165 | 175 | 146 | 6 | 210 | 146 | 170,83 | 6 |
| 2. HD | 28.08. | JEŠTĚŘI | 147 | 159 | 140 | 3 | 159 | 140 | 148,67 | 2 | |||
| 3. HD | 02.09. | URNA | 184 | 201 | 114 | 159 | 166 | 149 | 6 | 201 | 114 | 162,17 | 2 |
| 5. HD | 17.09. | LAMPIÓNI | 144 | 206 | 144 | 133 | 186 | 174 | 6 | 206 | 133 | 164,50 | 4 |
| 6. HD | 30.09. | TRAKEŘI | 189 | 155 | 138 | 158 | 190 | 155 | 6 | 190 | 138 | 164,17 | 4 |
| 7. HD | 15.10. | JMJ TEAM | 167 | 160 | 204 | 162 | 180 | 143 | 6 | 204 | 143 | 169,33 | 6 |
| 8. HD | 05.11. | DOBRÁCI | 159 | 180 | 157 | 167 | 181 | 175 | 6 | 181 | 157 | 169,83 | 6 |
| 9. HD | 11.11. | STATOVAR | 139 | 188 | 153 | 168 | 158 | 146 | 6 | 188 | 139 | 158,67 | 2 |
| 10. HD | 25.11. | SMOG | 155 | 176 | 162 | 136 | 151 | 110 | 6 | 176 | 110 | 148,33 | 4 |
| 11. HD | 09.12. | PERMONÍCI | 197 | 165 | 181 | 143 | 251 | 155 | 6 | 251 | 143 | 182,00 | 6 |
| Celkem | 10 utkání | 9385 celkem | 57 | 251 | 110 | 164,65 | 42 | ||||||
Duelových bodů 42 z 114 možných (37 %). Bez handicapu je průměr 156,65.
Frýdecká liga družstev, jaro 2024 HUJAŘI
32. v žebříčku sezóny z 56 · handicap +8
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 30.01. | TRAKEŘI | 149 | 145 | 173 | 170 | 215 | 192 | 6 | 215 | 145 | 174,00 | 6 |
| 3. HD | 20.02. | JMJ TEAM | 156 | 147 | 155 | 143 | 186 | 173 | 6 | 186 | 143 | 160,00 | 2 |
| 4. HD | 22.04. | JEŠTĚŘI | 154 | 129 | 182 | 178 | 158 | 161 | 6 | 182 | 129 | 160,33 | 6 |
| 5. HD | 05.03. | URNA | 181 | 167 | 192 | 143 | 164 | 212 | 6 | 212 | 143 | 176,50 | 6 |
| 6. HD | 19.03. | STATOVAR | 136 | 187 | 144 | 171 | 164 | 136 | 6 | 187 | 136 | 156,33 | 4 |
| 7. HD | 08.04. | LAMPIÓNI | 158 | 150 | 164 | 220 | 161 | 170 | 6 | 220 | 150 | 170,50 | 2 |
| 8. HD | 16.04. | GAMA | 191 | 136 | 167 | 3 | 191 | 136 | 164,67 | 2 | |||
| 9. HD | 29.04. | DOBRÁCI | 175 | 173 | 153 | 141 | 150 | 183 | 6 | 183 | 141 | 162,50 | 6 |
| 10. HD | 14.05. | BABINEC | 172 | 176 | 170 | 163 | 171 | 175 | 6 | 176 | 163 | 171,17 | 8 |
| 11. HD | 21.05. | SMOG | 200 | 183 | 183 | 177 | 159 | 187 | 6 | 200 | 159 | 181,50 | 12 |
| Celkem | 10 utkání | 9571 celkem | 57 | 220 | 129 | 167,91 | 54 | ||||||
Duelových bodů 54 z 114 možných (47 %). Bez handicapu je průměr 159,91.
Frýdecká liga družstev, podzim 2023 HUJAŘI
38. v žebříčku sezóny z 59 · handicap +8
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 22.08. | SMOG | 181 | 195 | 160 | 160 | 153 | 138 | 6 | 195 | 138 | 164,50 | 10 |
| 2. HD | 30.08. | JEŠTĚŘI | 135 | 185 | 160 | 192 | 202 | 170 | 6 | 202 | 135 | 174,00 | 8 |
| 3. HD | 25.09. | GAMA | 139 | 165 | 164 | 3 | 165 | 139 | 156,00 | 2 | |||
| 4. HD | 12.09. | PERMONÍCI | 191 | 174 | 167 | 138 | 164 | 182 | 6 | 191 | 138 | 169,33 | 2 |
| 6. HD | 25.09. | URNA | 204 | 152 | 152 | 187 | 155 | 133 | 6 | 204 | 133 | 163,83 | 2 |
| 8. HD | 30.10. | TRAFO | 184 | 158 | 132 | 202 | 136 | 162 | 6 | 202 | 132 | 162,33 | 4 |
| 9. HD | 06.11. | BABINEC | 173 | 210 | 170 | 196 | 166 | 140 | 6 | 210 | 140 | 175,83 | 8 |
| 10. HD | 20.11. | STATOVAR | 175 | 163 | 145 | 152 | 133 | 211 | 6 | 211 | 133 | 163,17 | 6 |
| 11. HD | 04.12. | JMJ TEAM | 149 | 160 | 193 | 120 | 191 | 117 | 6 | 193 | 117 | 155,00 | 10 |
| Celkem | 9 utkání | 8436 celkem | 51 | 211 | 117 | 165,41 | 52 | ||||||
Duelových bodů 52 z 102 možných (51 %). Bez handicapu je průměr 157,41.
Frýdecká liga družstev, jaro 2023 HUJAŘI
34. v žebříčku sezóny z 59 · handicap +8
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 20.02. | STATOVAR | 136 | 153 | 181 | 196 | 159 | 182 | 6 | 196 | 136 | 167,83 | 6 |
| 2. HD | 14.02. | SMOG | 167 | 121 | 164 | 143 | 172 | 179 | 6 | 179 | 121 | 157,67 | 6 |
| 3. HD | 13.03. | GAMA | 177 | 158 | 180 | 170 | 163 | 171 | 6 | 180 | 158 | 169,83 | 8 |
| 5. HD | 12.04. | JMJ TEAM | 155 | 175 | 189 | 140 | 153 | 195 | 6 | 195 | 140 | 167,83 | 4 |
| 7. HD | 01.05. | URNA | 157 | 185 | 199 | 188 | 152 | 165 | 6 | 199 | 152 | 174,33 | 4 |
| 8. HD | 08.05. | TRAFO | 180 | 186 | 181 | 196 | 148 | 150 | 6 | 196 | 148 | 173,50 | 10 |
| 9. HD | 23.05. | BABINEC | 176 | 172 | 139 | 168 | 155 | 176 | 6 | 176 | 139 | 164,33 | 6 |
| Celkem | 7 utkání | 7052 celkem | 42 | 199 | 121 | 167,90 | 44 | ||||||
Duelových bodů 44 z 84 možných (52 %). Bez handicapu je průměr 159,90.
Frýdecká liga družstev, podzim 2022 HUJAŘI
33. v žebříčku sezóny z 60 · handicap +8
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 14.11. | TRAFO | 206 | 190 | 199 | 153 | 186 | 166 | 6 | 206 | 153 | 183,33 | 7 |
| 2. HD | 25.08. | STATOVAR | 147 | 159 | 211 | 150 | 178 | 154 | 6 | 211 | 147 | 166,50 | 4 |
| 3. HD | 18.08. | PERMONÍCI | 173 | 157 | 155 | 221 | 174 | 180 | 6 | 221 | 155 | 176,67 | 4 |
| 4. HD | 19.09. | KAMPERETAMPERE | 141 | 176 | 146 | 163 | 162 | 162 | 6 | 176 | 141 | 158,33 | 4 |
| 5. HD | 19.09. | GAMA | 150 | 221 | 130 | 3 | 221 | 130 | 167,00 | 2 | |||
| 6. HD | 18.10. | SMOG | 166 | 180 | 174 | 3 | 180 | 166 | 173,33 | 0 | |||
| 8. HD | 24.10. | BABINEC | 156 | 203 | 132 | 130 | 180 | 195 | 6 | 203 | 130 | 166,00 | 6 |
| 9. HD | 04.10. | LAMPIÓNI | 154 | 146 | 153 | 145 | 155 | 163 | 6 | 163 | 145 | 152,67 | 4 |
| Celkem | 8 utkání | 7042 celkem | 42 | 221 | 130 | 167,67 | 31 | ||||||
Duelových bodů 31 z 84 možných (37 %). Bez handicapu je průměr 159,67.
Frýdecká liga družstev, jaro 2022 HUJAŘI
27. v žebříčku sezóny z 57 · handicap +8
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2. HD | 01.03. | FAJNO PARTA | 159 | 183 | 137 | 176 | 182 | 163 | 6 | 183 | 137 | 166,67 | 6 |
| 3. HD | 07.03. | PERMONÍCI | 165 | 183 | 180 | 175 | 190 | 155 | 6 | 190 | 155 | 174,67 | 4 |
| 4. HD | 04.04. | STATOVAR | 185 | 209 | 153 | 150 | 179 | 176 | 6 | 209 | 150 | 175,33 | 6 |
| 5. HD | 28.03. | SMOG | 166 | 178 | 149 | 190 | 189 | 171 | 6 | 190 | 149 | 173,83 | 6 |
| 6. HD | 30.05. | KAMPERETAMPERE | 142 | 190 | 142 | 207 | 224 | 198 | 6 | 224 | 142 | 183,83 | 5 |
| 8. HD | 12.04. | TRAKEŘI | 169 | 155 | 173 | 175 | 160 | 160 | 6 | 175 | 155 | 165,33 | 4 |
| 9. HD | 09.05. | LAMPIÓNI | 159 | 155 | 176 | 150 | 152 | 193 | 6 | 193 | 150 | 164,17 | 6 |
| 10. HD | 16.05. | BABINEC | 165 | 145 | 158 | 3 | 165 | 145 | 156,00 | 2 | |||
| Celkem | 8 utkání | 7691 celkem | 45 | 224 | 137 | 170,91 | 39 | ||||||
Duelových bodů 39 z 90 možných (43 %). Bez handicapu je průměr 162,91.
Frýdecká liga družstev, podzim 2021 HUJAŘI
22. v žebříčku sezóny z 59 · handicap +8
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2. HD | 14.09. | LAMPIÓNI | 179 | 157 | 179 | 152 | 162 | 137 | 6 | 179 | 137 | 161,00 | 0 |
| 4. HD | 11.10. | SMOG | 189 | 150 | 149 | 168 | 161 | 146 | 6 | 189 | 146 | 160,50 | 8 |
| 5. HD | 18.10. | JMJ TEAM | 149 | 182 | 178 | 208 | 179 | 207 | 6 | 208 | 149 | 183,83 | 8 |
| 6. HD | 26.10. | MEXICO | 163 | 191 | 188 | 156 | 166 | 189 | 6 | 191 | 156 | 175,50 | 10 |
| 7. HD | 09.11. | GAMA | 116 | 201 | 160 | 167 | 185 | 175 | 6 | 201 | 116 | 167,33 | 10 |
| 8. HD | 15.11. | TRAKEŘI | 148 | 155 | 154 | 152 | 193 | 178 | 6 | 193 | 148 | 163,33 | 6 |
| 9. HD | 22.11. | JEŠTĚŘI | 151 | 178 | 148 | 185 | 159 | 221 | 6 | 221 | 148 | 173,67 | 8 |
| 10. HD | 06.12. | STATOVAR | 130 | 177 | 145 | 184 | 188 | 171 | 6 | 188 | 130 | 165,83 | 4 |
| 11. HD | 14.12. | KAMPERETAMPERE | 148 | 195 | 179 | 168 | 189 | 133 | 6 | 195 | 133 | 168,67 | 2 |
| Celkem | 9 utkání | 9118 celkem | 54 | 221 | 116 | 168,85 | 56 | ||||||
Duelových bodů 56 z 108 možných (52 %). Bez handicapu je průměr 160,85.
Frýdecká liga družstev, jaro 2020 HUJAŘI
25. v žebříčku sezóny z 58 · handicap +8
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 17.02. | MEXICO | 190 | 169 | 194 | 138 | 127 | 150 | 6 | 194 | 127 | 161,33 | 6 |
| 2. HD | 03.02. | KAMPERETAMPERE | 166 | 185 | 188 | 158 | 164 | 128 | 6 | 188 | 128 | 164,83 | 4 |
| 3. HD | 10.02. | SMOG | 155 | 145 | 176 | 196 | 170 | 159 | 6 | 196 | 145 | 166,83 | 10 |
| 4. HD | 09.06. | JMJ TEAM | 201 | 174 | 142 | 173 | 157 | 180 | 6 | 201 | 142 | 171,17 | 8 |
| 5. HD | 05.10. | BABINEC | 152 | 181 | 222 | 120 | 198 | 175 | 6 | 222 | 120 | 174,67 | 8 |
| 7. HD | 24.02. | LAMPIÓNI | 201 | 163 | 134 | 135 | 157 | 253 | 6 | 253 | 134 | 173,83 | 6 |
| 8. HD | 21.09. | PERMONÍCI | 175 | 204 | 188 | 192 | 223 | 138 | 6 | 223 | 138 | 186,67 | 8 |
| 9. HD | 16.06. | STATOVAR | 178 | 182 | 161 | 3 | 182 | 161 | 173,67 | 2 | |||
| 10. HD | 17.06. | GAMA | 188 | 131 | 178 | 167 | 168 | 164 | 6 | 188 | 131 | 166,00 | 10 |
| 11. HD | 22.06. | JEŠTĚŘI | 182 | 137 | 179 | 172 | 140 | 155 | 6 | 182 | 137 | 160,83 | 6 |
| Celkem | 10 utkání | 9678 celkem | 57 | 253 | 120 | 169,79 | 68 | ||||||
Duelových bodů 68 z 114 možných (60 %). Bez handicapu je průměr 161,79.
Frýdecká liga družstev, podzim 2019 HUJAŘI
17. v žebříčku sezóny z 58 · handicap +8
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 28.08. | LAMPIÓNI | 166 | 193 | 153 | 3 | 193 | 153 | 170,67 | 2 | |||
| 3. HD | 03.09. | KAMPERETAMPERE | 156 | 173 | 130 | 167 | 159 | 144 | 6 | 173 | 130 | 154,83 | 1 |
| 4. HD | 17.09. | PERMONÍCI | 145 | 164 | 201 | 146 | 178 | 168 | 6 | 201 | 145 | 167,00 | 2 |
| 5. HD | 30.09. | JEŠTĚŘI | 200 | 176 | 187 | 242 | 200 | 145 | 6 | 242 | 145 | 191,67 | 10 |
| 6. HD | 09.09. | TRAKEŘI | 119 | 136 | 131 | 144 | 137 | 154 | 6 | 154 | 119 | 136,83 | 6 |
| 7. HD | 14.10. | MEXICO | 213 | 191 | 206 | 142 | 192 | 173 | 6 | 213 | 142 | 186,17 | 10 |
| 8. HD | 28.10. | SMOG | 160 | 185 | 162 | 150 | 240 | 286 | 6 | 286 | 150 | 197,17 | 10 |
| 9. HD | 02.12. | GAMA | 191 | 147 | 189 | 3 | 191 | 147 | 175,67 | 6 | |||
| 10. HD | 12.11. | JMJ TEAM | 175 | 198 | 158 | 196 | 183 | 191 | 6 | 198 | 158 | 183,50 | 10 |
| 11. HD | 26.11. | STATOVAR | 167 | 155 | 167 | 170 | 190 | 145 | 6 | 190 | 145 | 165,67 | 5 |
| Celkem | 10 utkání | 9336 celkem | 54 | 286 | 119 | 172,89 | 62 | ||||||
Duelových bodů 62 z 108 možných (57 %). Bez handicapu je průměr 164,89.
Frýdecká liga družstev, jaro 2019 HUJAŘI
23. v žebříčku sezóny z 55 · handicap +8
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 05.02. | STATOVAR | 174 | 189 | 210 | 161 | 178 | 147 | 6 | 210 | 147 | 176,50 | 10 |
| 2. HD | 12.02. | TRAKEŘI | 206 | 188 | 186 | 165 | 184 | 174 | 6 | 206 | 165 | 183,83 | 8 |
| 3. HD | 26.02. | SMOG | 153 | 173 | 156 | 166 | 173 | 151 | 6 | 173 | 151 | 162,00 | 6 |
| 4. HD | 05.03. | GAMA | 157 | 188 | 137 | 210 | 167 | 189 | 6 | 210 | 137 | 174,67 | 8 |
| 5. HD | 18.03. | ONDRÁŠ | 189 | 160 | 240 | 155 | 142 | 175 | 6 | 240 | 142 | 176,83 | 6 |
| 6. HD | 25.03. | JEŠTĚŘI | 153 | 194 | 173 | 169 | 180 | 197 | 6 | 197 | 153 | 177,67 | 10 |
| 7. HD | 01.04. | BABINEC | 186 | 186 | 156 | 3 | 186 | 156 | 176,00 | 6 | |||
| 8. HD | 08.05. | MEXICO | 205 | 167 | 166 | 158 | 166 | 155 | 6 | 205 | 155 | 169,50 | 4 |
| 11. HD | 20.05. | LAMPIÓNI | 157 | 156 | 185 | 192 | 182 | 169 | 6 | 192 | 156 | 173,50 | 4 |
| Celkem | 9 utkání | 8895 celkem | 51 | 240 | 137 | 174,41 | 62 | ||||||
Duelových bodů 62 z 102 možných (61 %). Bez handicapu je průměr 166,41.
Frýdecká liga družstev, podzim 2018 HUJAŘI
1. v žebříčku sezóny z 55 · handicap +8
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 03.12. | JEŠTĚŘI | 253 | 194 | 164 | 218 | 210 | 182 | 6 | 253 | 164 | 203,50 | 12 |
| Celkem | 1 utkání | 1221 celkem | 6 | 253 | 164 | 203,50 | 12 | ||||||
Duelových bodů 12 z 12 možných (100 %). Bez handicapu je průměr 195,50.
Frýdecká liga družstev, jaro 2018 HUJAŘI
10. v žebříčku sezóny z 51 · handicap +8
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 5. HD | 20.03. | BABINEC | 178 | 182 | 183 | 155 | 184 | 197 | 6 | 197 | 155 | 179,83 | 10 |
| Celkem | 1 utkání | 1079 celkem | 6 | 197 | 155 | 179,83 | 10 | ||||||
Duelových bodů 10 z 12 možných (83 %). Bez handicapu je průměr 171,83.
Frýdecká liga družstev, podzim 2017 HUJAŘI
23. v žebříčku sezóny z 53 · handicap +8
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 29.08. | JMJ TEAM | 196 | 193 | 145 | 171 | 163 | 178 | 6 | 196 | 145 | 174,33 | 10 |
| 2. HD | 11.09. | PERMONÍCI | 142 | 177 | 163 | 169 | 178 | 166 | 6 | 178 | 142 | 165,83 | 6 |
| 6. HD | 16.10. | TRAKEŘI | 153 | 119 | 161 | 182 | 186 | 178 | 6 | 186 | 119 | 163,17 | 6 |
| 7. HD | 23.10. | JADRAN | 162 | 178 | 164 | 131 | 186 | 147 | 6 | 186 | 131 | 161,33 | 4 |
| 8. HD | 13.11. | MEXICO | 148 | 172 | 167 | 143 | 188 | 173 | 6 | 188 | 143 | 165,17 | 4 |
| 9. HD | 06.11. | STATOVAR | 191 | 159 | 205 | 142 | 173 | 167 | 6 | 205 | 142 | 172,83 | 6 |
| 10. HD | 14.11. | BABINEC | 182 | 164 | 162 | 172 | 150 | 177 | 6 | 182 | 150 | 167,83 | 8 |
| 11. HD | 30.10. | LAMPIÓNI | 178 | 170 | 174 | 204 | 189 | 199 | 6 | 204 | 170 | 185,67 | 8 |
| Celkem | 8 utkání | 8137 celkem | 48 | 205 | 119 | 169,52 | 52 | ||||||
Duelových bodů 52 z 96 možných (54 %). Bez handicapu je průměr 161,52.
Frýdecká liga družstev, jaro 2017 HUJAŘI
19. v žebříčku sezóny z 48 · handicap +8
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2. HD | 20.02. | TRAKEŘI | 162 | 154 | 187 | 169 | 187 | 152 | 6 | 187 | 152 | 168,50 | 8 |
| 3. HD | 27.02. | MEXICO | 187 | 195 | 200 | 178 | 165 | 188 | 6 | 200 | 165 | 185,50 | 12 |
| 4. HD | 03.04. | LAMPIÓNI | 171 | 184 | 161 | 209 | 161 | 164 | 6 | 209 | 161 | 175,00 | 6 |
| 5. HD | 20.03. | ONDRÁŠ | 148 | 214 | 155 | 158 | 178 | 140 | 6 | 214 | 140 | 165,50 | 6 |
| 6. HD | 06.03. | PERMONÍCI | 173 | 104 | 173 | 135 | 157 | 170 | 6 | 173 | 104 | 152,00 | 2 |
| 7. HD | 02.05. | JADRAN | 157 | 166 | 142 | 174 | 167 | 184 | 6 | 184 | 142 | 165,00 | 6 |
| 8. HD | 27.03. | BABINEC | 208 | 166 | 173 | 184 | 180 | 181 | 6 | 208 | 166 | 182,00 | 12 |
| 9. HD | 21.02. | 3+1 | 155 | 162 | 162 | 209 | 176 | 167 | 6 | 209 | 155 | 171,83 | 10 |
| 10. HD | 10.04. | GAMA | 141 | 188 | 138 | 3 | 188 | 138 | 155,67 | 4 | |||
| 11. HD | 09.05. | JMJ TEAM | 162 | 174 | 185 | 3 | 185 | 162 | 173,67 | 4 | |||
| Celkem | 10 utkání | 9180 celkem | 54 | 214 | 104 | 170,00 | 70 | ||||||
Duelových bodů 70 z 108 možných (65 %). Bez handicapu je průměr 162,00.
Frýdecká liga družstev, podzim 2016 HUJAŘI
8. v žebříčku sezóny z 47 · handicap +8
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 05.09. | PERMONÍCI | 165 | 165 | 144 | 222 | 199 | 154 | 6 | 222 | 144 | 174,83 | 4 |
| 2. HD | 06.12. | LAMPIÓNI | 187 | 145 | 167 | 3 | 187 | 145 | 166,33 | 0 | |||
| 4. HD | 28.09. | GAMA | 150 | 220 | 182 | 3 | 220 | 150 | 184,00 | 6 | |||
| 6. HD | 25.10. | ONDRÁŠ | 182 | 160 | 155 | 194 | 150 | 189 | 6 | 194 | 150 | 171,67 | 4 |
| 7. HD | 17.10. | TRAKEŘI | 146 | 208 | 159 | 188 | 191 | 173 | 6 | 208 | 146 | 177,50 | 8 |
| 8. HD | 08.11. | 3+1 | 167 | 161 | 167 | 3 | 167 | 161 | 165,00 | 6 | |||
| 9. HD | 28.11. | MEXICO | 187 | 175 | 146 | 171 | 160 | 154 | 6 | 187 | 146 | 165,50 | 6 |
| 10. HD | 15.11. | BISTRO | 153 | 175 | 203 | 177 | 233 | 176 | 6 | 233 | 153 | 186,17 | 12 |
| 11. HD | 22.11. | JADRAN | 145 | 167 | 188 | 192 | 221 | 162 | 6 | 221 | 145 | 179,17 | 8 |
| Celkem | 9 utkání | 7875 celkem | 45 | 233 | 144 | 175,00 | 54 | ||||||
Duelových bodů 54 z 90 možných (60 %). Bez handicapu je průměr 167,00.
Frýdecká liga družstev, jaro 2016 PERMONÍCI
12. v žebříčku sezóny z 47 · handicap +8
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 8. HD | 03.05. | MEXICO | 174 | 179 | 168 | 3 | 179 | 168 | 173,67 | 0 | |||
| Celkem | 1 utkání | 521 celkem | 3 | 179 | 168 | 173,67 | 0 | ||||||
Duelových bodů 0 z 6 možných (0 %). Bez handicapu je průměr 165,67.
Čísla jsou včetně handicapu, přesně jak je uvádí zápis. Sloupce 1–6 jsou hry v pořadí ze zápisu: nejdřív tři z 1. kola, pak tři z 2. kola. Prázdné místo znamená, že hráč v té hře nenastoupil. Hrací dny, ve kterých vůbec nehrál, tu nejsou. Hrací den je odkaz na zápis toho utkání, soupeř i vlastní družstvo vedou na stránku družstva napříč historií.