Frýdecká liga družstev, jaro 2025 HUJAŘI
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 03.02. | TRAKEŘI | 142 | 138 | 150 | 3 | 150 | 138 | 143,33 | 0 | |||
| 3. HD | 25.02. | BABINEC | 178 | 172 | 154 | 3 | 178 | 154 | 168,00 | 0 | |||
| Celkem | 2 utkání | 934 celkem | 6 | 178 | 138 | 155,67 | 0 | ||||||
Duelových bodů 0 z 12 možných (0 %).
Frýdecká liga družstev, podzim 2024 HUJAŘI
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 20.08. | BABINEC | 152 | 158 | 109 | 3 | 158 | 109 | 139,67 | 0 | |||
| 2. HD | 28.08. | JEŠTĚŘI | 118 | 128 | 152 | 174 | 124 | 126 | 6 | 174 | 118 | 137,00 | 2 |
| 3. HD | 02.09. | URNA | 114 | 157 | 151 | 156 | 160 | 145 | 6 | 160 | 114 | 147,17 | 2 |
| 4. HD | 09.09. | GAMA | 144 | 134 | 126 | 131 | 118 | 140 | 6 | 144 | 118 | 132,17 | 2 |
| 5. HD | 17.09. | LAMPIÓNI | 137 | 174 | 136 | 3 | 174 | 136 | 149,00 | 0 | |||
| 6. HD | 30.09. | TRAKEŘI | 127 | 144 | 154 | 162 | 180 | 134 | 6 | 180 | 127 | 150,17 | 5 |
| 8. HD | 05.11. | DOBRÁCI | 137 | 137 | 172 | 3 | 172 | 137 | 148,67 | 2 | |||
| 11. HD | 09.12. | PERMONÍCI | 164 | 137 | 149 | 3 | 164 | 137 | 150,00 | 0 | |||
| Celkem | 8 utkání | 5161 celkem | 36 | 180 | 109 | 143,36 | 13 | ||||||
Duelových bodů 13 z 72 možných (18 %).
Frýdecká liga družstev, jaro 2024 HUJAŘI
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 4. HD | 22.04. | JEŠTĚŘI | 169 | 157 | 138 | 156 | 132 | 158 | 6 | 169 | 132 | 151,67 | 0 |
| 6. HD | 19.03. | STATOVAR | 174 | 149 | 146 | 3 | 174 | 146 | 156,33 | 0 | |||
| 7. HD | 08.04. | LAMPIÓNI | 174 | 139 | 169 | 3 | 174 | 139 | 160,67 | 0 | |||
| 8. HD | 16.04. | GAMA | 133 | 122 | 204 | 3 | 204 | 122 | 153,00 | 4 | |||
| 9. HD | 29.04. | DOBRÁCI | 154 | 134 | 146 | 161 | 145 | 170 | 6 | 170 | 134 | 151,67 | 8 |
| 10. HD | 14.05. | BABINEC | 162 | 163 | 144 | 3 | 163 | 144 | 156,33 | 2 | |||
| 11. HD | 21.05. | SMOG | 184 | 95 | 146 | 138 | 125 | 186 | 6 | 186 | 95 | 145,67 | 6 |
| Celkem | 7 utkání | 4573 celkem | 30 | 204 | 95 | 152,43 | 20 | ||||||
Duelových bodů 20 z 60 možných (33 %).
Frýdecká liga družstev, podzim 2023 HUJAŘI
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 22.08. | SMOG | 134 | 125 | 97 | 136 | 160 | 151 | 6 | 160 | 97 | 133,83 | 4 |
| 3. HD | 25.09. | GAMA | 132 | 144 | 150 | 131 | 143 | 152 | 6 | 152 | 131 | 142,00 | 0 |
| 4. HD | 12.09. | PERMONÍCI | 154 | 136 | 144 | 3 | 154 | 136 | 144,67 | 0 | |||
| 6. HD | 25.09. | URNA | 120 | 159 | 127 | 3 | 159 | 120 | 135,33 | 0 | |||
| 7. HD | 10.10. | TRAKEŘI | 168 | 176 | 169 | 174 | 140 | 107 | 6 | 176 | 107 | 155,67 | 0 |
| 8. HD | 30.10. | TRAFO | 159 | 153 | 149 | 156 | 171 | 117 | 6 | 171 | 117 | 150,83 | 4 |
| 9. HD | 06.11. | BABINEC | 121 | 164 | 105 | 133 | 113 | 130 | 6 | 164 | 105 | 127,67 | 2 |
| 10. HD | 20.11. | STATOVAR | 159 | 174 | 136 | 3 | 174 | 136 | 156,33 | 2 | |||
| Celkem | 8 utkání | 5569 celkem | 39 | 176 | 97 | 142,79 | 12 | ||||||
Duelových bodů 12 z 78 možných (15 %).
Frýdecká liga družstev, jaro 2023 HUJAŘI
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3. HD | 13.03. | GAMA | 120 | 157 | 104 | 174 | 139 | 158 | 6 | 174 | 104 | 142,00 | 4 |
| 4. HD | 03.04. | LAMPIÓNI | 216 | 154 | 119 | 168 | 140 | 168 | 6 | 216 | 119 | 160,83 | 4 |
| 5. HD | 12.04. | JMJ TEAM | 144 | 121 | 155 | 160 | 145 | 156 | 6 | 160 | 121 | 146,83 | 4 |
| 8. HD | 08.05. | TRAFO | 139 | 150 | 2 | 150 | 139 | 144,50 | 0 | ||||
| Celkem | 4 utkání | 2987 celkem | 20 | 216 | 104 | 149,35 | 12 | ||||||
Duelových bodů 12 z 40 možných (30 %).
Frýdecká liga družstev, podzim 2022 HUJAŘI
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 14.11. | TRAFO | 156 | 159 | 168 | 158 | 173 | 147 | 6 | 173 | 147 | 160,17 | 10 |
| 2. HD | 25.08. | STATOVAR | 155 | 152 | 205 | 176 | 157 | 210 | 6 | 210 | 152 | 175,83 | 4 |
| 3. HD | 18.08. | PERMONÍCI | 155 | 126 | 158 | 132 | 175 | 119 | 6 | 175 | 119 | 144,17 | 2 |
| 4. HD | 19.09. | KAMPERETAMPERE | 215 | 203 | 160 | 182 | 157 | 168 | 6 | 215 | 157 | 180,83 | 4 |
| 5. HD | 19.09. | GAMA | 150 | 163 | 189 | 3 | 189 | 150 | 167,33 | 2 | |||
| 6. HD | 18.10. | SMOG | 114 | 169 | 155 | 173 | 225 | 185 | 6 | 225 | 114 | 170,17 | 8 |
| 7. HD | 21.11. | JMJ TEAM | 126 | 175 | 147 | 169 | 201 | 178 | 6 | 201 | 126 | 166,00 | 6 |
| 8. HD | 24.10. | BABINEC | 141 | 164 | 153 | 172 | 153 | 135 | 6 | 172 | 135 | 153,00 | 4 |
| 9. HD | 04.10. | LAMPIÓNI | 154 | 148 | 140 | 163 | 136 | 176 | 6 | 176 | 136 | 152,83 | 4 |
| 10. HD | 12.09. | TRAKEŘI | 154 | 145 | 173 | 148 | 156 | 191 | 6 | 191 | 145 | 161,17 | 2 |
| Celkem | 10 utkání | 9287 celkem | 57 | 225 | 114 | 162,93 | 46 | ||||||
Duelových bodů 46 z 114 možných (40 %).
Frýdecká liga družstev, jaro 2022 HUJAŘI
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 21.02. | JEŠTĚŘI | 156 | 164 | 146 | 143 | 159 | 176 | 6 | 176 | 143 | 157,33 | 2 |
| 2. HD | 01.03. | FAJNO PARTA | 136 | 170 | 159 | 147 | 4 | 170 | 136 | 153,00 | 2 | ||
| 3. HD | 07.03. | PERMONÍCI | 120 | 118 | 136 | 3 | 136 | 118 | 124,67 | 0 | |||
| 4. HD | 04.04. | STATOVAR | 123 | 128 | 225 | 3 | 225 | 123 | 158,67 | 2 | |||
| 5. HD | 28.03. | SMOG | 161 | 181 | 143 | 3 | 181 | 143 | 161,67 | 6 | |||
| 6. HD | 30.05. | KAMPERETAMPERE | 153 | 153 | 169 | 186 | 143 | 146 | 6 | 186 | 143 | 158,33 | 4 |
| 7. HD | 11.04. | GAMA | 148 | 173 | 154 | 126 | 147 | 194 | 6 | 194 | 126 | 157,00 | 6 |
| 8. HD | 12.04. | TRAKEŘI | 170 | 148 | 152 | 138 | 127 | 168 | 6 | 170 | 127 | 150,50 | 4 |
| 9. HD | 09.05. | LAMPIÓNI | 179 | 166 | 138 | 139 | 163 | 182 | 6 | 182 | 138 | 161,17 | 5 |
| 10. HD | 16.05. | BABINEC | 158 | 126 | 189 | 3 | 189 | 126 | 157,67 | 2 | |||
| Celkem | 10 utkání | 7126 celkem | 46 | 225 | 118 | 154,91 | 33 | ||||||
Duelových bodů 33 z 92 možných (36 %).
Frýdecká liga družstev, podzim 2021 HUJAŘI
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 21.09. | BABINEC | 132 | 147 | 177 | 159 | 172 | 153 | 6 | 177 | 132 | 156,67 | 9 |
| 3. HD | 27.09. | PERMONÍCI | 171 | 139 | 156 | 115 | 143 | 147 | 6 | 171 | 115 | 145,17 | 2 |
| 7. HD | 09.11. | GAMA | 147 | 153 | 157 | 199 | 159 | 157 | 6 | 199 | 147 | 162,00 | 4 |
| 8. HD | 15.11. | TRAKEŘI | 138 | 174 | 192 | 3 | 192 | 138 | 168,00 | 6 | |||
| 9. HD | 22.11. | JEŠTĚŘI | 183 | 155 | 166 | 105 | 136 | 170 | 6 | 183 | 105 | 152,50 | 6 |
| 11. HD | 14.12. | KAMPERETAMPERE | 139 | 141 | 170 | 181 | 176 | 169 | 6 | 181 | 139 | 162,67 | 2 |
| Celkem | 6 utkání | 5178 celkem | 33 | 199 | 105 | 156,91 | 29 | ||||||
Duelových bodů 29 z 66 možných (44 %).
Frýdecká liga družstev, jaro 2020 HUJAŘI
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 17.02. | MEXICO | 185 | 147 | 180 | 3 | 185 | 147 | 170,67 | 2 | |||
| 2. HD | 03.02. | KAMPERETAMPERE | 132 | 177 | 164 | 150 | 138 | 159 | 6 | 177 | 132 | 153,33 | 2 |
| 3. HD | 10.02. | SMOG | 166 | 224 | 160 | 3 | 224 | 160 | 183,33 | 6 | |||
| 5. HD | 05.10. | BABINEC | 195 | 152 | 134 | 3 | 195 | 134 | 160,33 | 4 | |||
| 6. HD | 02.03. | TRAKEŘI | 159 | 191 | 156 | 167 | 172 | 147 | 6 | 191 | 147 | 165,33 | 4 |
| 7. HD | 24.02. | LAMPIÓNI | 151 | 180 | 154 | 146 | 187 | 192 | 6 | 192 | 146 | 168,33 | 2 |
| 8. HD | 21.09. | PERMONÍCI | 157 | 170 | 137 | 3 | 170 | 137 | 154,67 | 0 | |||
| 9. HD | 16.06. | STATOVAR | 127 | 150 | 168 | 3 | 168 | 127 | 148,33 | 2 | |||
| 10. HD | 17.06. | GAMA | 141 | 145 | 202 | 160 | 165 | 150 | 6 | 202 | 141 | 160,50 | 8 |
| 11. HD | 22.06. | JEŠTĚŘI | 138 | 142 | 146 | 155 | 134 | 141 | 6 | 155 | 134 | 142,67 | 4 |
| Celkem | 10 utkání | 7193 celkem | 45 | 224 | 127 | 159,84 | 34 | ||||||
Duelových bodů 34 z 90 možných (38 %).
Frýdecká liga družstev, podzim 2019 HUJAŘI
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 28.08. | LAMPIÓNI | 156 | 146 | 177 | 164 | 164 | 138 | 6 | 177 | 138 | 157,50 | 4 |
| 2. HD | 23.09. | BABINEC | 158 | 173 | 118 | 116 | 173 | 183 | 6 | 183 | 116 | 153,50 | 8 |
| 3. HD | 03.09. | KAMPERETAMPERE | 146 | 151 | 157 | 198 | 153 | 134 | 6 | 198 | 134 | 156,50 | 2 |
| 4. HD | 17.09. | PERMONÍCI | 180 | 231 | 149 | 3 | 231 | 149 | 186,67 | 2 | |||
| 5. HD | 30.09. | JEŠTĚŘI | 192 | 152 | 149 | 3 | 192 | 149 | 164,33 | 2 | |||
| 6. HD | 09.09. | TRAKEŘI | 115 | 135 | 166 | 158 | 175 | 164 | 6 | 175 | 115 | 152,17 | 4 |
| 7. HD | 14.10. | MEXICO | 138 | 205 | 144 | 3 | 205 | 138 | 162,33 | 2 | |||
| 8. HD | 28.10. | SMOG | 124 | 136 | 148 | 3 | 148 | 124 | 136,00 | 0 | |||
| 9. HD | 02.12. | GAMA | 184 | 168 | 202 | 158 | 231 | 140 | 6 | 231 | 140 | 180,50 | 8 |
| 11. HD | 26.11. | STATOVAR | 147 | 168 | 150 | 3 | 168 | 147 | 155,00 | 0 | |||
| Celkem | 10 utkání | 7214 celkem | 45 | 231 | 115 | 160,31 | 32 | ||||||
Duelových bodů 32 z 90 možných (36 %).
Frýdecká liga družstev, jaro 2019 HUJAŘI
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 05.02. | STATOVAR | 149 | 165 | 179 | 136 | 148 | 161 | 6 | 179 | 136 | 156,33 | 2 |
| 2. HD | 12.02. | TRAKEŘI | 154 | 146 | 159 | 153 | 206 | 137 | 6 | 206 | 137 | 159,17 | 4 |
| 3. HD | 26.02. | SMOG | 124 | 202 | 152 | 149 | 132 | 131 | 6 | 202 | 124 | 148,33 | 2 |
| 4. HD | 05.03. | GAMA | 142 | 127 | 147 | 173 | 167 | 147 | 6 | 173 | 127 | 150,50 | 5 |
| 5. HD | 18.03. | ONDRÁŠ | 167 | 236 | 182 | 3 | 236 | 167 | 195,00 | 4 | |||
| 7. HD | 01.04. | BABINEC | 149 | 134 | 144 | 3 | 149 | 134 | 142,33 | 4 | |||
| 8. HD | 08.05. | MEXICO | 179 | 142 | 158 | 177 | 135 | 208 | 6 | 208 | 135 | 166,50 | 2 |
| 9. HD | 23.04. | PERMONÍCI | 173 | 166 | 148 | 162 | 189 | 171 | 6 | 189 | 148 | 168,17 | 3 |
| 10. HD | 13.05. | JMJ TEAM | 131 | 192 | 154 | 116 | 176 | 161 | 6 | 192 | 116 | 155,00 | 8 |
| 11. HD | 20.05. | LAMPIÓNI | 182 | 172 | 139 | 161 | 141 | 183 | 6 | 183 | 139 | 163,00 | 6 |
| Celkem | 10 utkání | 8614 celkem | 54 | 236 | 116 | 159,52 | 40 | ||||||
Duelových bodů 40 z 108 možných (37 %).
Frýdecká liga družstev, podzim 2018 HUJAŘI
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2. HD | 04.09. | PERMONÍCI | 136 | 178 | 170 | 176 | 198 | 143 | 6 | 198 | 136 | 166,83 | 4 |
| 3. HD | 27.08. | TRAKEŘI | 185 | 179 | 156 | 163 | 146 | 166 | 6 | 185 | 146 | 165,83 | 8 |
| 4. HD | 24.09. | BABINEC | 185 | 130 | 152 | 3 | 185 | 130 | 155,67 | 2 | |||
| 5. HD | 06.11. | JMJ TEAM | 168 | 145 | 170 | 187 | 151 | 161 | 6 | 187 | 145 | 163,67 | 4 |
| 6. HD | 17.09. | STATOVAR | 144 | 144 | 194 | 161 | 149 | 153 | 6 | 194 | 144 | 157,50 | 6 |
| 7. HD | 12.11. | GAMA | 131 | 154 | 162 | 210 | 214 | 174 | 6 | 214 | 131 | 174,17 | 10 |
| 8. HD | 25.09. | MEXICO | 201 | 167 | 189 | 154 | 148 | 170 | 6 | 201 | 148 | 171,50 | 6 |
| 9. HD | 16.10. | LAMPIÓNI | 182 | 199 | 175 | 171 | 159 | 189 | 6 | 199 | 159 | 179,17 | 4 |
| 10. HD | 26.11. | SMOG | 156 | 154 | 149 | 3 | 156 | 149 | 153,00 | 2 | |||
| 11. HD | 29.10. | ONDRÁŠ | 164 | 147 | 177 | 113 | 191 | 147 | 6 | 191 | 113 | 156,50 | 4 |
| Celkem | 10 utkání | 8937 celkem | 54 | 214 | 113 | 165,50 | 50 | ||||||
Duelových bodů 50 z 108 možných (46 %).
Frýdecká liga družstev, jaro 2018 HUJAŘI
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 30.01. | TRAKEŘI | 133 | 197 | 167 | 141 | 150 | 148 | 6 | 197 | 133 | 156,00 | 4 |
| 2. HD | 12.02. | JMJ TEAM | 168 | 183 | 169 | 165 | 205 | 190 | 6 | 205 | 165 | 180,00 | 10 |
| 4. HD | 19.02. | MEXICO | 127 | 157 | 158 | 174 | 156 | 157 | 6 | 174 | 127 | 154,83 | 4 |
| 6. HD | 26.02. | SMOG | 158 | 148 | 148 | 164 | 207 | 161 | 6 | 207 | 148 | 164,33 | 10 |
| 7. HD | 19.04. | PERMONÍCI | 186 | 180 | 171 | 175 | 168 | 167 | 6 | 186 | 167 | 174,50 | 6 |
| 8. HD | 16.04. | ONDRÁŠ | 194 | 161 | 168 | 167 | 152 | 155 | 6 | 194 | 152 | 166,17 | 4 |
| 9. HD | 03.04. | STATOVAR | 126 | 157 | 161 | 171 | 159 | 128 | 6 | 171 | 126 | 150,33 | 2 |
| 10. HD | 30.04. | GAMA | 169 | 193 | 188 | 153 | 149 | 137 | 6 | 193 | 137 | 164,83 | 12 |
| Celkem | 8 utkání | 7866 celkem | 48 | 207 | 126 | 163,88 | 52 | ||||||
Duelových bodů 52 z 96 možných (54 %).
Frýdecká liga družstev, podzim 2017 HUJAŘI
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 29.08. | JMJ TEAM | 156 | 197 | 191 | 149 | 172 | 152 | 6 | 197 | 149 | 169,50 | 10 |
| 2. HD | 11.09. | PERMONÍCI | 129 | 162 | 155 | 153 | 205 | 139 | 6 | 205 | 129 | 157,17 | 2 |
| 3. HD | 18.09. | GAMA | 158 | 169 | 180 | 186 | 168 | 169 | 6 | 186 | 158 | 171,67 | 6 |
| 4. HD | 25.09. | SMOG | 163 | 176 | 181 | 134 | 235 | 158 | 6 | 235 | 134 | 174,50 | 12 |
| 5. HD | 02.10. | ONDRÁŠ | 147 | 163 | 159 | 170 | 141 | 165 | 6 | 170 | 141 | 157,50 | 0 |
| 6. HD | 16.10. | TRAKEŘI | 109 | 179 | 149 | 170 | 173 | 169 | 6 | 179 | 109 | 158,17 | 8 |
| 7. HD | 23.10. | JADRAN | 174 | 116 | 154 | 150 | 169 | 178 | 6 | 178 | 116 | 156,83 | 4 |
| 8. HD | 13.11. | MEXICO | 149 | 133 | 162 | 160 | 121 | 187 | 6 | 187 | 121 | 152,00 | 2 |
| 9. HD | 06.11. | STATOVAR | 174 | 186 | 160 | 3 | 186 | 160 | 173,33 | 2 | |||
| 10. HD | 14.11. | BABINEC | 156 | 173 | 134 | 180 | 147 | 139 | 6 | 180 | 134 | 154,83 | 4 |
| Celkem | 10 utkání | 9233 celkem | 57 | 235 | 109 | 161,98 | 50 | ||||||
Duelových bodů 50 z 114 možných (44 %).
Frýdecká liga družstev, jaro 2017 HUJAŘI
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2. HD | 20.02. | TRAKEŘI | 128 | 188 | 211 | 3 | 211 | 128 | 175,67 | 3 | |||
| 4. HD | 03.04. | LAMPIÓNI | 194 | 154 | 162 | 136 | 175 | 172 | 6 | 194 | 136 | 165,50 | 6 |
| 5. HD | 20.03. | ONDRÁŠ | 163 | 148 | 188 | 177 | 154 | 169 | 6 | 188 | 148 | 166,50 | 4 |
| 9. HD | 21.02. | 3+1 | 182 | 191 | 189 | 164 | 148 | 148 | 6 | 191 | 148 | 170,33 | 8 |
| 10. HD | 10.04. | GAMA | 179 | 145 | 198 | 156 | 164 | 160 | 6 | 198 | 145 | 167,00 | 6 |
| 11. HD | 09.05. | JMJ TEAM | 156 | 161 | 162 | 170 | 212 | 190 | 6 | 212 | 156 | 175,17 | 6 |
| Celkem | 6 utkání | 5594 celkem | 33 | 212 | 128 | 169,52 | 33 | ||||||
Duelových bodů 33 z 66 možných (50 %).
Frýdecká liga družstev, podzim 2016 HUJAŘI
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 05.09. | PERMONÍCI | 156 | 199 | 152 | 176 | 160 | 127 | 6 | 199 | 127 | 161,67 | 4 |
| 2. HD | 06.12. | LAMPIÓNI | 154 | 152 | 171 | 3 | 171 | 152 | 159,00 | 4 | |||
| 3. HD | 21.11. | BABINEC | 184 | 156 | 118 | 150 | 144 | 136 | 6 | 184 | 118 | 148,00 | 6 |
| 4. HD | 28.09. | GAMA | 116 | 193 | 161 | 3 | 193 | 116 | 156,67 | 6 | |||
| 6. HD | 25.10. | ONDRÁŠ | 132 | 172 | 158 | 3 | 172 | 132 | 154,00 | 0 | |||
| 7. HD | 17.10. | TRAKEŘI | 127 | 129 | 166 | 152 | 160 | 146 | 6 | 166 | 127 | 146,67 | 8 |
| 8. HD | 08.11. | 3+1 | 106 | 164 | 162 | 130 | 159 | 138 | 6 | 164 | 106 | 143,17 | 4 |
| 9. HD | 28.11. | MEXICO | 155 | 166 | 149 | 168 | 174 | 165 | 6 | 174 | 149 | 162,83 | 6 |
| 10. HD | 15.11. | BISTRO | 165 | 160 | 137 | 3 | 165 | 137 | 154,00 | 4 | |||
| Celkem | 9 utkání | 6445 celkem | 42 | 199 | 106 | 153,45 | 42 | ||||||
Duelových bodů 42 z 84 možných (50 %).
Frýdecká liga družstev, jaro 2016 PERMONÍCI
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 8. HD | 03.05. | MEXICO | 165 | 190 | 158 | 3 | 190 | 158 | 171,00 | 2 | |||
| Celkem | 1 utkání | 513 celkem | 3 | 190 | 158 | 171,00 | 2 | ||||||
Duelových bodů 2 z 6 možných (33 %).
Čísla jsou včetně handicapu, přesně jak je uvádí zápis. Sloupce 1–6 jsou hry v pořadí ze zápisu: nejdřív tři z 1. kola, pak tři z 2. kola. Prázdné místo znamená, že hráč v té hře nenastoupil. Hrací dny, ve kterých vůbec nehrál, tu nejsou. Hrací den je odkaz na zápis toho utkání, soupeř i vlastní družstvo vedou na stránku družstva napříč historií.