Hráčské žebříčky
Odehráno
| Kolik her v sezóně odehrál. Žebříček se dá omezit podle toho, kolik je to z her jeho družstva — šest na utkání. | Průměr na hru včetně handicapu. Podle něj se žebříček řadí, stejně jako oficiální pořadí jednotlivců — a podle něj je i číslo vlevo, ať je tabulka seřazená jakkoli. | Nejlepší nához v sezóně. Je bez handicapu — holý nához. | Nejhorší nához v sezóně, taky bez handicapu. Vedle Maxu říká, jak vyrovnaně hraje. | Duelové body: dva za vyhraný duel, jeden při shodě. | Úspěšnost v duelech — kolik bodů získal z možných. Za vyhraný duel jsou dva, takže možných je dvojnásobek odehraných her. Je to podíl z toho, co odehrál — ne z toho, co odehrát mohl. | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Rambousek Kamil | HUJAŘI | 6 | 213,50 | 247 | 182 | 8 | 67 % |
| 2. | Schindler Radek | BABINEC | 6 | 202,83 | 233 | 177 | 8 | 67 % |
| 3. | Indra Martin | URNA | 6 | 202,00 | 250 | 177 | 12 | 100 % |
| 4. | Mácha Ivan | URNA | 6 | 200,67 | 268 | 171 | 12 | 100 % |
| 5. | Orság Karel | LAMPIÓNI | 6 | 199,17 | 256 | 179 | 8 | 67 % |
| 6. | Vilášek Stanislav | LAMPIÓNI | 3 | 198,00 | 238 | 167 | 4 | 67 % |
| 7. | Frydrych Tomáš | STATOVAR | 6 | 189,17 | 223 | 162 | 8 | 67 % |
| 8. | Kičmer Vojtěch | DOBRÁCI | 6 | 187,67 | 238 | 148 | 8 | 67 % |
| 9. | Zedník Miroslav | DALLAS | 6 | 186,67 | 235 | 145 | 10 | 83 % |
| 10. | Klusáčková Dana+8 | PERMONÍCI | 6 | 184,83 | 191 | 148 | 6 | 50 % |
| 11. | Häusler Milan+4 | GAMA | 6 | 183,33 | 214 | 163 | 4 | 33 % |
| 12. | Juřica Lubomír+8 | TRAKEŘI | 5 | 183,00 | 219 | 147 | 6 | 60 % |
| 13. | Kutáč Vladimír | SMOG | 6 | 182,17 | 207 | 165 | 6 | 50 % |
| 14. | Janusz Radim | STATOVAR | 4 | 181,00 | 209 | 149 | 2 | 25 % |
| 15. | Jurečka Radim | JMJ TEAM | 6 | 180,83 | 207 | 146 | 6 | 50 % |
| 16. | Fajkus Patrik+4 | LAMPIÓNI | 6 | 180,50 | 200 | 155 | 6 | 50 % |
| 17. | Varhaníček Pavel | STATOVAR | 6 | 180,50 | 214 | 147 | 6 | 50 % |
| 18. | Pazděra Jaroslav | TRAKEŘI | 6 | 178,50 | 212 | 147 | 8 | 67 % |
| 19. | Mihulka Josef+4 | TRAKEŘI | 6 | 177,67 | 195 | 162 | 8 | 67 % |
| 20. | Klusáček Jiří | PERMONÍCI | 6 | 177,33 | 222 | 147 | 6 | 50 % |
| 21. | Flemmr Pavel+4 | BABINEC | 6 | 177,17 | 202 | 131 | 4 | 33 % |
| 22. | Dovhun Dušan | BABINEC | 3 | 176,33 | 202 | 156 | 4 | 67 % |
| 23. | Novák Miroslav PER | PERMONÍCI | 6 | 175,83 | 220 | 147 | 8 | 67 % |
| 24. | Pilch Jiří | DALLAS | 6 | 174,50 | 215 | 151 | 6 | 50 % |
| 25. | Dvořáková Dagmar+12 | GAMA | 6 | 173,33 | 190 | 137 | 2 | 17 % |
| 26. | Klus František | HUJAŘI | 6 | 171,50 | 229 | 149 | 8 | 67 % |
| 27. | Adamec Petr+4 | JMJ TEAM | 6 | 169,67 | 191 | 155 | 6 | 50 % |
| 28. | Zářecký Vlastimil+8 | LAMPIÓNI | 3 | 169,67 | 181 | 146 | 2 | 33 % |
| 29. | Bohačík Milan | JMJ TEAM | 6 | 169,17 | 194 | 135 | 4 | 33 % |
| 30. | Jung Jindřich+8 | SMOG | 6 | 168,67 | 168 | 156 | 2 | 17 % |
| 31. | Morys Žaneta+8 | SMOG | 6 | 166,00 | 182 | 125 | 6 | 50 % |
| 32. | Kičmer Tomáš | DOBRÁCI | 6 | 165,50 | 246 | 137 | 2 | 17 % |
| 33. | Orságová Jana+8 | DOBRÁCI | 6 | 164,67 | 201 | 117 | 4 | 33 % |
| 34. | Novák Miroslav+4 | URNA | 6 | 164,00 | 175 | 136 | 6 | 50 % |
| 35. | Ožana Roman | HUJAŘI | 6 | 160,50 | 179 | 144 | 6 | 50 % |
| Stašová Eva+8 | STATOVAR | 2 | 157,50 | 153 | 146 | 0 | 0 % | |
| Liberda Radek | TRAKEŘI | 1 | 155,00 | 155 | 155 | 0 | 0 % | |
| 36. | Motyka Vlastimil | DALLAS | 6 | 154,50 | 175 | 126 | 4 | 33 % |
| 37. | Dovhunová Miloslava+8 | BABINEC | 3 | 145,67 | 147 | 128 | 0 | 0 % |
| 38. | Dvořák Jaroslav+4 | GAMA | 6 | 139,50 | 149 | 122 | 0 | 0 % |