Hráčské žebříčky
Odehráno
| Kolik her v sezóně odehrál. Žebříček se dá omezit podle toho, kolik je to z her jeho družstva — šest na utkání. | Průměr na hru včetně handicapu. Podle něj se žebříček řadí, stejně jako oficiální pořadí jednotlivců — a podle něj je i číslo vlevo, ať je tabulka seřazená jakkoli. | Nejlepší nához v sezóně. Je bez handicapu — holý nához. | Nejhorší nához v sezóně, taky bez handicapu. Vedle Maxu říká, jak vyrovnaně hraje. | Duelové body: dva za vyhraný duel, jeden při shodě. | Úspěšnost v duelech — kolik bodů získal z možných. Za vyhraný duel jsou dva, takže možných je dvojnásobek odehraných her. Je to podíl z toho, co odehrál — ne z toho, co odehrát mohl. | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Kičmer Vojtěch | DOBRÁCI | 6 | 211,17 | 255 | 156 | 10 | 83 % |
| 2. | Indra Martin | URNA | 6 | 209,17 | 248 | 161 | 10 | 83 % |
| 3. | Jelínek Jan+4 | JMJ TEAM | 6 | 199,83 | 234 | 151 | 4 | 33 % |
| 4. | Vilášek Stanislav | LAMPIÓNI | 6 | 197,33 | 253 | 180 | 8 | 67 % |
| 5. | Zedník Miroslav | DALLAS | 6 | 192,00 | 261 | 145 | 10 | 83 % |
| 6. | Klusáčková Dana+8 | PERMONÍCI | 6 | 191,17 | 202 | 159 | 10 | 83 % |
| 7. | Ožana Roman | HUJAŘI | 3 | 188,67 | 192 | 186 | 4 | 67 % |
| 8. | Mácha Ivan | URNA | 6 | 187,67 | 213 | 155 | 8 | 67 % |
| 9. | Janusz Radim | STATOVAR | 6 | 186,67 | 209 | 167 | 12 | 100 % |
| 10. | Orságová Jana+8 | DOBRÁCI | 6 | 186,67 | 212 | 146 | 10 | 83 % |
| 11. | Varhaníček Pavel | STATOVAR | 6 | 185,67 | 204 | 170 | 12 | 100 % |
| 12. | Rambousek Kamil | HUJAŘI | 6 | 185,33 | 249 | 148 | 6 | 50 % |
| 13. | Klus František | HUJAŘI | 6 | 184,50 | 202 | 171 | 6 | 50 % |
| 14. | Krusberský Ladislav | JMJ TEAM | 6 | 182,33 | 263 | 155 | 4 | 33 % |
| 15. | Dovhun Dušan | BABINEC | 6 | 181,00 | 231 | 130 | 4 | 33 % |
| 16. | Mihulka Josef+4 | TRAKEŘI | 6 | 177,17 | 203 | 144 | 4 | 33 % |
| 17. | Frydrych Tomáš | STATOVAR | 6 | 176,33 | 204 | 160 | 6 | 50 % |
| 18. | Kičmer Tomáš | DOBRÁCI | 6 | 175,17 | 214 | 142 | 8 | 67 % |
| 19. | Fajkus Patrik+4 | LAMPIÓNI | 6 | 175,00 | 201 | 145 | 6 | 50 % |
| 20. | Klusáček Jiří | PERMONÍCI | 6 | 174,17 | 192 | 160 | 2 | 17 % |
| 21. | Bucha Radovan | URNA | 6 | 173,33 | 204 | 139 | 6 | 50 % |
| 22. | Dovhunová Miloslava+8 | BABINEC | 6 | 172,83 | 192 | 125 | 8 | 67 % |
| 23. | Novák Miroslav PER | PERMONÍCI | 6 | 172,67 | 205 | 149 | 8 | 67 % |
| 24. | Adamec Petr+4 | JMJ TEAM | 6 | 172,17 | 189 | 143 | 4 | 33 % |
| 25. | Pazděra Jaroslav | TRAKEŘI | 6 | 171,00 | 208 | 143 | 5 | 42 % |
| 26. | Motyka Vlastimil | DALLAS | 6 | 167,33 | 192 | 146 | 5 | 42 % |
| 27. | Orság Karel | LAMPIÓNI | 6 | 166,83 | 207 | 145 | 2 | 17 % |
| 28. | Mikšovičová Sylva+8 | HUJAŘI | 3 | 166,67 | 167 | 151 | 4 | 67 % |
| 29. | Flemmr Pavel+4 | BABINEC | 6 | 165,17 | 192 | 136 | 4 | 33 % |
| 30. | Pilch Jiří | DALLAS | 6 | 163,33 | 201 | 126 | 4 | 33 % |
| 31. | Dvořáková Dagmar+12 | GAMA | 6 | 162,83 | 166 | 138 | 2 | 17 % |
| 32. | Häusler Milan+4 | GAMA | 6 | 162,33 | 176 | 131 | 0 | 0 % |
| 33. | Morys Žaneta+8 | SMOG | 6 | 160,83 | 197 | 124 | 4 | 33 % |
| 34. | Poprocký Michal+8 | GAMA | 6 | 160,33 | 189 | 125 | 4 | 33 % |
| 35. | Juřica Lubomír+8 | TRAKEŘI | 6 | 159,33 | 175 | 131 | 8 | 67 % |
| 36. | Kutáč Vladimír | SMOG | 6 | 157,83 | 178 | 135 | 4 | 33 % |
| 37. | Jung Jindřich+8 | SMOG | 6 | 146,33 | 161 | 111 | 0 | 0 % |